O sobie

  • Zainteresowania Pilka Nozna , C++ , C# , Web-Designe
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi , Dawid Villa , Xabi Alonso , Xavi ,
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie 5185
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Bardzo sie ciesze z tego powodu ... Mam nadzieje ze chlopaki dzisiaj wygraja dla tito

0

Popieram Kolege z Dolu ;) Atletico nie odda takiego talentu jak Falcao , tak samo jak Blaugrana nie odda Messiego / Villi / Pedro / Sancheza , to jest to samo ;)

0

Dobry Pomysl , Jak Narazie Panuje Pzeludnienie w Pierwszej Ekipie ;)

0

Ehh ...
Nie Wiem Jak Mozna Zmyslac Takie Rzeczy ... -.-

0

@Madridista22
Widze ze Bardzo Madry jestes ?
Kolejny Kibic Realu ktory Pluje nam w twarz ze niby "sedziowie" nam pomogli osiagnac to co osiagnelismy ??
Ehh ... Nie Lubie Wypominac Zadnym Kibicom Pracy Sedziow ... Bylo Minelo , ale jesli ktos juz ci wypomnial prace sedziow , to odpowiedz mu na PW , bo niestety nie tylko on czyta posty tutaj ...
Pozdrawiam , i Ogarnij sie troszke Kolego , to nie jest : www.realmadrid.pl ... -.-
Tylko Ogarnieta i Zarabista Strona Dumy Kataloni .!

Zobacz wszystkie

0

Wedlug Mnie Tito Bedzie Dobrym i Godnym Czlowiekiem do Przejecia Sterow po Pepie :)
Ma Takii sam poglad na gre jak Mister ... Wiec nie wiem w czym problem ...

0

Vamos Barca .!!
Chlopaki Dadza Rade , Nadzieja Umiera Ostatnia .!
Mi Sie Wydaje ze Ekipa z Katalonii Wygra z Chelsea 2-0/3-0 . ;) |
Pozdrawiam Wszystkich Fanow ;)

0

Dziekujemy Pep .!!. Nigdy cie nie Zapomne .!
.!!. Visca El Barca .!!.

0

Gratulacje :) Oby byl To Chlopczyk , Bo Bedzie z Kim w Pilke Pokopac w Wolnym Czasie :)

0

Gratulacje Chlopaki .!!!
Oby Tak Dalej .!
Od Zawsze na Zawsze
Visca El Barca .!!. Vivat Espania .!!.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?