36

Bartek miej resztkę godności i wypier..... :)

3

Wystarczyło mieć trenera z jajami który będzie nie bał się go ustawiać na innej pozycji niż skrzydło i szukać Tylko luki po neymarze..

1

Liczę,że na Puchar Gampera wyjściowy skład będzie nastepujący:
Neto,Alba,Lenglet,Araujo,Samedo,Pjanic,Puig,Coutinho,Fati,Messi,Trincao

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@th@les Jeden głupi błąd i bramka, niestety po błędzie De jonga juz prędzej bym sie spodziewał Pique lub Busiego. Taki jest Football

0

@Michalak A gdzie Pedri ;D ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tomas84 Haha Setien może w końcu wrócić do swojej prawdziwej pracy na farmie :D

16

Słucham Teraz Wypowiedzi Koemana po meczu na Barca Tv + i chwałi młodych piłkarzy ich zaangażowanie. Myślę, że mamy w końcu trenera który nie będzie zawsze grał nazwiskami..

1

@pacior95 Zgadzam się w 100 % z tą wypowiedzią !

0

@difranco Chyba że grać z messim na środku, Dembele Traincao na prawo a cou fati Fuente na lewej, ale to nie wypali pewnie :/ no kolego będzie cięzko jeśli nikogo nie sprowadzą.

5

Na prawdę oglądając tą drugą połowę po zmianach Cieszy to wszystko oko. Mamy dobra kadrę na ten sezon byle by dawać szanse młodym jak Pedri, Fuente, Puig, Trincao i Araujo. Jedynie moim zdaniem potrzeba nam konkretnego Napadziora bo Griezmann nawet jeśli będzie miast Suareza to kiepsko dziś grał już Martin Braithwaite więcej robił i przydało by się sprowadzić zmiennika Samedo na prawa OBRONE ! i można spróbować powoli walczyć w czołowych meczach.

4

@PartidarioCatalan Co jak co ale nie dawno miał dobrą sytuację Dzbanbele :D I nie wyszło mu to najgorzej dwa przełożenia i próba strzału :) Ja trzymam kciuki by nie złapał znów kontuzji a jak nie złapie to jeszcze się zdziwicie bo może namieszać chwilami i dać róznicę jak neymar :D . Przez swoje kontuzje zajmie mu to może z 2-3 miesiące jak nic sie nie wydarzy to będziemy mieć na kogo stawiać .

3

Dawaj Pedri ! Konrad de la Fuente ale przyspieszenie ^^

0

Jak dla mnie Pedri będzie świetnym zmiennikiem na tej pozycji co grał w 1 połowie coutinho! byle by go nie sprzedać ani nie wypożyczać ! :) A puig za de jonga lub Buskiego.

5

Pierwsza akacja od razu jakoś żywsza tym składem piękne zagrania puiga ! samedo ze strzałem :) jakoś ten skład bez miesisego bardziej mi pasuje. Bardzo dobrze dla Araujo, że dalej chłopak gra w tym meczu podbuduje się jeszcze bardziej. Pedri też już się zdążył pokazać.

0

@PuszkinFan Już wchodzą !! zobaczymy różnicę

3

De jong Busi out PEDRI PUIG IN !

0

Cały czas zagrania z pomocy do obrony to musiało skończyć sie utratą bramki ;/

1

Kolejny poważny bład De jonga! i strata bramki -_- ! Pora na jakieś zmiany

0

@Xartas Dokładnie kolego

0

@Maciux7Jedynie co dziś dobrze robi De jong to, że wraca do obrony i ratował może z dwa razy sytuacje..

0

Nie pojmuje czemu Koeman wolał dziś wystawić Roberto miast dać samedo który z Jordim albą podawajają fajnie skrzydła.

0

@ramon59 Za Busquetsa Pedri zagramy trochę mniej defensywnie ale przy takiej grze obrony Araujo to opłaci się to. Busi nie ma coś przeglądu pola..

4

@Bulos11 Dobrze wychodzi na pozycję! lecz nie dostaje podań prostopadłych a były do tego okazje.

2

Brakuje tu Puiga który by nie bał się posłać piłki w kierunku wychodzącego co chwile Trincao.. i griezmana

13

Brawo ktoś się odważył ! z dystansu ! Zajebista bramka messiego

0

Czemu tylk Coutinho strzela z dystansu.. Reszta znów chce wchodzić z piłką do bramki ? powodzenia :)

7

To jak grał Cou, Trincao, samedo i Puig nie do opisania. Widać, że chłopaki głodni gry szczególnie Cou i Puig Świetne rajdy Trincao w tym meczu na prawdę miło będzie patrzeć na jedenastkę z nimi w składzie równie dobrze Pedri może wchodzić ! Zajebiście grali chłopaki reszta jakoś tam śmigała.

0

Oby się to sprawdziło, w końcu jakieś zmiany !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?