O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4941
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ja mysle ze idealny by byl Fernando Llorente.

0

dajcie luz.przeciez bylo widac ze sa zmeczeni po srodowym meczu.wczorajszy mecz realu pokazal tez ile i jednych i drugich ten mecz kosztowal.

0

jednak zelninho jest w czyms lepszy od mesiego.!

0

decyzja bardzo dobra.jest mlodym zawodnikem i musi duzo grac tym bardziej po kontuzji a w barcy ciezko zeby regularnie gral.ciezko nawet zeby wogole gral.jest pedro,alexis,tello.trzeba pamietac o delofeu ktoremu trzeba powoli robic mniejce w druzynie bo pytaja o niego rozne kluby z city na czele.zawodnikow duzo a miejsce jedno.

0

to byl zart z tym finalem ale jak barca gra z realem to bardziej wierze w zwyciestwo.wiem ze nie zlekcewaza rywala.tuta zawsze liczy sie zwyciestwo.to jest cos wiecej niz mecz.

Zobacz wszystkie

0

no to teraz juz tylko jedno pytanie.z kim barca zagra w finale.:)

0

Reina odpada.Za słaby i wiek nie ten.ciezko wytypowac kogos na mniejsce V.V.szkoda jego decyzji bo myslałem ze bedzie chcial grac do konca kariery w barcy.co do transferu Casillasa to.......to tak jak Puyol mniałby grac w reau.

0

wiem ze polfinalu nie bylo.ale ja juz mysle o finale.

0

dajcie luz.przeciez bylo widac ze sa zmeczeni po srodowym meczu.wczorajszy mecz realu pokazal tez ile i jednych i drugich ten mecz kosztowal.

0

Dobry wybor.bayern ma silny sklad i pep bedzie mogl sie wykazac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?