19 października 2008, 21:02
0
wygrana cieszy oby tak dalej:)
19 sierpnia 2008, 19:11
Dani Alves jest najlepszy czy zgodzicie się ze mną?? Świetny mecz w jego wykonaniu z Wisłą, uważam że to był najlepszy transfer Barcelony. Alves jest najlepszy.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
wygrana cieszy oby tak dalej:)
0
Dani Alves jest najlepszy czy zgodzicie się ze mną??
Świetny mecz w jego wykonaniu z Wisłą, uważam że to był najlepszy transfer Barcelony. Alves jest najlepszy.
0
Dani Alves jest najlepszy czy zgodzicie się ze mną??
Świetny mecz w jego wykonaniu z Wisłą, uważam że to był najlepszy transfer Barcelony. Alves jest najlepszy.
0
wygrana cieszy oby tak dalej:)