magister97r
Dołączył/a: sierpień 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
25 maja 1948 roku wykonany został wyrok śmierci na Witoldzie Pileckim.
3
Jeden z najlepiej punktujących zawodników w historii NBA Carmelo Anthony, poinformował o zakończeniu kariery. :)
https://probasket.pl/nba-jeden-z-najlepszych-strzelcow-w-historii-zdecydowal-sie-zakonczyc-kariere/
5
Bardzo mi się podoba, że siatkarze i siatkarki nie zdejmują medali. :) Drugie miejsce to wielki sukces. :)
4
"Ci, którzy mówią, że Ja nie zrobił niczego złego i nie złamał żadnego prawa są po prostu idiotami - zaczął Barkley. - Kiedy zarabiasz tak dużo pieniędzy, aby uprawiać sport, to Twoje życie się zmienia. Są pewne zasady i regulacje, do których musisz się dostosować. Nie możesz robić głupich rzeczy, taka jest cena. Jeśli chce pokazywać swoją broń na wideo i robić te wszystkie głupie rzeczy, to w porządku, ale wtedy nie możesz zarabiać pieniędzy z NBA. [...] Nie jesteś kryminalistą, nie jesteś oszustem. Zarabiasz 200 milionów dolarów, żeby kozłować głupią piłkę. Wygrałeś na loterii. Są ludzie, którzy pracują po 9 godzin dziennie i zarabiają 25 tysięcy dolarów rocznie. Chcieliby być w naszej sytuacji. Tu nie chodzi o złe towarzystwo i pecha. Musisz spojrzeć w lustro i spytać się, czy to nie ja sam jestem problemem. To bardzo rozczarowujące, bo mówimy o dobrym koszykarzu. Okazał się większym głupcem niż był - dodał".
https://www.mvpmagazyn.pl/artykul/barkley-szczerze-o-morancie-ma-racje
Bardzo mocne słowa Charlesa Barkleya. :)
2
@PatrychoO @JimMorrisonFCB nie jestem żadnym książkowym ekspertem. :D Niestety tutaj nie pomogę, nie czytałem nic z tej tematyki. :)
1
@Encore niedawno też czytałem, że Lakers byliby zainteresowani CP3. Tylko nie bardzo wiem kogo mogliby oddać. :D Z Holidayem kontraktowo by się zgadzało. ;)
1
@Encore no i jeszcze Irving za Bookera. Gdzieś to trio Durant-Harden-Irving już było. :D
5
16 maja 1944 roku rozpoczął się jeden z najbardziej przerażających epizodów związanych z Holocaustem (jeśli w ogóle możemy o takim mówić). Niemcy rozpoczęli w Auschwitz główną fazę zagłady węgierskich Żydów. Tego dnia do obozu trafiły 3 transporty, około 9 tysięcy ludzi zamordowano w komorach gazowych. W niespełna dwa miesiące (do 9 lipca) deportowano około 420 tysięcy ludzi. Około 330 tysięcy z nich zagazowano od razu po przyjeździe.
0
@Encore przypomina mi się obwinianie Simmonsa za przegrane PO. Jak po takiej wypowiedzi ma być dobra atmosfera, zaufanie i w ogóle? :D
3
@takisobiektos Koleżka się zorientował, że nagrywa pistolet, bo tak szybko odwrócił kamerę. :D
1
https://www.instagram.com/p/CsJM2WAoqGS/
Taki prezent Luca Brecel sobie sprawił z okazji tytułu Mistrza Świata. :D
3
@Kidd filmu nie widziałem, za to książka jest jedną z piękniejszych jakie czytałem. ;)
3
8 maja 1945 roku Armia Czerwona wyzwoliła Getto w Theresienstadt.
4
8 maja 1896 roku urodziła się Stanisława Leszczyńska, polska położna, więźniarka Auschwitz. W obozie kobiecym, w szpitalu przyjmowała porody, starała się ratować rodzące więźniarki. Odmawiała mordowania niemowląt.
1
Nagrody snookerowe za ostatni sezon. :)
https://www.snookerworld.pl/112-snooker/snooker/2380-mark-allen-graczem-roku-nagrody-dla-luki-brecela-marka-selby-si-jiahui-i-julien-leclercq.html
1
@Kettger ja się tylko wypowiem w kontekście Ligi. Dla mnie mistrzostwo kraju ma większą wartość od każdego innego pucharu, bo pokazuje formę drużyny na przestrzeni całego sezonu i mistrz raczej zawsze jest zasłużony. :)
0
https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/bylam-w-zeszlym-roku-na-komunii-nigdy-wiecej-list/zbpgdtz,2b83378a
Te całe komunie idą w bardzo złą stronę. :)
4
4 maja 1914 roku urodził się Tadeusz Wiejowski. Więzień Auschwitz, trafił do obozu w pierwszym transporcie oświęcimskim. Pierwszy uciekinier z obozu. Polecam przeczytać jego historię, a zwłaszcza drugi akapit, który jest wstrząsający.
1
@TheNekro94 uwielbiam takie zdjęcia. Szacunek przede wszystkim. :)
1
@mekston No niestety :D Tak szczerze to wydaje mi się, że Williams, Higgins i O'Sullivan (on o tym mówił) są już na takim etapie, że snooker sprawia im już tylko przyjemność. :)
0
@mekston Myślę, że Higgins pogra jeszcze trochę na odpowiednim poziomie. Zresztą widać, że cały rocznik 1992 jeszcze się dobrze trzyma. :D
0
@mekston Dla Selby'ego finał to ogromny sukces po problemach z depresją. Takich zawodników się nie skreśla nawet jak wysoko przegrywają. Tym bardziej, że te mistrzostwa powrotami stały, czego najlepszym przykładem był Brecel. :D Ciekaw jestem czy Brecel teraz będzie częściej wygrywał turnieje. ;)
23
@tomek8756 To nie tyczy się samego Madrytu. W Argentynie też życzyli gwałtu żonie i córkom Caballero swego czasu. To jest chore, że przez TYLKO GŁUPI SPORT, ludzie wypisują takie rzeczy i powinna ich za to spotkać surowa kara.
8
Chętnie zobaczyłbym w Hejt Parku dwójkę komentatorów snookera: Rafała Jewtucha i Przemysława Kruka. :D Może nie byłoby to jakoś mega oglądane, ale fani snookera na pewno by obejrzeli. ;)
0
Szkoda, że nie było jakiegoś uhonorowania Brendana Moore'a. :)
0
I setka na koniec. :D
2
Zrobił to. Luca Brecel wytrzymał napór Selby'ego i wygrał historyczny tytuł Mistrza Świata wynikiem 18:15. Wielki turniej Brecela, wielkie comebacki. Również genialny turniej Selby'ego, maks w finale, powrót po depresji. Wielkie, wielkie brawa dla obu zawodników. Świetny finał, świetny turniej. :)
0
Brecel przed doskonałą szansę na wygranie tytułu MŚ. :)
0
@TheNekro94 już jest partia, ale masz rację, niepotrzebnie to napisałem jeszcze, bo Selby spokojnie mógłby ustawić te snookery. :)
0
Luca Brecel wygrywa wreszcie partię i mamy wynik 17:15. :) Selby w potrzebie dwóch snookerów.