sędzia mylił się zarówno w 1 jak i 2 stronę . Nie podjął decyzji ewidentnie wypaczających wynik ( karny albo cos ) Inter był lepszy zasłużył na wygraną FORZA!
czytam tu komentarze od dluzszego czasu i stwierdzilem ze muszę zalozyc konto ... chodzi mi glownie o jezdzenie po Zlatanie . Chciałbym zaznaczyc tylko jedno , skąd !!WY!! wszyscy wielcy znawcy futbolu ( do krytyków ) mozecie wiedziec co trener barcy ma na mysli , byc moze nie narzuca Ibrze zadan defensywnych , ewentualnie lekki presing na wydłużenie pola gry aby obrona przeciwnika nie wychodziła zbyt wysoko gdy reszta zawodników barcy się cofa , pozatym klasyczny napastnik który gra na szpicy zachowuje się w taki sposób nie rozrywa obrony na boki tylko czeka na podania prostopadłe i wrzutki , ok zgadzam się Zlatan jest w nienajlepszej dyspozycji , ale gdy tylko wroci do optymalnej formy to zapewnie nie będzie grał inaczej stylistycznie tylko lepiej jakosciowo ... Dajcie mu czasu ten chłopak nawet nie zna jeszcze porządnie języka ... aklimatyzacja to nie takie hop-siup z dnia na dzien tymbardziej ze tyle lat spędził w lidze włoskiej gdzie styl gry jest całkiem inny . Do tego jeszcze kontuzje z którymi się boryka , napewno mu to nie pomaga . To był mój 1 post , więc się przywitam , pozdrowienia dla kibiców barcy mimo tego iż jestem kibicem Interu lubię styl gry zespołu z Camp Nou :))
sędzia mylił się zarówno w 1 jak i 2 stronę . Nie podjął decyzji ewidentnie wypaczających wynik ( karny albo cos ) Inter był lepszy zasłużył na wygraną FORZA!
czytam tu komentarze od dluzszego czasu i stwierdzilem ze muszę zalozyc konto ... chodzi mi glownie o jezdzenie po Zlatanie . Chciałbym zaznaczyc tylko jedno , skąd !!WY!! wszyscy wielcy znawcy futbolu ( do krytyków ) mozecie wiedziec co trener barcy ma na mysli , byc moze nie narzuca Ibrze zadan defensywnych , ewentualnie lekki presing na wydłużenie pola gry aby obrona przeciwnika nie wychodziła zbyt wysoko gdy reszta zawodników barcy się cofa , pozatym klasyczny napastnik który gra na szpicy zachowuje się w taki sposób nie rozrywa obrony na boki tylko czeka na podania prostopadłe i wrzutki , ok zgadzam się Zlatan jest w nienajlepszej dyspozycji , ale gdy tylko wroci do optymalnej formy to zapewnie nie będzie grał inaczej stylistycznie tylko lepiej jakosciowo ... Dajcie mu czasu ten chłopak nawet nie zna jeszcze porządnie języka ... aklimatyzacja to nie takie hop-siup z dnia na dzien tymbardziej ze tyle lat spędził w lidze włoskiej gdzie styl gry jest całkiem inny . Do tego jeszcze kontuzje z którymi się boryka , napewno mu to nie pomaga . To był mój 1 post , więc się przywitam , pozdrowienia dla kibiców barcy mimo tego iż jestem kibicem Interu lubię styl gry zespołu z Camp Nou :))
Komentarze
0
sędzia mylił się zarówno w 1 jak i 2 stronę . Nie podjął decyzji ewidentnie wypaczających wynik ( karny albo cos ) Inter był lepszy zasłużył na wygraną FORZA!
0
czytam tu komentarze od dluzszego czasu i stwierdzilem ze muszę zalozyc konto ... chodzi mi glownie o jezdzenie po Zlatanie . Chciałbym zaznaczyc tylko jedno , skąd !!WY!! wszyscy wielcy znawcy futbolu ( do krytyków ) mozecie wiedziec co trener barcy ma na mysli , byc moze nie narzuca Ibrze zadan defensywnych , ewentualnie lekki presing na wydłużenie pola gry aby obrona przeciwnika nie wychodziła zbyt wysoko gdy reszta zawodników barcy się cofa , pozatym klasyczny napastnik który gra na szpicy zachowuje się w taki sposób nie rozrywa obrony na boki tylko czeka na podania prostopadłe i wrzutki , ok zgadzam się Zlatan jest w nienajlepszej dyspozycji , ale gdy tylko wroci do optymalnej formy to zapewnie nie będzie grał inaczej stylistycznie tylko lepiej jakosciowo ... Dajcie mu czasu ten chłopak nawet nie zna jeszcze porządnie języka ... aklimatyzacja to nie takie hop-siup z dnia na dzien tymbardziej ze tyle lat spędził w lidze włoskiej gdzie styl gry jest całkiem inny . Do tego jeszcze kontuzje z którymi się boryka , napewno mu to nie pomaga . To był mój 1 post , więc się przywitam , pozdrowienia dla kibiców barcy mimo tego iż jestem kibicem Interu lubię styl gry zespołu z Camp Nou :))
0
sędzia mylił się zarówno w 1 jak i 2 stronę . Nie podjął decyzji ewidentnie wypaczających wynik ( karny albo cos ) Inter był lepszy zasłużył na wygraną FORZA!
0
czytam tu komentarze od dluzszego czasu i stwierdzilem ze muszę zalozyc konto ... chodzi mi glownie o jezdzenie po Zlatanie . Chciałbym zaznaczyc tylko jedno , skąd !!WY!! wszyscy wielcy znawcy futbolu ( do krytyków ) mozecie wiedziec co trener barcy ma na mysli , byc moze nie narzuca Ibrze zadan defensywnych , ewentualnie lekki presing na wydłużenie pola gry aby obrona przeciwnika nie wychodziła zbyt wysoko gdy reszta zawodników barcy się cofa , pozatym klasyczny napastnik który gra na szpicy zachowuje się w taki sposób nie rozrywa obrony na boki tylko czeka na podania prostopadłe i wrzutki , ok zgadzam się Zlatan jest w nienajlepszej dyspozycji , ale gdy tylko wroci do optymalnej formy to zapewnie nie będzie grał inaczej stylistycznie tylko lepiej jakosciowo ... Dajcie mu czasu ten chłopak nawet nie zna jeszcze porządnie języka ... aklimatyzacja to nie takie hop-siup z dnia na dzien tymbardziej ze tyle lat spędził w lidze włoskiej gdzie styl gry jest całkiem inny . Do tego jeszcze kontuzje z którymi się boryka , napewno mu to nie pomaga . To był mój 1 post , więc się przywitam , pozdrowienia dla kibiców barcy mimo tego iż jestem kibicem Interu lubię styl gry zespołu z Camp Nou :))