1

Mam pytanko, polazuja moze dzisiaj mecz w 3d?

0

Rok młodszy od Pirlo. Wiec czemu nie? podobna charakterystyka piłkarza. I nie wiem czy czytałes biografie Xaviego. Zaczynał na pozycji defensywnego. Gdy przyszedł Rijkard to Xavi mowił że jest pivotem. Dopiero holender to zmienił także ta pozycja nie jest mu obca

0

Xavi powinien być ustawiany na defensywnym. Fakt że to troche pracy na treningach żeby sie przestawić ale na tej pozycji mogłby spokojnie ze 2 sezony pograc na wysokim poziomie. Wprowadzał by dużo spokoju do naszej gry bo w tej chwili to słabo wygląda. Wiem że nie jest już tak mobilny jak kiedyś ale już to mu nie wróci jednak jego doświadczenie plus przegląd pola i umiejtność zagrania prostopadłej piłki predysponują go do gry na tej pozycji. Przykładów takich ruchów taktycznych nie trzeba szukac daleko np Gerrard zostal cofniety na def.pom. A wydaje mi sie że Xavi mógłby być naszym Pirlo

0

bravo-alves-mathieu-mache-alba-sergio-xavi-iniesta-neymar-messi-suarez/pedro

0

no dzięki. ale strasznie dziwne że np na euro czy w LM w przypadku równej liczby punktów liczy sie mecz bezposredni a na mistrzostwach bramki.

0

Mam takie pytanie. Bo wszędzie piszą że Kostaryka wyszła z grupy ale nigdzie nie jest napisane że mają zapewnione 1 miejsce. A przecież bezpośredni mecz z Urugwajem i Włochami mają lepszy. Inne przepisy na tym mundialu czy jak? bo nigdzie nie ma że mają 1 miejsce. Z góry dzięki

0

a u tito bez zmian

0

teraz na nsport leci pasek i pisze na nim ze barca ssg na nsport a juve bayern na npremium. a jak patrze w program to jest na odwrot. Moze ktos napisac o co tu kaman. Bo nie wiem czy bd mogl obejzec w domu czy musze isc do kumpla. Z gory dzieki

0

sorry ze tutaj.. ale nie wiecie moze gdzie pokazywany bedzie mecz? na jakim kanale? Bo nie pisze nic przy meczu...

0

Caratan
zobacz na styl gry barcelony w meczach z realem i milanem a chocby z poczatku sezonu. Jakby barca grala na swoim poziomie to by te mecze inaczej wygladaly dlatego stwierdzilem ze gra slabo.
Napisales tez ze co to za mistrz co nie pokona vicemistrza oto odpowiedziec ; FCB Atletico 4-1 ;)

0

trzeba przyznac ze barcelona była w obu meczach słabsza od realu. Szkoda tylko że decyzje sedziów były jakie były. 1 mecz karny na pedro przy wyniku 0 1. Przy remisie inny mecz by byl. Wczoraj karny na 2 2. I tez inaczej bysmy o tych meczach mowili. Najbardziej boli to że to nie real był taki dobry tylko barcelona żenujaco slaba. Nie ma trenera nie ma gry

0

przegrać żelek też przegraliście i to nie raz ;)

0

Pele zgrywa wielka gwiazde a cala prawda jest taka ze gral w czasach gdzie nie było kamer, wnikliwej analizy a na obronie grały przeważnie same drewniaki.. wiec jak cos tam potrafil to ich z łatwoscia mijał.. w dodatku nie przyszedł do europy sie sprawdzic... W tych czasach nie byłby nawet w najlepszej 50 graczy ;) A LEO?? Jest najlepszy nasza duma ;)

0

extra... dzieki ;)

0

Brak szacunku = BAN. Ice

0

do : madritista... co real nie ma swojej strony że zasmradasz tutaj swoją obecnościa... Real Barcie do piet nie dorasta a ty pisz sobie u was na stronce... Nie łam sie za jakies 500 mil Euro może ugracie remis z wielka Barcą ale to i tak my zgarniemy trofea...

0

za kogo ten cruyff sie uwaza... co miał do powiedzenia jak przegralismy z milanem w 94 0-4?? a teraz wielki krytyk...

0

sorki bo mnie tydzien nie było... ile on kosztował?

0

czemu iniesta nie dostał kartki po zdjeciu koszulki??

0

a czemu w tabeli strzelcow la liga na tej stronce eto'o i messiemu doliczono bramki z meczu z depor a titi ma tam 7 bramek.. a ma juz 11

0

a nawet jesli bylby ten wlakower z wisla ... o ktorym po raz 1 tu czytam w komentarzach to barca wygra i 10:0 jesli bedzie taka potrzeba...

pozdro

0

a na cyfrowym polsacie jest??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?