0

0

Buffon nie występuje nawet regularnie w Juve! Ludzie uważają Casillasa za lepszego, bo miał więcej okazji do pokazania się. Ale on nie potrafi tak grać nogami jak VV. A jeśli chodzi o występy w reprezentacji to trener kadry Hiszpanii nie lubi (niestety) Valdesa. Powinien być co najmniej powoływany. Nie mówię od razu o regularnych występach w 1-szym składzie, ale w meczach towarzyskich powinien występować.

PS (do kibiców Realu) - Jeśli uważacie Ikera za lepszego bramkarza od Victora radzę przeanalizować wszystkie GD ;)

0

Villa_93

Wejdź na WP, potem Sport WP, a tam znajdziesz podpunkt LM tam wszystko będzie!

0

Do przerwy Barca - Rancing 2-0

0

Ciekawe kto teraz bedzie w pierwszym składzie?

- zaufany Guardioli Sergio

- czy nowy napalony do gry Mashe?

0

Puchar nasz Barca 1-1 Milan Karne 3-1

0

dogrywka - łe :(

0

remis

0

1-0 dla Barcy gol Villa

0

Fajnie, że redaktorzy lubią pożartować! Szkoda, że nie dadzą DIDY 8p

0

Dodrze by było gdyby Dmytro Czyhrynski dołączył do Barcy

0

Guardiola jest mądry

0

racja niektórzy piłkarze grają dla pienędzy, a nie dlatego że kochają swój klub

0

a było tyle zamieszania z tym kontraktem VV

0

I tak ma za trenera Franka Rijkarda.

0

villa25 - mądre słowa

0

Oby transwer doszedł do skutku!

0

dopłata dla Aston Villi + Gudjohnsen = Young

0

Barcelona w każdej dyscyplinie jest najlepsza

Barca is the best

0

Jeśli według Barcy Robinho się nadaje to niech zrobią wymiane Eto'o = Robinho + dopłata dla Barcy

0

Kiedy dowiemy się z kim będziemy grali o puchar gampera?

0

Sprawa transferu Villi zaczyna się robić jak sprawa transferu Ibrahimowica.

0

Iniesta jest jednym z najlepszych zawodników Barcelony i reprezentacji Hiszpani to dobrze że mamy takiego zawodnika w składzie

0

Kiedy Kaka i Cristiano Ronaldo zostaną oficjalnie zaprezentowani w barwach Realu Madryt?

0

Możecie dać 40 mln euro i Gudjohsena i będzie David Villa

0

Figo opuścił Barce dla pieniędzy i przeszedł za wielkie pieniądze do odwiecznego rywala Barcelony, Realu Madryt a teraz krytykuje siebie samego sprzed kilku lat

0

hiszpania łatwo wygra z nową zelandią

chciałbym aby finał był brazylia - hiszpania lub hiszpania - włochy

0

villa, ribery, masherano i luis filipe niech przejdą do barcy i barca dalej będzie lepsza od niby galaktycznego realu madryt

0

Ibrahimowic ma ponoć zostać w Interze, bo jego żona woli Mediolan od Barcelony.

0

Nie sprzedawajcie Marqueza to świetny piłkarz, ale to nie jego wina, że ostatnio miał kontuzje. Zawsze może powalczyć o miejsce w składzie.

Visca el Barca!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?