0

Inne źródła podają, że rekord Juventusu wynosi 49 spotkań.
http://www.juvepoland.com/text.php?id=194

1

Młody to on był 5 lat temu ;)

0

Serginho grał na lewej obronie jeżeli myślimy o tym samym piłkarzu ;)

0

Jakie źródło? Może mówisz o całym roku? :)

0

Najważniejsi,że jego trenerzy( Enrique, Del Bosque) go doceniają :)

0

Według wikipedii Alaba w poprzednim sezonie rozegrał w barwach Bayernu we wszystkich rozgrywkach raptem 20 spotkań(!). Niech każdy interpretuje to jak chce :)

0

Z całym szacunkiem,ale dla mnie to zwykłe "bla,bla,bla",szukanie dziury w całym. Oczywiście strata punktów w TEN SPOSÓB boli,ale czy to jest powód,żeby nazywać to kryzysem? Nawet mini kryzysem? Moim zdaniem nie. Jeżeli w tym okresie sezonu wszystko byłoby idealnie to pewnie końcówka sezonu taka by nie była. Jeżeli mają się zdarzyć takie wpadki a w przeciągu całego sezonu muszą się wydarzyć to dobrze,że teraz. Patrząc na terminarz wszystkie najtrudniejsze wyjazdy mamy za sobą może poza Power8 Stadium i El Madrigal gdzie zawsze jest ciężko. Na pewno jest to bardzo sprzyjająca sytuacja i droga do mistrzostwa jest łatwiejsza niż Realu czy Atletico,które teraz ma świetny okres.

0

Genialna zapowiedź ;)

0

Od razu bramka z Wembley się przypomina i komentarz Bońka. A zdjęcie to pewnie z Gran Derby w 2011 roku,półfinału LM ;)

0

To są potwierdzone informacje? Nie wydaję mi się,żeby w LM mogło startować 5 hiszpańskich ekip.Kiedyś podobno sytuacja była w Anglii gdzie Tottenham czuł się poszkodowany.

0

Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić.Jeżeli Sevilla wygra Ligę Europy to i tak Valencia nie zagra w Lidze Mistrzów nawet w przypadku zajęcia 4 miejsca w lidze?

3

''Portugalczyk został zapytany o wysokie zwycięstwo Barçy (8:0 z Osasuną) tuż przed Klasykiem.''
O ile mnie pamięć nie myli to te 8:0 było z Almerią na wyjeździe.Jeżeli się mylę to przepraszam ;)

0

Czy te rotacje są ''idiotyczne'' to się okaże na koniec sezonu ;)

1

Komentarz na poziomie 13 latka :)

0

''W trwającej kampanii Brazylijczyk już w jednym meczu popisał się trzema trafieniami, a miało to miejsce przeciwko Athletikowi.'' Chyba mały błąd ;)

0

Dobrze napisałeś,że strzelił w 89 minucie,ale to było w kampanii 2012/2013 ;) W 33 minucie również strzelił bodajże w sezonie 2011/2012 w tych czarnych strojach.

0

To na Bernabeu po bramce na 2:1,grudzień 2011 ;)

22

Oj,chyba pomyłka ze zdjęciem ;)

0

Jak nie zagra to rzeczywiście nie ma problem,ale jak zagra będzie prawdopodobnie wielki problem.

0

''Mecz nie rozpoczął się dla Barcelony najlepiej, bo już po 20 minutach z boiska wyleciał Éric Abidal,''
Chyba 20 minut przed końcem.

0

Nie wiem czemu miał służyć ten artykuł Marci.

0

Wie ktoś na czym polegają te przytulanki?Domyślam się,że to forma rozgrzewki,ale ktoś wie coś o tym więcej?

0

Devestator
Piszesz o poprawności, a sam używasz niepoprawnych skrótów.

0


Prosiłbym o nazwę piosenki z tego filmiku.Z góry dziękuje i przepraszam.

0

fellow2
Cała prawda;)

0

Kiedyś musiało to nastąpić.Gratulacje dla Realu.Mimo wszystko jest szansa jeszcze na 2 puchary, w sumie byłoby ich 5.

0

Można też dodać,że bardzo dobrze gra nogami.

0

9 wychowanków w podstawowej jedenastce,coś pięknego;)

0

Nie oszukujmy się,trzeba wygrać wszystkie pozostałe spotkania,taki sposób na wygranie Ligi będzie najpewniejszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?