m4ti220
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Bartek miej resztkę godności i wypier..... :)
3
Wystarczyło mieć trenera z jajami który będzie nie bał się go ustawiać na innej pozycji niż skrzydło i szukać Tylko luki po neymarze..
1
Liczę,że na Puchar Gampera wyjściowy skład będzie nastepujący:
Neto,Alba,Lenglet,Araujo,Samedo,Pjanic,Puig,Coutinho,Fati,Messi,Trincao
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@th@les Jeden głupi błąd i bramka, niestety po błędzie De jonga juz prędzej bym sie spodziewał Pique lub Busiego. Taki jest Football
0
@Michalak A gdzie Pedri ;D ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tomas84 Haha Setien może w końcu wrócić do swojej prawdziwej pracy na farmie :D
16
Słucham Teraz Wypowiedzi Koemana po meczu na Barca Tv + i chwałi młodych piłkarzy ich zaangażowanie. Myślę, że mamy w końcu trenera który nie będzie zawsze grał nazwiskami..
1
@pacior95 Zgadzam się w 100 % z tą wypowiedzią !
0
@difranco Chyba że grać z messim na środku, Dembele Traincao na prawo a cou fati Fuente na lewej, ale to nie wypali pewnie :/ no kolego będzie cięzko jeśli nikogo nie sprowadzą.
5
Na prawdę oglądając tą drugą połowę po zmianach Cieszy to wszystko oko. Mamy dobra kadrę na ten sezon byle by dawać szanse młodym jak Pedri, Fuente, Puig, Trincao i Araujo. Jedynie moim zdaniem potrzeba nam konkretnego Napadziora bo Griezmann nawet jeśli będzie miast Suareza to kiepsko dziś grał już Martin Braithwaite więcej robił i przydało by się sprowadzić zmiennika Samedo na prawa OBRONE ! i można spróbować powoli walczyć w czołowych meczach.
4
@PartidarioCatalan Co jak co ale nie dawno miał dobrą sytuację Dzbanbele :D I nie wyszło mu to najgorzej dwa przełożenia i próba strzału :) Ja trzymam kciuki by nie złapał znów kontuzji a jak nie złapie to jeszcze się zdziwicie bo może namieszać chwilami i dać róznicę jak neymar :D . Przez swoje kontuzje zajmie mu to może z 2-3 miesiące jak nic sie nie wydarzy to będziemy mieć na kogo stawiać .
3
Dawaj Pedri ! Konrad de la Fuente ale przyspieszenie ^^
0
Jak dla mnie Pedri będzie świetnym zmiennikiem na tej pozycji co grał w 1 połowie coutinho! byle by go nie sprzedać ani nie wypożyczać ! :) A puig za de jonga lub Buskiego.
5
Pierwsza akacja od razu jakoś żywsza tym składem piękne zagrania puiga ! samedo ze strzałem :) jakoś ten skład bez miesisego bardziej mi pasuje. Bardzo dobrze dla Araujo, że dalej chłopak gra w tym meczu podbuduje się jeszcze bardziej. Pedri też już się zdążył pokazać.
0
@PuszkinFan Już wchodzą !! zobaczymy różnicę
3
De jong Busi out PEDRI PUIG IN !
0
Cały czas zagrania z pomocy do obrony to musiało skończyć sie utratą bramki ;/
1
Kolejny poważny bład De jonga! i strata bramki -_- ! Pora na jakieś zmiany
0
@Xartas Dokładnie kolego
0
@Maciux7Jedynie co dziś dobrze robi De jong to, że wraca do obrony i ratował może z dwa razy sytuacje..
0
Nie pojmuje czemu Koeman wolał dziś wystawić Roberto miast dać samedo który z Jordim albą podawajają fajnie skrzydła.
0
@ramon59 Za Busquetsa Pedri zagramy trochę mniej defensywnie ale przy takiej grze obrony Araujo to opłaci się to. Busi nie ma coś przeglądu pola..
4
@Bulos11 Dobrze wychodzi na pozycję! lecz nie dostaje podań prostopadłych a były do tego okazje.
2
Brakuje tu Puiga który by nie bał się posłać piłki w kierunku wychodzącego co chwile Trincao.. i griezmana
13
Brawo ktoś się odważył ! z dystansu ! Zajebista bramka messiego
0
Czemu tylk Coutinho strzela z dystansu.. Reszta znów chce wchodzić z piłką do bramki ? powodzenia :)
7
To jak grał Cou, Trincao, samedo i Puig nie do opisania. Widać, że chłopaki głodni gry szczególnie Cou i Puig Świetne rajdy Trincao w tym meczu na prawdę miło będzie patrzeć na jedenastkę z nimi w składzie równie dobrze Pedri może wchodzić ! Zajebiście grali chłopaki reszta jakoś tam śmigała.
0
Oby się to sprawdziło, w końcu jakieś zmiany !