macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takie przemyślenia na temat jutrzejszego Klasyku:
Zwróćcie uwagę, że poprzednie spotkania pomiędzy tymi drużynami wyglądały mniej więcej tak, że często Real nas spychał głęboko do obrony. Mieliśmy duży problem ze swobodnym konstruowaniem akcji i generalnie w zdominowaniu Realu, to wręcz Oni nas długimi momentami dominowali.
Chciałbym, by się to trochę jutro zmieniło. Brakuje mi Barcelony, która spycha Real do obrony i Madrytczycy mają ogromny problem z wyjściem z własnej połowy. Zapewne środek pola będzie tutaj głównym czynnikiem i nasze tridente (lub duet). Jeśli Busi wejdzie na swój najwyższy poziom, Iniesta zagra naprawdę porządne spotkanie to jest to możliwe. Mam nadzieje, że się uda.
1
Polecam :)
http://weszlo.com/2015/11/20/53-szalenie-wazne-pytania-na-dzien-przed-el-clasico-2/
10
A nie uważasz, że to był po prostu sarkazm ? ;)
1
Miał dość hegemonii Pereza w światowym futbolu.
6
"(...) przed nami właśnie weekend z El Clasico. W sobotę Real Madryt gości Barcelonę przy wzmocnionej ochronie: będzie o jedną trzecią więcej policjantów niż zwykle, 550. I tysiąc ochroniarzy wynajętych przez Real.
A mimo to odpowiedzialni za zabezpieczenie meczu nie wykluczają odwołania i tego spotkania, jeśli będą wiarygodne informacje o próbie zamachu. Szefowie hiszpańskich służb spotkają się w środę na specjalnej naradzie w sprawie zabezpieczenia meczu. - Sprawdzimy nawet kanapki - zapowiedziała przedstawicielka hiszpańskiego rządu, cytowana przez "El Pais". - Jeśli będzie trzeba, odwołamy - mówi Miguel Cardenal, szef Centralnej Rady Sportu która w Hiszpanii zastępuje ministerstwo sportu. Kontrole przy wejściu będą dokładniejsze niż zwykle, przeszukane zostaną również bezpośrednie okolice stadionu Santiago Bernabeu."
1
Hmm... myślisz że da się sprawdzić wszystkich "arabopodobnych" w Europie bez zamachów jak w piątek ?
Ciężko... ich przyjechało tutaj setki tysięcy, tylko kwestia czasu zanim znów się coś wydarzy.
2
Pójdą za ciosem... ech.
Przykre to jest.
"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj."
Wiem, że jest to ogromnie trudna sytuacja, ale moim zdaniem to nie jest super pomysł by teraz ich bombardować.
0
RT, tutaj masz live:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19185765,zamachy-w-paryzu-co-najmniej-18-osob-nie-zyje-wzieto-zakladnikow.html
5
"Pociąg TGV wykoleił się w okolicy Eckwersheim we Francji. Nie wiadomo jeszcze, jakie były przyczyny wypadku.
Według Le Parisien pociąg stanął w płomieniach i spadł do kanału. Jest pięć ofiar i wielu rannych."
Masakra...
2
"''Liberation'' podaje: jeden z terrorystów z Bataclan zidentyfikowany po odciskach palców. Był to Francuz znany służbom z radykalnych poglądów. Miał około 30 lat. Nie są podawane jego personalia. Inne media podają, że przy ciele kolejnego z zamachowców znaleziono też paszport egipski.
Wcześniej pojawiły się doniesienia o paszporcie syryjskim."
0
Na stronie BBC nic takiego nie widzę...
8
"Reuters: Państwo Islamskie opublikowało niedatowane nagranie. Mowa na nim o tym, że Francja nie będzie żyła w spokoju dopóki trwają bombardowania.
Agencja Reutera informuje, że materiał wideo został opublikowany przez grupę uznawaną za przedstawicieli medialnych IS: al-Hajat Media Center. Na nagraniu bojownik wzywa muzułmanów mieszkających we Francji do przeprowadzania zamachów na terytorium kraju i walki z "niewiernymi". - Tak długo jak będziecie prowadzić bombardowania, nie zaznacie pokoju. Będziecie się nawet bać wyjścia na zakupy - mówił po arabsku mężczyzna otoczony innymi dżihadystami.
Jednocześnie IS zaapelowało do tych, którzy nie mogą wyjechać do Syrii, aby walczyć po stronie dżihadystów do pozostania we Francji i prowadzenia na jej terytorium "świętej wojny"."
Brak słów...
2
"30 osób uwolnionych z Bataclan składa zeznania w pobliskiej restauracji. Zdaniem jednego z uwolnionych, terroryści mieli mówić o "winie prezydenta Hollande'a"."
0
Polskie MSZ podało, że wśród ofiar NIE MA Polaków.
0
"Zastępca mera Paryża: W samym Bataclan zginęło 118 osób"
6
Bo człowiek ma wolną wolę. A ludzie zazwyczaj nie przychodzą do Boga, bo myślą że sobie sami ze wszystkim poradzą...
A religia to nie Bóg. Bóg religii nie wymyślił. Religie wymyślili ludzie.
1
Źródło ?
3
Ach te emocje Wolskiego i Orłowskiego...
Jedni z najlepszych komentatorów.
Tęsknię... :D
3
Wiedźmin. Zdecydowanie.
Fallout 4 jest niezłą grą. Ale jakoś questów, generalnie fabuły i grafiki jest (jak dla mnie) średnia. Na plus otwartość świata. Poza tym gra jest baaardzo zbugowana. Redzi zrobili coś naprawdę niesamowitego, połączyli świetną grafikę, niezwykłą historię, genialne questy i fantastyczne postacie w jednej całości, do tego jak na tak wielką grę Wiedźmin ma mało bugów.
Dla mnie absolutnie gra roku polskiego studia.
16
Dziś Dzień Niepodległości.
Mimo różnych absurdów, sytuacji i innych dziwnych rzeczy to mogę śmiało powiedzieć, że czuje się dumny z bycia Polakiem :)
W ramach rocznicy odzyskania niepodległości poniżej zamieszczam Wam ciekawy filmik.
Polska widziana oczami... Tajwańskiej TV :D
1
Hahhaahah.
Teraz to niech się w d*** pocałują.
Styczeń za niedługo już, do końca roku nie mamy jakiś wielkich meczy poza tym za 2 tyg. Damy radę, a FIFA niech zajmie się własnym syfem, który śmierdzi nawet tu, w Będzinie.
1
Świetnie by było gdyby Messi wrócił na klasyk.
Będzie głodny gry, a na taką obronę Realu to może być naprawdę zabójcze.
Niemniej jednak nie popadajmy w hura-optymizm. My też nie gramy jakoś genialnie. Wciąż mam zdanie, że za 2 tyg będzie jeden z najtrudniejszych meczów. Zdecydują detale.
3
Bayern IMO aktualnie najlepszą i najładniej grającą drużyną na świecie, ale ktoś kto pisze "Barcelona tak nigdy nie grała" nie oglądał Barcy Guardioli... to było coś jeszcze lepszego :)
Ciekaw jestem jak będą na wiosnę wyglądać. Póki co naprawdę szacun dla Bayernu.
0
Też nie wiem co się z tą techniką stało... wkurza to trochę :D
1
Suarez jest nietypowym graczem.
Gra jak w B klasie, piłka mu ucieka na 50 metrów, aż w końcu przyjdzie minuta, gdzie zrobi coś genialnego, strzeli 2 bramki i tyle...
11
Wenger: Każdy z 7 mld ludzi chciał grać dla Arsenalu
#potwierdzoneinfo
1
I jak ten dokument wczoraj na C+ ?
Wart obejrzenia ? :)
0
Yo!
Czy ktokolwiek z ludzi powiązanych z IT, grafików 3D (wierzę, że tacy się tu przewijają) miało okazję to używać ?
Jest to w miarę dobrze rozbudowane ? Czy jednak dla przeciętnego Kowalskiego wiele ciekawych opcji programistycznych jest zablokowanych ?
Jak ktoś będzie ogarniał, to proszę o odpowiedź :)
http://redkit.cdprojektred.com/
1
Myślałem, że w Europie wśród tych "wielkich" nie ma słabszej obrony od naszej.
Myliłem się...
1
Tak, widziałem przed chwilą.
Cóż. Idiota.