magister97r
Dołączył/a: sierpień 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chris Wakelin prowadzi po drugiej sesji z Markiem Allenem 12:4. :) Anglikowi potrzeba tylko jednej partii do awansu do ćwierćfinału. :)
3
Allen jest pierwszym zawodnikiem w historii, który ma 147 w 3 najważniejszych turniejach: MŚ, Masters, UK. :)
1
147 Marka Allena. Jak robić powroty, to tylko w takim stylu. :D
1
Mamy atak na maksa Marka Allena. :)
1
@Mezocyklon87 może właśnie Ci słabsi Ronniego wyeliminują. :D
@mekston no dobrze by było, 3 partie to takie minimum, minimum, bo właśnie najlepiej wygrać wszystko. :)
2
Chris Wakelin wygrywa 4 partię w 2 sesji i prowadzi już 10:2 z Markiem Allenem. Szykuje się kolejna niespodzianka, chociaż nie ma co skreślać Allena. :)
1
Wakelin 9:2. :) Jak tak dalej mecz będzie wyglądał, to zakończy się w 2 sesji. ;)
1
@mekston no zobaczymy jak to się potoczy, Wakelin może będzie czarnym koniec turnieju. ;)
2
Po prostym błędzie Allena, Wakelin wykrada partię i prowadzi już 7:2. :)
1
Jeśli Mark Williams i John Higgins wygrają mecze 2 rundy, to w ćwierćfinale czeka nas legendarny mecz legendarnych zawodników. ;)
0
@FCB24 nie wiem, nie wypowiem się. :)
0
@damianex10 kilka minut po 1. :D
@mekston zobaczymy co dalej. :D
1
@kiper09 tu było 8 :D
6
Ben Woollaston sprawia wielką niespodziankę wyrzucając z turnieju Marka Selby'ego. 10:8 dla Bena. :)
2
Evan Mobley najlepszym obrońcą. :)
0
Całego meczu nie oglądałem/nie oglądam, ale Selby-Woollaston to mecz dla koneserów. :D A gdyby Selby po takim meczu miał zdobyć tytuł, to zrobiłbym dla niego wielki ukłon. :D
0
@mekston ciekawy jestem jak sobie teraz poradzi, bo z Robertsonem prowadził już 7:2 i stracił przewagę, dopiero potem zaczął super grać. ;) Może teraz będzie podobnie.
1
Ale teraz Brecel pograł. :D
1
Selby ładnie kończy 1 sesję brejkiem 135 punktów i prowadzi z Benem Woollastonem 5:4. :)
0
Selby jak zwykle maratony robi. :D
4
Ronnie O'Sullivan dołącza do klasy 92 (Higgins, Williams, O'Sullivan) wygrywając 10:4 z Ali Carterem. :)
3
Hossein Vafaei wyrzuca Barry'ego Hawkinsa w deciderze z 1 rundy MŚ. Z kolei Chris Wakelin sprawia sensację i wyrzuca Neila Robertsona pokonując go 10:8. Przedziwny mecz. Wakelin prowadził 7:2 po pierwszej sesji, potem Robertson wygrał 5 partii z rzędu i doprowadził do remisu. Wakelin w tym czasie grał beznadziejnie, pudłował banalne bile. Od remisu Anglik znowu grał bardzo dobrze, wbijał trudniejsze bile. A ta 18 partia naprawdę przedziwna. :D Bardzo ładny gest Robertsona, klasa. :)
1
Rany boskie, co za partia w meczu Robertsona z Wakelinem. :D
2
Ogromna sensacja w 1 rundzie MŚ w snookerze. Aktualny Mistrz Świata Kyren Wilson przegrywa w deciderze z Lei Peifanem 9:10. :)
4
Rozpoczynamy MŚ w snookerze :)
3
https://probasket.pl/nba-niepokojace-wiesci-z-san-antonio-czy-era-popovicha-dobiega-konca/
Być może właśnie kończy się jedna z najwspanialszych trenerskich karier w historii sportu, chociaż fajnie byłoby zobaczyć Popa na ławce. :)
0
@1LY0 @maroon tutaj nie piszę ironicznie, żeby nie było. :D
16
Pani Senyszyn to mnie teraz rozśmieszyła tą uwagą, że startuje, żeby miała na kogo głosować. :D
1
Niestety Michał Szubarczyk przegrywa 10:8 z Deanem Youngiem w 1 rundzie kwalifikacji MŚ w snookerze. Ale to i tak jest ogromne osiągnięcie. Szubarczyk ma 14 lat, niedawno Mark Williams wypowiadał się o nim w samych superlatywach. Ponadto. Szubarczyk przegrywał w tym meczu już kilkoma partiami, a jednak wracał. :) Brawo.
3
Mateusz Baranowski i Antoni Kowalski przeszli pierwsze rundy eliminacji do MŚ w snookerze. :)