1

Messi i Rakitic powolani. Zabraklo za to miejsca dla Bartry.

0

trafiony. dzięki. męczyło niemiłosiernie :)

0

Z kim Wolski komentuje bramkę Ronaldinho, a Szpaku bramkę Villi? Słyszałem ten głos milion razy, mam twarz przed oczyma, a nie mogę sobie nazwiska przypomnieć.

0

Tak sobie myślę, czemu nie mogą wziąć sędziego z innego kraju? Naprawdę uważają, że ich sędziowie są tacy dobrzy? Mogliby spróbować chociaż raz i jeśli liczba błędów byłaby podobna to zrezygnowaliby z tego pomysłu.

2

Thiago jest błyskotliwy między jedną kontuzją, a drugą, czyli tak jak Fabregas ok. 2 miesiące w roku. Potem biega od lekarza do lekarza. Brakuje nam Iniesty w formie, gdy kandydował do Złotej Piłki.

1

Albo może Ty staraj się weryfikować informacje, o których piszesz. Wymieniłeś 3 Holendrów. Z Cocu przesadziłeś na pewno, na co niektórzy zwrócili Ci już uwagę. Reiziger i Overmars też szrotami ne byli. Ogólnie w tamtym czasie dużo szrotu przez Barcę się przewijało, ale akurat większość Holendrów spisywała się dobrze jak choćby Cocu, F. de Boer, Kluivert czy trochę później Davids. Trzeba przyznać, że mimo mizernych wyników tamtą Barcelonę można było lubić i jej kibicować z powodu Rivaldo i wspomnianych Holendrów.

1

No więc na jakiej podstawie twierdzisz, że to jest środkowy pomocnik, skoro gra tam raz na 10 meczów? Właśnie grał te kilka meczów na środku, bo sytuacja wymagała, ale to nie jest środkowy pomocnik.

1

Powiedz mi skąd wziąłeś taką informację? W zeszłym sezonie Arda jako środkowy pomocnik zagrał 3 razy. Pozostałe występy, a było ich około 40, zagrał jako skrzydłowy (prawy bądź lewy).

0

Nie, to nie moje. Przeczytałem to albo w jakimś wywiadzie, albo w czyjejś biografii, ale już nie pamiętam dokładnie gdzie. Cytat jednak zapamiętałem, bo jest wg mnie bardzo trafny. Jak znajdę autora to dam znac :)

7

Jak powiedział ktoś mądry:
"Cieszę się, że Liga Mistrzów jest co roku. Dzięki temu Anglicy nie muszą czekać do mistrzostw świata, by ktoś im przypomniał, że nie potrafią grać w piłkę".

0

W sytuacji, gdy nie potrafisz opisać osoby w sposób dokładny, mówisz o niej 'niEjaka', a nie 'nijaka' :)

Jakbyś postawił przed meczem rewanżowym na zwycięstwo Barcelony i mecz zakończyłby się wynikiem 1:0 to byś wygrał kasę, mimo iż w pierwszym meczu Barca przegrała i to 4:0.

Skończmy już tę dyskusję, bo miał być żart opierający się na wieloznaczności słowa, a wyszła jakaś chora dyskusja o niczym.

Pozdro.

8

"W tym samym czasie Bayern Monachium odniósł pięć zwycięstw i poniósł jedną porażkę..."

A remis we Frankfurcie?

0

W którym miejscu brakuje mi poczucia humoru? Mam się godzić, gdy mnie obrażasz nazywając nijakim?

Nie widzisz różnicy między 'wygrywać', a 'mieć korzystny wynik'? To zapytaj jakiegoś bukmachera, czy po pierwszym meczu postawiłby więcej pieniędzy na to, że w rewanżu Barca wygra, czy uzyska korzystny wynik w dwumeczu.

0

Żadna teoria, a jedynie żart sytuacyjny.
Bo tak naprawdę 'wygrywać', a 'mieć korzystny wynik' to 2 różne sprawy. Barca w tamtej chwili wygrywała i temu nie da się zaprzeczyć. A że wynik był niekorzystny, to już inna sprawa.

I sam jesteś nijaki.

0

a Soriano mówi o wygrywaniu czy o dwumeczu?

4

"Kiedy wygrywają, już przestają protestować."

Panie Soriano, dla Pana przypomnienia:
Superpuchar Hiszpanii, mecz rewanżowy
FC Barcelona - Athletic Bilbao, 56minuta
Na tablicy wyników: 1:0...

...a Pique tak protestował, że dostał 4 mecze zawieszenia.

Szach mat i dekapitacja!

15

Mascherano musi grać, bo i tak pauzuje jeszcze jeden mecz w lidze, więc niech sobie Busi odpocznie. Pique ostatnio średnio z formą, więc też na ławkę. W pomocy Iniesta i Roberto, bo muszą się trochę ograć po kontuzji. Po przerwie Rakitić za któregoś z nich. W ataku obok Suareza i Neymara postawiłbym na Munira, a po przerwie, przy dobrym wyniku, Sandro za Neya lub Luisa. Niech w końcu, któryś z młodych się przełamie. Dałbym też odpocząć Albie lub Alvesowi, bo grają niemal non-stop.

Ter Stegen - Alves, Bartra, Vermaelen, Adriano - Masche, Iniesta, Roberto - Neymar, Suarez, Munir

1

Za to na pewno wystarczy na dobry słownik.

5

Czyli statystyki podobne do Iniesty.

Zobacz sobie bramkę BVB na 1:0 z ostatniego meczu. Będziesz wiedział czemu w Barcelonie ktoś o nim pomyślał. A takich rzeczy statystyki nie uwzględniają.

0

już był swego czasu w Barcelonie skrzydłowy urodzony w Reus i szklany jak Reus.

5

Jeśli nie gol Messiego, co byłoby w sumie dziwnym powodem transparentu kibiców Getafe, to zapewne to co się stało 2 tygodnie później w rewanżowym meczu tych drużyn. To już dobry powód do zapamiętania tej daty przez kibiców Getafe.

0

Jeśli uważasz, że zawodnik jest łatwy do sprowadzenia w momencie, gdy trzeba wydać na niego 80-100mln to nie mam pytań.
Napisałem, że są zawodnicy, których ściagniecie byłoby 'nie trudniejsze' czyli łatwiejsze lub równie trudne. Na trudność realizacji transferu składa się wiele czynników: może to być cena, jak w przypadku Pogby, może być przynależność klubowa (Isco) albo niechęć do sprzedaży (Verratti). Ale po to są różne opcje. Wiadomo, że każdy ma jakieś preferencje, jednak nie można przedkładać dobra zawodnika ponad dobro klubu. Dlatego wolałbym aby Barca ściągnęła Pjanicia czy Koke za 40mln, niż miałaby się użerać z Raiolą, szejkami czy Perezem i zapłacić za to jeszcze 2 razy więcej.

2

Słaby to jest Klich.
Wolę Koke za 40mln niż Pogbę za 80 czy nawet 100.

0

1. Verratti
2. Isco
3. Pjanić
4. Koke

Są na tym świecie zawodnicy nie gorsi od Pogby, których ściągnięcie byłoby nie trudniejsze, ale na pewno tańsze niż zakup Francuza.

0

Po co ta spina, nie chcesz wierzyć, to nie wierz. Bana na google chyba nie masz, więc możesz sobie poszukać sam.

Ale jak Ci się nie chce albo nie potrafisz to proszę, oto ta piłka:
https://pbs.twimg.com/media/CSUVfprWsAAwKLm.jpg
Żródeł jest sporo.

29

Na piłce, którą Suarez zabrał do domu po ostatnim hat-tricku, Neymar napisał: "Dobra robota Grubasku, wisisz mi burgera" :)

2

To jest tzw. klauzula strachu. Barca jej nigdy nie stosuje, w przeciwienstwie do Realu. Czy to dobrze, czy zle, niech kazdy oceni sam.

12

CR7sis

0

a skad Busquets ma wiedziec skoro wypowiadal sie od razu po meczu? powiedzial to co uslyszal w przerwie w szatni, a nie to czego sie dowiedzieli dziennikarze po wizycie Leo w szpitalu

1

"Wszystko co potrafi zrobić Ronaldo, Lewandowski potrafi zrobić lepiej"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?