Chciałbym żeby ten ch.. nigdy juz nie zagrał,nienawidze real.Nie tylko pepe tak gra pół realu to desperaci i mało honorowi ludzie,nie wiem czy to wpływ tego buca murinio,czy poprostu tacy piłkarze jak pepe,ramos,xavi alonso,carvalio prezętują taki antyfutbol.
A ja jestem wku....ny! Mam dość tych patałachów co sędziują w lidze hiszpańskiej.Co to za sędziowie jak nie widzą takich fauli jak na Messim,gość specjalnie zostawił noge żeby kopnąć go w twarz.To faul na czerwoną kartke ,a ten debil ani faulu nie odgwizdał.Druga sprawa to dlaczego Pep wystawił takich graczy jak Xavi,Alves,Messi mając przed sobą dwa tak ważne pojedynki.Nie wiem czy dobrze zrobił.Moim zdaniem lepiej przegrać z Athletic niż z Interem(w meczu o wszystko)i z Realem.
Chciałbym żeby ten ch.. nigdy juz nie zagrał,nienawidze real.Nie tylko pepe tak gra pół realu to desperaci i mało honorowi ludzie,nie wiem czy to wpływ tego buca murinio,czy poprostu tacy piłkarze jak pepe,ramos,xavi alonso,carvalio prezętują taki antyfutbol.
A ja jestem wku....ny! Mam dość tych patałachów co sędziują w lidze hiszpańskiej.Co to za sędziowie jak nie widzą takich fauli jak na Messim,gość specjalnie zostawił noge żeby kopnąć go w twarz.To faul na czerwoną kartke ,a ten debil ani faulu nie odgwizdał.Druga sprawa to dlaczego Pep wystawił takich graczy jak Xavi,Alves,Messi mając przed sobą dwa tak ważne pojedynki.Nie wiem czy dobrze zrobił.Moim zdaniem lepiej przegrać z Athletic niż z Interem(w meczu o wszystko)i z Realem.
Komentarze
0
A może Casillas,po ostatnich wydażeniach może by nas zaszczycił.
0
Chciałbym żeby ten ch.. nigdy juz nie zagrał,nienawidze real.Nie tylko pepe tak gra pół realu to desperaci i mało honorowi ludzie,nie wiem czy to wpływ tego buca murinio,czy poprostu tacy piłkarze jak pepe,ramos,xavi alonso,carvalio prezętują taki antyfutbol.
0
Geble a co masz za platforme cyfra,polsat
0
Masz racje że Pedro ostatnio lepiej się prezentuje niż Messi ,ale czy jest fizycznie przygotowany na 90 minut? Chyba nie.
0
A ja jestem wku....ny! Mam dość tych patałachów co sędziują w lidze hiszpańskiej.Co to za sędziowie jak nie widzą takich fauli jak na Messim,gość specjalnie zostawił noge żeby kopnąć go w twarz.To faul na czerwoną kartke ,a ten debil ani faulu nie odgwizdał.Druga sprawa to dlaczego Pep wystawił takich graczy jak Xavi,Alves,Messi mając przed sobą dwa tak ważne pojedynki.Nie wiem czy dobrze zrobił.Moim zdaniem lepiej przegrać z Athletic niż z Interem(w meczu o wszystko)i z Realem.
0
Potrzebny nam tylko ribery i nikt więcej.Myśle że w 100% pasuje do barcy
0
Chciałbym żeby ten ch.. nigdy juz nie zagrał,nienawidze real.Nie tylko pepe tak gra pół realu to desperaci i mało honorowi ludzie,nie wiem czy to wpływ tego buca murinio,czy poprostu tacy piłkarze jak pepe,ramos,xavi alonso,carvalio prezętują taki antyfutbol.
0
A może Casillas,po ostatnich wydażeniach może by nas zaszczycił.
0
A ja jestem wku....ny! Mam dość tych patałachów co sędziują w lidze hiszpańskiej.
0
A ja jestem wku....ny! Mam dość tych patałachów co sędziują w lidze hiszpańskiej.Co to za sędziowie jak nie widzą takich fauli jak na Messim,gość specjalnie zostawił noge żeby kopnąć go w twarz.To faul na czerwoną kartke ,a ten debil ani faulu nie odgwizdał.Druga sprawa to dlaczego Pep wystawił takich graczy jak Xavi,Alves,Messi mając przed sobą dwa tak ważne pojedynki.Nie wiem czy dobrze zrobił.Moim zdaniem lepiej przegrać z Athletic niż z Interem(w meczu o wszystko)i z Realem.