20

Patrząc na takie zestawienia naprawdę wielokrotnie mam wrażenie, że my tego Roberta to niewystarczająco doceniamy, również mówię tutaj o sobie. Przecież to jest niewiarygodna statystyka, która jeszcze 10-15 lat temu byłaby tak abstrakcyjna jak wypłaty @Luciano99.

Korzystajmy z każdej chwili z oglądania naszego Robercika, szczególnie w FC Barcelonie, bo taki piłkarz i co więcej w tym klubie już się za naszego życia raczej nie wydarzy.



2

@Encore Osobiście bardziej cenię GTA IV niż V, głównie ze względu na poważniejszy ton i znacznie bardziej zaawansowaną fizykę, więcej wszelkiego rodzaju detali etc. Liczę, że w VI do tego powrócą, ale na szczęście wszystkie ploty mówią, że przy VI inspirowali się RDR2, więc wieloma elementami powinni powrócić do bardziej zaawansowanych kwestii związanych z fizyką, technologią etc.

0

@mmaciass Dokładnie tak, dlatego w październiku minie 13 lat odkąd jestem w związku ;)

2

@July_6_BcN Dokładnie tak wyglądasz na La Bambie wśród tylu stulejarzy, współczuję :D

https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2Fzc7ue1jp7awd1.jpeg

1

@barteq ...zrobi z Ciebie dizajnera :v

3

@Luciano99 @Kessie nigdy nie pozwalaj mu być w takim stanie jak przed chwilą, bo to jest naprawdę bardzo niebezpieczne

2

@Luciano99 co Ty p***isz Lucek

39

W punkt @Popitek12 c'nie?


2

@daniel32778 Oby! Nie wyobrażam sobie Ferrana w podstawie jutro...

2

@Kgorecki2500 Spokojnie, bez studiów, a nawet bez matury też da się fajnie żyć, mówię to z doświadczenia!

10

@AlexDark00 ten co wjechał cały na biało, skrytykować Lewego musze bo sie udusze

0

@Danny Gaucho j***niutki...

2

@Danny Gaucho Mekambe TOP 1 w tym sezonie, ezz

7

Co sezon ten sam scenariusz. W kluczowych i ważnych meczach Atletico broni wyniku cofnięte, a później wielkie zdziwienie, że znów się nie udało.

Simeone zrobił wielką robotę, ale aktualnie Atletico powinno już pójść krok dalej i po prostu się rozwinąć, grać bardziej ryzykownie i dominująco. Mają ku temu odpowiedni skład.

2

Na razie w Europie nie ma zespołu, który by jakoś bardzo zachwycał. Poziom raczej wyrównany i sporo ciężarów. Oczywiście poza Real Madryt wg. Ćwiąkały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Popitek12 Dziwnie piszesz o Portugalii 2016

3

@Atletico123 dziś nie musicie wygrać, wystarczy jak zrobicie to 27-go września i bedzie git

7

@Sulimo Da się z tym żyć. Dbaj o nią i oczywiście dużo zdrowia dla siostry!

4

@Popitek12 może to prapraprawnuczka @Comentateiro

3

@July_6_BcN A to nie jedyna moja zaleta.

2

@July_6_BcN Widziałbym w tej historii taki plot-twist, że Ty im dajesz te maszynki, a oni je biorą i zaczynają Ci golić nogi :v

Przepraszam.

6

@PatrychoO Korzystając z okazji chciałbym przypomnieć moim zdaniem jeden z najlepszych memów związanych z Tomaszem:
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/hajto-jade-jade-pasy-i-pa-tera-pokazuje-borkowi-telefon.jpg

2

4

@PatrychoO miałem robić osobną dyskusję, ale stwierdziłem, że nie będę ujkiem tylko pomogę @Kgorecki2500 dostać się do gorących

0

@AduŚ07 Kółko zbyt dużo miejsca zajmuje, już Japonia ma chyba mniejsze, ale chyba powierzchnia gwiazdek na fladze Chin jest mniejsza, więc stawiam na Chiny.

EDIT: Albo faktycznie Maroko :D

7

@JohnKennedy zdecydowanie tak
@macio_944 zdecydowanie tak

2

@PatrychoO w sumie podbijam: tatuaże, tak czy nie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kgorecki2500 Jeszcze jak!

0

@Esteban_ Stąd ta drama, która paradoksalnie przyniesie mu więcej szkody niż pożytku :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?