27 sierpnia 2008, 11:32
0
kiedy losowanie fazy grupowej??? a co do gry barcy to zagrała na luzie i w pełni kontrolowała przebieg gry
18 sierpnia 2008, 17:43
przegladajac gazete wyborcza natknałem sie na ciekawy artykuł:D barcy grozi walkower dlatego ze hleb nie został zgłoszony hehe dobre
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
kiedy losowanie fazy grupowej??? a co do gry barcy to zagrała na luzie i w pełni kontrolowała przebieg gry
0
przegladajac gazete wyborcza natknałem sie na ciekawy artykuł:D barcy grozi walkower dlatego ze hleb nie został zgłoszony hehe dobre
0
kiedy losowanie fazy grupowej??? a co do gry barcy to zagrała na luzie i w pełni kontrolowała przebieg gry
0
przegladajac gazete wyborcza natknałem sie na ciekawy artykuł:D barcy grozi walkower dlatego ze hleb nie został zgłoszony hehe dobre