maikeru
Dołączył/a: listopad 2023
Katowice
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BISHBASHBOSH Trochę wyjaśnił... miał więcej ciekawych podań i sytuacji w 8 min. niż tamten w 65...
0
@Wiktor91 Rashford.
1
@olejtm Otóż to właśnie...
1
@MaroBrd Nie no Panowie, jestem architektem oprogramowania z 20-letnim doświadczeniem... Poziom życia się zmienia i kasa leci tak samo szybko ;P Ale nie mam żony, to wiele wyjaśnia :D
1
@FcPortoFan1999 Tak tak, Vozinha to super historia i super gość (i bramkarz!), ale już raczej nie do zasuwania na treningach w Europie...
0
@Castro Ale wiesz, ja mam tu na myśli, że jakieś włoskie Calgari albo Udinese się na kogoś skusi z tego składu. Nie mam tu na myśli liderów. Także przestaną być no name'ami i zaczną się rozwijać w nowym środowisku ;)
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem, właśnie Was pytam ;)
3
Cabo Verde! Wątek zbiorczy.
Czy kogoś jeszcze oprócz mnie wręcz wzrusza historia tej drużyny na tym mundialu? :) Fantastyczni są. Po tych mistrzostwach kilku z nich na pewno trafi do top-5 (ewentualnie MLS).
A co Wy myślicie? :) Na kogo warto zwrócić uwagę Waszym zdaniem i jak duża zasługa jest trenera w tym co się wydarza? :)
0
@liberoFCB Generalnie, jak zarabiałem 2500 na rękę to też miałem problemy finansowe... Teraz zarabiam jedno zero więcej i nadal mam problemy... :( Bieda to nie grubość portfela, to stan umysłu :D
0
Bajki... ale wg mnie, przez kontuzję Raphini, jest bliżej do wykupienia Rashforda z ManU ;) Co by było super.
Ja bym w ogóle odpuścił sobie tą 9. Ferrnan + właśnie Raphinia mogą spokojnie pełnić tą funkcję. Po bokach Lamine i Rashford, a Gordon to przyzwoity zmiennik.
2
@Marcelinho132 hahaha, no trochę tak xD
0
@BISHBASHBOSH Ale jak w obronie działał... Nawet chyba jeden odbiór zaliczył :)
0
@Coveta No właśnie qfa, samolotami nie lubię latać... :/ Ale mogę Mu telefonicznie doradzać :D
0
@BISHBASHBOSH Ja w przerwie, byłem pierwszy :P
1
@seba8101 z deszczu pod rynne chciałeś napisać :P
5
@giacomoleopardi będzie bool doopy cały sezon pewnie... :)
2
I kto jest qfa kozakiem?! :D
50 baniek w doopę (80-30).
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest jak pisałem w przerwie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Błyszczy jak chrząstka w salcesonie :D
2
I teraz uważajcie... jak wejdzie Rash i cały ciężar rozgrywania akcji pójdzie na lewo. Czemu On nie gra w 1 składzie, to jest dla mnie jakaś aberracja.
piszę to w przerwie - zobaczymy jak się zestarzeje ;-P
0
A Anglia ze względu na Rashforda czy Gordona? Bo jak tego drugiego to i tak zagłosuję na Anglię, ale nie będę się cieszył :P
Natomiast marzy mi się, żeby Rash coś pokazał na tym mundialu i zamknął mordy tym wszystkim szczekaczkom, że jest słaby i drewniany... itd.
2
No, wszystko fajnie, dużo bramek, ale sam poziom meczu... Średniacy kontra słabi. Czekam na mecz jakiś konkretnych kozaków. Przez te 48 drużyn to może nawet dwucyfrówka paść :D
1
To jest dramat. Tylko nie do Bayernu... Pomijam już, że Anglik do Niemiec pasuje jak pięść do oka, ale to kompletnie nie ten styl. Tak mi się wydaje przynajmniej.
Ale co najgorsze - musiałbym oglądać (tfu!) Bayern, żeby zobaczyć jak sobie radzi Rashford... To byłby koszmar.
0
@marcin62 Ty, Lewy ma dyche więcej, patrz ile w Barcie się nauczył :P
0
@Encore Oj, nie tylko o tym... prawie wszystkie Jego bramki były co najmniej ciekawe :)
0
@CPuyol Moja wzmianka na temat pressingu Flicka dotyczyła bezpośrednio sytuacji z Rashfordem. Jestem zdania, że daje On większą wartość nie presując, niż inny zawodnik presujący, np. Gordon. Poza tym, jeśli cały atak uczestnicz w pressingu, to później brakuje sił na jakieś sprinty po godzinie gry. O tym mówił chyba Chievu, i dlatego właśnie Thuram nie uczestniczy często w wysokim pressingu.
A więc nie umiałeś przeczytać ze zrozumieniem, a potem odpowiedziałeś bez merytorycznej wartości a atakując bezpośrednio użytkownika - czyli mnie. To się nazywa hejt. Dobra, koniec dyskusji.
1
Wyprzedził piłkarza Kostaryki, którego nawet komentatorzy nie znali... Normalnie goat.
0
@CPuyol Mnie też Ciebie szkoda, z zupełnie innych powodów...