0

Proszę wszystkich z Realu na naszą stronę . nie róbcie tutaj syfu .
Sezon jeszcze nie jest skończony . a jesli chodzi o kibiców Barcelony to ni mówcie nic o korupcji to z wami w meczu nie podyktowali nam 3 karnych ;) jakos nie mowimy ze to korupcja tylko wina sędziego . Po prostu macie zazdrosc ze REAL ma tyle kasy .
iHala Madrid !

0

aha... i oczywiscie pozdrawiam wszystkich zagorzałych kibiców Barcy , nie sezonowców "lubie barce bo wygrywa"

0

Jestem kibicem Realu i dziekuję Robertinho za obiektywne podejscie do postawy sędziego .
chciałbym żeby kiedys był taki mecz gdzie sędzia bedzie bezstronny i nie bedzie pomagał ani Realowi ani Barcy .
pzd Barca ! Hala Madrid

0

Mam do was prośbę nie wchodzcie na nasza strone jezeli chcecie nas obrazac tzn realmadrid.pl . mysle ze jestescie pożądnymi kibicami i nie bedziecie sie glupio zachowywac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?