macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@marcin62 Też tak kiedyś miałem, ale dzięki właśnie powyższemu kanałowi to zamiast od razu z laczkiem to biorę słoik lub szufelkę i odprowadzam na zewnątrz, lub w słoiku trochę się na niego gapię :D
Ten kanał dużo mi pomógł w akceptacji pająków. Jeszcze nie jest idealnie, ale jest nieporównywalnie lepiej niż np. 5 lat temu.
4
Niektóre komentarze pod filmem to złoto:
"Trochę przypadkiem tu trafiłem ale naszła mnie taka myśl że z laczkiem to nie ma co podchodzić. Tu potrzebny wiedźmin"
10
@AlexDark00 Zawsze mnie rozwala jak przy podobnych sytuacjach jest podnoszony temat tolerancyjności. Jedno wielkie WTF, bo ludzie określający się jako tolerancyjni zawsze i do wszystkiego mają podchodzić tolerancyjnie nie zważając na różne fakty i zmienne?
Tolerancyjność zakłada akceptację odmienności w wielu sferach życia, seksualnej czy światopoglądowej, ale tak jak są skrajności lewicowe, które z punktu widzenia nauki i psychologii mogą być szkodliwe tak są skrajności prawicowe, które są równie szkodliwe. "Pech" chciał, że Kirk był totalnie odklejonym fanatykiem wyznającym skrajnie głupie wartości prawicowe, które są po prostu szkodliwe i na to nie ma absolutnie żadnej tolerancji.
I żeby nie było: gość oczywiście powinien żyć, jest to straszna tragedia, morderca jest potworem i najbardziej szkoda w tym wszystkim żony i szczególnie dzieci, które zostaną bez ojca. Jednak przypominam, że on sam mówił, że jego 10-letnia córka powinna urodzić dziecko z gwałtu co jest totalnie odklejone i wyprane z jakiejkolwiek empatii (paradoksalnie o empatii też mówił, że empatia jest głupia, więc w sumie się zgadza...), więc życie z ojcem o takich poglądach raczej też nie należałoby do najlepszych, choć oczywiście nieporównywalnie lepiej by ten gość nadal był ojcem dla tych dzieci.
5
@D10SLEO Napisz do @Kessie
EDIT: Sprytna edycja :D
9
@July_6_BcN Właśnie miałem to napisać :v
Trzymajcie się tam w tym damskim gronie!
6
@D10SLEO Jak na niego to i tak rekord.
7
@Luciano99 11:11 też brzmi zajebiście
6
@Encore A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał!
0
@Kozinho. To Lucek ma problem.
0
@Kozinho. Ale my mówimy o @RoberDzik, a nie o elemencie
EDIT: dobra, właśnie zwymiotowałem tęczą, dziękuję Panowie!
2
@Kozinho. @Kessie próbował, więc jak jemu się nie udało, to Tobie tym bardziej
1
@JimMorrisonFCB czy wątrobą? Jak wątrobą, to zawsze wątrobą!
1
@Kozinho. I tak nie zar*chasz, odpuść...
5
@RoberDzik "Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi xd"
Ty sobie w ogóle zdajesz sprawę o co prosisz La Bambę?
9
@Konradowskyy Stulejarze.
1
@Kozinho. Nie no, bez przesady, na aż tak duże kwoty fakturek nie wystawiam.
0
@Encore Na szczęście nie.
7
@BillyButcher Z Harris bylibyśmy w dużo lepszym położeniu. Swoją drogą na miejscu ludzi, którzy popierali tutaj Trumpa to bym się teraz palił ze wstydu...
2
O tej pensji jakie miałem to jedna z gorszych tu widzieć dyskusja dyskusji przyjemność.
6
@Pomimo27 Okok, a jak skomentujesz brak stanowczej reakcji Trumpa jak i opinię Vance'a, że nie powinno się zaostrzać sankcji z Rosją, bo w sumie nic tak wielkiego się nie wydarzyło, jako jedyne środowisko z całego NATO, które nie odniosło się stanowczo do całej sytuacji?
10
A taki dobry był, "są tylko 2 płcie" na klatce zamiast "dzień dobry" mówił. Ajaj, no co tam się takiego stało, niemożliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@July_6_BcN Chciałem Was obronić, ale czego się @Kessie nie weźmie to i tak wszystko popsuje...
13
@Republikanin Sami Panowie, nie ma tutaj żadnej kobiety.
7
@Ryoumen Przecież jest kolosalna różnica pomiędzy paroma godzinami od zdarzenia, a dwoma dniami, kiedy znacznie więcej wiadomo, jest mniej gorąco, wszyscy ochłonęli i kurz trochę opadł.
Sikorski i Mentzen mają rację, ale różnią się tym, że kiedy wszyscy chwalili rząd i pokazywali solidarność (nawet Tusk z Nawrockim) to Konfederacja z Mentzenem, Bosakiem i Zajączkowską zaczęli nawalać w rząd zamiast na razie się uciszyć i spróbować jakkolwiek podłączyć się pod solidarność. Sikorski przeczekał najbardziej newralgiczny moment co powinien zrobić Mentzen, który gdyby powiedział to dziś to nie zyskałby aż takiej krytyki.
3
@Kessie O widzisz, nawet na końcu pokazał to co zwykle Ci pokazuje @July_6_BcN jak się do niej odzywasz.
10
@Arden Ale to nie jest kwestia po prostu innych poglądów, tylko szerzenia SZKODLIWYCH poglądów. Nikt tutaj się nie cieszy z morderstwa, bo to oczywiste, że to jest po prostu tragedia i nikt na to nie zasłużył. Ale należy również pamiętać o tym, że ten człowiek przez lata swojego życia szerzył bardzo szkodliwe opinie na temat życia z czego jedna z nich nt. dostępu do broni odebrała mu życie. Więc może warto tutaj się zastanowić nad tymi poglądami i ich nie powielać by zminimalizować szanse na powtórzenie takiej sytuacji w przyszłości?
2
@Kessie Ok, poszerzyłem o "długi".
10
@Czyhrynski Tymczasem @Kessie: 0 zł premii za lipiec, 0 zł wypłaty za lipiec, 0 zł premii za sierpień, 0 zł wypłaty za sierpień, 12 skradzionych rowerów, długi.
8
@barcanawieki Już lecą na Ciebie z tekturowymi szabelkami, trzymaj się!
40
Przynajmniej chłopy na La Bambie zawsze w jednym będą zgodni:
https://zapodaj.net/plik-fzTFqCSAGk