m.gorniak
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Legnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/premier-league/2011-2012/fabregas-i-nasri-zostaja_sto2867145/story.shtml
A tutaj inna interpretacja słów Wengera
I co wy na to?
0
Buffon nie występuje nawet regularnie w Juve! Ludzie uważają Casillasa za lepszego, bo miał więcej okazji do pokazania się. Ale on nie potrafi tak grać nogami jak VV. A jeśli chodzi o występy w reprezentacji to trener kadry Hiszpanii nie lubi (niestety) Valdesa. Powinien być co najmniej powoływany. Nie mówię od razu o regularnych występach w 1-szym składzie, ale w meczach towarzyskich powinien występować.
PS (do kibiców Realu) - Jeśli uważacie Ikera za lepszego bramkarza od Victora radzę przeanalizować wszystkie GD ;)
0
Villa_93
Wejdź na WP, potem Sport WP, a tam znajdziesz podpunkt LM tam wszystko będzie!
0
Do przerwy Barca - Rancing 2-0
0
Ciekawe kto teraz bedzie w pierwszym składzie?
- zaufany Guardioli Sergio
- czy nowy napalony do gry Mashe?
0
Puchar nasz Barca 1-1 Milan Karne 3-1
0
dogrywka - łe :(
0
remis
0
1-0 dla Barcy gol Villa
0
Fajnie, że redaktorzy lubią pożartować! Szkoda, że nie dadzą DIDY 8p
0
Dodrze by było gdyby Dmytro Czyhrynski dołączył do Barcy
0
Guardiola jest mądry
0
racja niektórzy piłkarze grają dla pienędzy, a nie dlatego że kochają swój klub
0
a było tyle zamieszania z tym kontraktem VV
0
I tak ma za trenera Franka Rijkarda.
0
villa25 - mądre słowa
0
Oby transwer doszedł do skutku!
0
dopłata dla Aston Villi + Gudjohnsen = Young
0
Barcelona w każdej dyscyplinie jest najlepsza
Barca is the best
0
Jeśli według Barcy Robinho się nadaje to niech zrobią wymiane Eto'o = Robinho + dopłata dla Barcy
0
Kiedy dowiemy się z kim będziemy grali o puchar gampera?
0
Sprawa transferu Villi zaczyna się robić jak sprawa transferu Ibrahimowica.
0
Iniesta jest jednym z najlepszych zawodników Barcelony i reprezentacji Hiszpani to dobrze że mamy takiego zawodnika w składzie
0
Kiedy Kaka i Cristiano Ronaldo zostaną oficjalnie zaprezentowani w barwach Realu Madryt?
0
Możecie dać 40 mln euro i Gudjohsena i będzie David Villa
0
Figo opuścił Barce dla pieniędzy i przeszedł za wielkie pieniądze do odwiecznego rywala Barcelony, Realu Madryt a teraz krytykuje siebie samego sprzed kilku lat
0
hiszpania łatwo wygra z nową zelandią
chciałbym aby finał był brazylia - hiszpania lub hiszpania - włochy
0
villa, ribery, masherano i luis filipe niech przejdą do barcy i barca dalej będzie lepsza od niby galaktycznego realu madryt
0
Ibrahimowic ma ponoć zostać w Interze, bo jego żona woli Mediolan od Barcelony.
0
Nie sprzedawajcie Marqueza to świetny piłkarz, ale to nie jego wina, że ostatnio miał kontuzje. Zawsze może powalczyć o miejsce w składzie.
Visca el Barca!!