0

swoja droga kibice barcy wczoraj sie naganiie zachowali rzucajac kamieniami w autobus z zawodnikami realu wiec nie udawajcie tak swietoszkow....

0

zalorzylem to konto aby pogratulowac druzynie Barcelony zagrali o niebo lepiej niz Real no coz zyciee liczylem na 1 do 1 widocznie druzyna jeszcze nie ma tak wielkigo doswiadczenia i musza nad tym popracowac nonajmniej 4 sezonyy jeszcze raz gratuluje ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?