macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Patrząc na takie zestawienia naprawdę wielokrotnie mam wrażenie, że my tego Roberta to niewystarczająco doceniamy, również mówię tutaj o sobie. Przecież to jest niewiarygodna statystyka, która jeszcze 10-15 lat temu byłaby tak abstrakcyjna jak wypłaty @Luciano99.
Korzystajmy z każdej chwili z oglądania naszego Robercika, szczególnie w FC Barcelonie, bo taki piłkarz i co więcej w tym klubie już się za naszego życia raczej nie wydarzy.
2
@Encore Osobiście bardziej cenię GTA IV niż V, głównie ze względu na poważniejszy ton i znacznie bardziej zaawansowaną fizykę, więcej wszelkiego rodzaju detali etc. Liczę, że w VI do tego powrócą, ale na szczęście wszystkie ploty mówią, że przy VI inspirowali się RDR2, więc wieloma elementami powinni powrócić do bardziej zaawansowanych kwestii związanych z fizyką, technologią etc.
0
@mmaciass Dokładnie tak, dlatego w październiku minie 13 lat odkąd jestem w związku ;)
2
@July_6_BcN Dokładnie tak wyglądasz na La Bambie wśród tylu stulejarzy, współczuję :D
https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2Fzc7ue1jp7awd1.jpeg
1
@barteq ...zrobi z Ciebie dizajnera :v
3
@Luciano99 @Kessie nigdy nie pozwalaj mu być w takim stanie jak przed chwilą, bo to jest naprawdę bardzo niebezpieczne
2
@Luciano99 co Ty p***isz Lucek
39
W punkt @Popitek12 c'nie?
2
@daniel32778 Oby! Nie wyobrażam sobie Ferrana w podstawie jutro...
2
@Kgorecki2500 Spokojnie, bez studiów, a nawet bez matury też da się fajnie żyć, mówię to z doświadczenia!
10
@AlexDark00 ten co wjechał cały na biało, skrytykować Lewego musze bo sie udusze
0
@Danny Gaucho j***niutki...
2
@Danny Gaucho Mekambe TOP 1 w tym sezonie, ezz
7
Co sezon ten sam scenariusz. W kluczowych i ważnych meczach Atletico broni wyniku cofnięte, a później wielkie zdziwienie, że znów się nie udało.
Simeone zrobił wielką robotę, ale aktualnie Atletico powinno już pójść krok dalej i po prostu się rozwinąć, grać bardziej ryzykownie i dominująco. Mają ku temu odpowiedni skład.
2
Na razie w Europie nie ma zespołu, który by jakoś bardzo zachwycał. Poziom raczej wyrównany i sporo ciężarów. Oczywiście poza Real Madryt wg. Ćwiąkały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Popitek12 Dziwnie piszesz o Portugalii 2016
3
@Atletico123 dziś nie musicie wygrać, wystarczy jak zrobicie to 27-go września i bedzie git
7
@Sulimo Da się z tym żyć. Dbaj o nią i oczywiście dużo zdrowia dla siostry!
4
@Popitek12 może to prapraprawnuczka @Comentateiro
3
@July_6_BcN A to nie jedyna moja zaleta.
2
@July_6_BcN Widziałbym w tej historii taki plot-twist, że Ty im dajesz te maszynki, a oni je biorą i zaczynają Ci golić nogi :v
Przepraszam.
6
@PatrychoO Korzystając z okazji chciałbym przypomnieć moim zdaniem jeden z najlepszych memów związanych z Tomaszem:
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/hajto-jade-jade-pasy-i-pa-tera-pokazuje-borkowi-telefon.jpg
2
@spiderman1899 Patrząc na ostatnią formę to bardziej tak:
https://www.spirulina.pl/wp-content/uploads/2024/01/sledz.jpg
4
@PatrychoO miałem robić osobną dyskusję, ale stwierdziłem, że nie będę ujkiem tylko pomogę @Kgorecki2500 dostać się do gorących
0
@AduŚ07 Kółko zbyt dużo miejsca zajmuje, już Japonia ma chyba mniejsze, ale chyba powierzchnia gwiazdek na fladze Chin jest mniejsza, więc stawiam na Chiny.
EDIT: Albo faktycznie Maroko :D
7
@JohnKennedy zdecydowanie tak
@macio_944 zdecydowanie tak
2
@PatrychoO w sumie podbijam: tatuaże, tak czy nie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kgorecki2500 Jeszcze jak!
0
@Esteban_ Stąd ta drama, która paradoksalnie przyniesie mu więcej szkody niż pożytku :v