20 września 2009, 11:23
0
Ostrzeżenie
20 września 2009, 11:16
Mam pytanko: Można to wrzucic na jakis serwer bez limitow ?
19 września 2009, 20:13
JimMorrisonFCB Około 30 minut przed meczem.
22 sierpnia 2009, 19:12
FlyEmirates Wujo444 jest tutaj dosc dlugo.Ciebie jeszcze wtedy nie bylo.
18 sierpnia 2009, 18:49
http://barca-media.com/video/2008-09/Champions%20League/Final_Barca-MU/Match.rar
14 lutego 2009, 18:11
Na HB raczej nie obejrzysz...
22 lutego 2009, 11:13
les975 Myslisz ze rel nie przegra juz w tym sezonie? No to zle myslisz.
6 stycznia 2009, 21:16
filip_55 wpisz sobie football i ogladaj :) na goltv
27 lipca 2009, 19:50
Barcafan85 Wywaliles spacje w linku?
1 lutego 2009, 17:45
Ostatnio mimo wysokich zwyciestw ( deportivo,numancia) jestesmy w slabszej formie i widac ze jestesmy "uzaleznieni" od gry Messiego tak jak real od robbena
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ostrzeżenie
0
Mam pytanko:
Można to wrzucic na jakis serwer bez limitow ?
0
JimMorrisonFCB
Około 30 minut przed meczem.
0
FlyEmirates
Wujo444 jest tutaj dosc dlugo.Ciebie jeszcze wtedy nie bylo.
0
http://barca-media.com/video/2008-09/Champions%20League/Final_Barca-MU/Match.rar
0
Na HB raczej nie obejrzysz...
0
les975
Myslisz ze rel nie przegra juz w tym sezonie?
No to zle myslisz.
0
filip_55
wpisz sobie football i ogladaj :) na goltv
0
Barcafan85
Wywaliles spacje w linku?
0
Ostatnio mimo wysokich zwyciestw ( deportivo,numancia) jestesmy w slabszej formie i widac ze jestesmy "uzaleznieni" od gry Messiego tak jak real od robbena