0

1-1 kaka ;/
Skończy sie jak zawsze

0

Patrząc na mecz realu, widzę że musi zdażyć się jakiś cud żeby stracili jakieś punkty w tym spotkanie. Na razie dużo szczęścia ma Saragossa

0

Nie ma to jak kończyć artykuł słowami "Hala Madrid" na stronie fanów barcy.

0

Co się dzieje z tą stroną? Wiecie coś może o kontuzji iniesty?

0

0

Ironizowałem tylko, sorry :D

0

0

Co za pierdolony idiota. Pepe powinien wylecieć z boiska

0

nie wie ktoś może czy mecz barca-real w środę będzie transmitowany w tvp?

0

http://imageshack.us/photo/my-images/401/beztytuunjk.jpg/

Jednak miałem racje. Odinstalowałem pesa :D

0

Rozegrałem już ten mecz przed chwilą w pesa i przykro mi ale będzie 1-1

0

Jeden z ciekawszych wywiadów z pepem. Już wiadomo czemu nie podpisuje długoterminowych kontraktów. Niesamowita filozofia trenowania drużyny.

0

Zero emocji ze strony komentatorów. Mam pytanie, czy na eurosporcie jest podobnie? Co do meczu to rozczarowałem się grą santosu, myślałem że wyżej postawią poprzeczkę w tym meczu.

0

Co Ty nie powiesz Bosque...

0

Felo
Ja tez z pewnością zobacze jeszcze raz. Mecz można już pobierać stąd:
http://allgoals.pl/f55/liga-bbva-2011-12-real-madryt-vs-fc-barcelona-10-12-2011-a-127882/

0

Skróty są w jakim języku?

0

działają wam transmisje Vshare?

0

działa już vshare?

0

Jeszcze sobie pokopie w tym sezonie...

0

Da ktoś linka do bramek z meczu?

0

Gdzie będzie można obejrzeć mecz z milanem?

0

Dzięki, wczoraj nie mogłem oglądać. Mam pytanie, będzie ten mecz działać na stacjonarnym odtwarzaczu dvd?

0

SEBA1889

Tak, keita to typowy zawodnik od czarnej roboty ;D

0

Widać że brakowało na boisku falcao. Trochę szkoda mi porto, bo sprzedają swoich najlepszych piłkarzy, jeszcze tylko brakuje odejścia hulka...

0

Bardzo dobrze zrobiony filmik.

0



Podoba mi się filmik Messi vs Real Madrid

0

Mam pytanie. Czy jest jakaś możliwość żeby posłuchać tej relacji radiowej z telefonu?

0

coco fajny filmik

0

Widzę że polski sędzia prowadził mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?