zajebi...ie ze iniesta wraca do formy obrona cudnie co do ibry powiem tyle zagral bardzo dobrze kiedy przeszedl do barcy mialem watpliwosci czy to dobry transfer teraz wiem ze byl to bardzo dobry transfer bo w przeciwienstwie do etoo (szacuneczek dl etoo)ibra potrafi pieknie odgrywac pilki jest kreatorem nie tylko wykancza akcje jak eto visca barca visca ibra
ile bylo takich meczow gdzie gralismy bardzo pieknie ale nie skutecznie!!!!!!! tym razem zagralismy przecietnie a nawet chwilami slabo a jednak wygralismy w koncu szczescie usmiecha sie do nas w ostatnim sezonie nie mielismy go za duzo .Wiec dobze trzeba sie cieszyc vbo szczescie sprzyja lepszym a co do rotacij to dobrze moze pep ma w tym jakis pomysl
unika moze w ten sposob przemeczenia zawodnikow i niepotrzebnych kontuzji dajmy mu prowadzic zespol i PODSUMUJMY GO NA KONIC SEZONU narazie jest DOBRZE
zajebi...ie ze iniesta wraca do formy obrona cudnie co do ibry powiem tyle zagral bardzo dobrze kiedy przeszedl do barcy mialem watpliwosci czy to dobry transfer teraz wiem ze byl to bardzo dobry transfer bo w przeciwienstwie do etoo (szacuneczek dl etoo)ibra potrafi pieknie odgrywac pilki jest kreatorem nie tylko wykancza akcje jak eto visca barca visca ibra
brawo messi teraz zadowolony z olimpiady i postawy barcelonki bedzie chcial sie odwdzieczycz klubowi za igrzyska to dobrze rokuje biorac pod uwage forme messiego
niewiecie czy cyfra plus pokazuje ten mecz z gory dzieki za odp specjalnie dla moiej drozyny kupilem cyfre zeby jej kibicowac na dobre i na zle w weekendy z przyjaciulmi(tez kibole barcy wierni)z bronkiem w reku i blancikiem barca barca ponad wszystko a co do meczu opstawiam 2:0dla barcy narka ps czekam na odpowiedz w sprawie cyfry
Komentarze
0
4:0 typuje messi2 i jbra dwie
0
zajebi...ie ze iniesta wraca do formy obrona cudnie co do ibry powiem tyle zagral bardzo dobrze kiedy przeszedl do barcy mialem watpliwosci czy to dobry transfer teraz wiem ze byl to bardzo dobry transfer bo w przeciwienstwie do etoo (szacuneczek dl etoo)ibra potrafi pieknie odgrywac pilki jest kreatorem nie tylko wykancza akcje jak eto visca barca visca ibra
0
na cyferce ogladne
0
miazga moglo byc z 10:1 widzialem caly mecz brawo barca
0
ile bylo takich meczow gdzie gralismy bardzo pieknie ale nie skutecznie!!!!!!! tym razem zagralismy przecietnie a nawet chwilami slabo a jednak wygralismy w koncu szczescie usmiecha sie do nas w ostatnim sezonie nie mielismy go za duzo .Wiec dobze trzeba sie cieszyc vbo szczescie sprzyja lepszym a co do rotacij to dobrze moze pep ma w tym jakis pomysl
unika moze w ten sposob przemeczenia zawodnikow i niepotrzebnych kontuzji dajmy mu prowadzic zespol i PODSUMUJMY GO NA KONIC SEZONU narazie jest DOBRZE
szczerze oddany kibic LYSY
!!!!!!!!!!!BARCA PONAD WSZYSTKO!!!!!!!!!
0
zajebi...ie ze iniesta wraca do formy obrona cudnie co do ibry powiem tyle zagral bardzo dobrze kiedy przeszedl do barcy mialem watpliwosci czy to dobry transfer teraz wiem ze byl to bardzo dobry transfer bo w przeciwienstwie do etoo (szacuneczek dl etoo)ibra potrafi pieknie odgrywac pilki jest kreatorem nie tylko wykancza akcje jak eto visca barca visca ibra
0
brawo messi teraz zadowolony z olimpiady i postawy barcelonki bedzie chcial sie odwdzieczycz klubowi za igrzyska to dobrze rokuje biorac pod uwage forme messiego
0
niewiecie czy cyfra plus pokazuje ten mecz z gory dzieki za odp specjalnie dla moiej drozyny kupilem cyfre zeby jej kibicowac na dobre i na zle w weekendy z przyjaciulmi(tez kibole barcy wierni)z bronkiem w reku i blancikiem barca barca ponad wszystko a co do meczu opstawiam 2:0dla barcy narka ps czekam na odpowiedz w sprawie cyfry
0
miazga moglo byc z 10:1 widzialem caly mecz brawo barca
0
na cyferce ogladne