magik1907
Dołączył/a: marzec 2011
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1-1 kaka ;/
Skończy sie jak zawsze
0
Patrząc na mecz realu, widzę że musi zdażyć się jakiś cud żeby stracili jakieś punkty w tym spotkanie. Na razie dużo szczęścia ma Saragossa
0
Nie ma to jak kończyć artykuł słowami "Hala Madrid" na stronie fanów barcy.
0
Co się dzieje z tą stroną? Wiecie coś może o kontuzji iniesty?
0
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,11010517,Puchar_Krola__Mourinho_nie_ukarze_Pepe_za_incydent.html
Cały Mourinho, małpa przeprosiła i sprawy nie ma
0
Ironizowałem tylko, sorry :D
0
0
Co za pierdolony idiota. Pepe powinien wylecieć z boiska
0
nie wie ktoś może czy mecz barca-real w środę będzie transmitowany w tvp?
0
http://imageshack.us/photo/my-images/401/beztytuunjk.jpg/
Jednak miałem racje. Odinstalowałem pesa :D
0
Rozegrałem już ten mecz przed chwilą w pesa i przykro mi ale będzie 1-1
0
Jeden z ciekawszych wywiadów z pepem. Już wiadomo czemu nie podpisuje długoterminowych kontraktów. Niesamowita filozofia trenowania drużyny.
0
Zero emocji ze strony komentatorów. Mam pytanie, czy na eurosporcie jest podobnie? Co do meczu to rozczarowałem się grą santosu, myślałem że wyżej postawią poprzeczkę w tym meczu.
0
Co Ty nie powiesz Bosque...
0
Felo
Ja tez z pewnością zobacze jeszcze raz. Mecz można już pobierać stąd:
http://allgoals.pl/f55/liga-bbva-2011-12-real-madryt-vs-fc-barcelona-10-12-2011-a-127882/
0
Skróty są w jakim języku?
0
działają wam transmisje Vshare?
0
działa już vshare?
0
Jeszcze sobie pokopie w tym sezonie...
0
Da ktoś linka do bramek z meczu?
0
Gdzie będzie można obejrzeć mecz z milanem?
0
Dzięki, wczoraj nie mogłem oglądać. Mam pytanie, będzie ten mecz działać na stacjonarnym odtwarzaczu dvd?
0
SEBA1889
Tak, keita to typowy zawodnik od czarnej roboty ;D
0
Widać że brakowało na boisku falcao. Trochę szkoda mi porto, bo sprzedają swoich najlepszych piłkarzy, jeszcze tylko brakuje odejścia hulka...
0
Bardzo dobrze zrobiony filmik.
0
Podoba mi się filmik Messi vs Real Madrid
0
Mam pytanie. Czy jest jakaś możliwość żeby posłuchać tej relacji radiowej z telefonu?
0
coco fajny filmik
0
Widzę że polski sędzia prowadził mecz
0
http://www.futbolnews.pl/informacje/flesz-news/art,19767,seks-alkohol-imprezy-tak-messi-szykuje-sie-do-copa-america.html