maciek-1972
Dołączył/a: styczeń 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale wszystko zmierza w dobrym kierunku.
0
oglądałem ten mecz i polubiłem benzyne,jego wartość dla mnie wzrasta,może być wart nawet 7zł.
0
poradzicie sobie na każdej murawie,ale przynajmniej nie musicie grać na tym nocniku w srealu gdzie muł rządzi
0
Nie przejmujcie się,dla nich też musi jakaś gwiazdka zaświecić,a że galaktyczny Perez sprzedał klub mułowi,a że trawę po sezonie muszą kosić,bo barany są głodne,to dobrze,niech cieszą się chwilą.Kto chciałby grać na ich stadionie,z lotu ptaka wygląda jak nocnik używany w dodatku.
0
A jakie trunki pijecie?
0
Niech go sobie remontują bo przypomina pełny nocnik.
0
MVP2011 ma rację BARCA zbyt trudną drogę miała do tego finału aby teraz przejmować się SB.Oni i tak będą ten mecz oglądać a złość będzie ich zżerać.
0
wszystkie mecze tak samo ważne, liczę na geniusz Pepa to najlepszy strateg więc musimy mu zaufać
0
najlepiej by było żeby czas Realu w Rosji dobiegł końca.
0
Ja nigdy Ibry nie lubiłem.Spędził pyszałek u nas rok,kosztował dużo, zdobył kilka pucharów a odwdzięcza się jak judasz.Lepiej było dawać więcej szans Bojanowi.
0
wychowaliśmy przecież Valdesa i Rejne a to śmietanka Hiszpańskiej bramki
0
nie wolno się ich pozbyć
0
nordek i Queras dzięki za informacje
0
pieniądze ani nazwiska nie grają
0
Chciałbym jeszcze kiedyś zobaczyć tego siedemnastolatka z Kamerunu.Jak on się nazywa?
0
Ja jeszcze życzę więcej wiary statistico, ale w naszych a nie Real.
0
niech dalej się tak rozwija, cieszy wszystkich
0
Wyróżniasz się tym komu kibicujesz
0
trzeba wierzyć że nie
0
Obu skuteczność wróciła jak najszybciej i wszyscy kontuzjowani a przede wszystkim punkty muszą zgubić dzieci muła
0
Są świetni, ale to jeszcze nie gwiazdy światowego formatu.Bez naszych podstawowych wyjadaczy trudno tymi młodzikami walczyć na tylu frontach jednocześnie.
0
Bartek Ja nie napisałem że CR7 ma nie strzelać, albo że jest zły tylko żeby dać Messiemu szansę z nim rywalizować.Ty umiesz czytać ze zrozumieniem?
0
Alexis to nie Tevez.
0
ale jak nie będzie strzelał jedenastek to jak ma powalczyć z CR7 o króla strzelców on tak zdobywa prawie połowę bramek?
0
słabszy okres szybko minie nie martwcie się. jeszcze wygramy wszystko
0
może Bartek kaca będzie miał dopiero jutro a dziś pomylił go z kimś innym, albo strony pomylił.
0
oby to były tylko złe prognozy
0
zibiku znowu nie przesadzaj bo to był w miarę wyrównany mecz . Oni też atakowali kilka okazji też mieli więc wynik 1;4 byłby dla nich nie do końca sprawiedliwy
0
oby udało nam się wyszkolić drugiego takiego
0
więc trzeba tej obrony od Mou się nauczyć muszą to jakoś komentować bo za chwile realowi będzie wolno wszystko a nam nic.