0

Zujakovsky
taki mistrz Hispzanii, że potrafi wygrać z getafe, czego Barcelona nie potrafi,a wlasnie w takich meczach wygrywa sie lige, a nie w gd.

0

0

No i karny powinien być hipokryci, tak samo, gdy Ramos robił przewrotkę na Camp Nou i Abidal zatrzymał piłkę ręką

0

fresh
bo jest zadeklarowanym kibicem Barcelony, człowieku to że zareagował na gola to normalna sprawa, przecież jest komentatorem i musi przynajmniej starać się być obiektywnym, jak Barca strzeli to będzie krzyczał tak samo więc przestań pieprzyć głupoty. Rabij podobnie jak Orłowski to zadeklarowan kibic barcelony

0

dlugi20,
albo potrafią nie zawiesić w ogóle, tak jak busquetsa nie zawiesili, gdy nazwał marcelo małpą.

0

oper21
oraz smylacji, prowkoacji, kopania w kibiców piłką z waszej strony.
Pozdro.

0

kubus333, "wy wygrywacie"> Jak Ty nawet nie wiesz kiedy i o której będzie ten mecz i co najlepsze nawet nie wiesz, że to dwumecz...
duch toma joad
tak, przeciez ten śmieszny komentator Rabi, co chwilę o tym mówi

0

a gdzie news o przegranym GD w kosza?

0

@Miver
Tego nie wiem, ale chętnie widział bym ją na swoim meczu/mieczu.

0

Ostatnie 10 meczów, a gdzie finał pucharu króla?

0

Santana10
Real wyprowadził jedną akcję w pucharze hiszpanii? ahahaha, no ręce opadają jak to się czyta. Przecież to był najlepszy mecz Realu przeciwko Barcelonie w wiosennych klasykach, obejrzyj sobie jeszcze raz ten mecz. Mecz w który w pierwszej połowie istniał tylko Madrid, w drugim Barcelona, a w dogrywce Real postawił kropkę nad "i". W ogóle to co piszesz jest nad wyraz komiczne. Twoje pisanie o taktyce Realu... nawet nie wiedziałeś, że od ostatnich dwóch klasyków Real nie grał trzema pivotami. Prawdziwi kibice Barcelony - wstydźcie się takich ludzi, którzy piszą takie wypociny jak santana.

0

Piszesz, to pisz chociaz obiektywnie, bo mimo to że Ronaldo nie zasługuję według mnie na złota piłkę to w trójce jednak znajdować powienien się jak najbardziej, miał świetny sezon. Iniesta w 2010 był niemalże pół sezonu kontuzjowany, aczkolwiek uważam, że na pewno zostawił w tyle Messiego, który miał słabiutke mistrzostwa świata. Iniesta zdecydowanie tuz za plecami Snejdera.

0

piobyd1,
No rewelacja, czytasz norweską prasę z norweskiej prasy dowiedziałeś się na co Mourinho pozwala, a na co nie. Fantastyczne argumenty. Brak słów.

0

MarianoFCB
I co z tego, że jeden sezon? Nagroda właśnie jest za jeden rok, a w 2010 od "Snajdiego" nikt nie był lepszy. Trzy korony z Interem, wicemistrzostwo świata i w obu tych drużynach był mózgiem drużyny. Jesteś śmieszny z tymi swoimi wypocinami, zresztą nie mam zamiaru z tobą dyskutować, bo z tym "on się nie nadaje" sam sobie w głowę strzeliłeś.

0

piobyd1
haha, dobre. Tak samo jak zabronił im korzystania z portali społecznościowych tak? Może analizuj to co czytasz, patrz na źródło czy jest przychylne czy nie, a nie wierzysz we wszystko i powtarzasz bzdury.
Taaak, wielki dyktator Mourinho wyznaczył nawet godziny oddawania moczu i kupy piłkarzom Realu.

0

Tylko Xavi według mnie. W końcu Hiszpan, nagroda miała by wydźwięk całokształtu jego kariery, on naprawdę najbardziej zasłużył na to. Messi miał świetny sezon, ale poprzedniej złotej piłki nie powinien zdobyć, bo Wesley, który o dziwo nie znalazł się nawet w pierwszej trójce, powinien ją dostać za świetny sezon w Interze i świetne mistrzostwa świata. Dlatego mam nadzieję, że argentyńczyk obejdzie się smakiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?