majkowiec
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chorzele
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Inne źródła podają, że rekord Juventusu wynosi 49 spotkań.
http://www.juvepoland.com/text.php?id=194
1
Młody to on był 5 lat temu ;)
0
Serginho grał na lewej obronie jeżeli myślimy o tym samym piłkarzu ;)
0
Jakie źródło? Może mówisz o całym roku? :)
0
Najważniejsi,że jego trenerzy( Enrique, Del Bosque) go doceniają :)
0
Według wikipedii Alaba w poprzednim sezonie rozegrał w barwach Bayernu we wszystkich rozgrywkach raptem 20 spotkań(!). Niech każdy interpretuje to jak chce :)
0
Z całym szacunkiem,ale dla mnie to zwykłe "bla,bla,bla",szukanie dziury w całym. Oczywiście strata punktów w TEN SPOSÓB boli,ale czy to jest powód,żeby nazywać to kryzysem? Nawet mini kryzysem? Moim zdaniem nie. Jeżeli w tym okresie sezonu wszystko byłoby idealnie to pewnie końcówka sezonu taka by nie była. Jeżeli mają się zdarzyć takie wpadki a w przeciągu całego sezonu muszą się wydarzyć to dobrze,że teraz. Patrząc na terminarz wszystkie najtrudniejsze wyjazdy mamy za sobą może poza Power8 Stadium i El Madrigal gdzie zawsze jest ciężko. Na pewno jest to bardzo sprzyjająca sytuacja i droga do mistrzostwa jest łatwiejsza niż Realu czy Atletico,które teraz ma świetny okres.
0
Genialna zapowiedź ;)
0
Od razu bramka z Wembley się przypomina i komentarz Bońka. A zdjęcie to pewnie z Gran Derby w 2011 roku,półfinału LM ;)
0
Tak,dzięki ;) Tu potwierdzenie: http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/520770/hiszpania-bedzie-miala-5-klubow-w-lidze-mistrzow-prawdopodobny-scenariusz
Pozdro ;)
0
To są potwierdzone informacje? Nie wydaję mi się,żeby w LM mogło startować 5 hiszpańskich ekip.Kiedyś podobno sytuacja była w Anglii gdzie Tottenham czuł się poszkodowany.
0
Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić.Jeżeli Sevilla wygra Ligę Europy to i tak Valencia nie zagra w Lidze Mistrzów nawet w przypadku zajęcia 4 miejsca w lidze?
3
''Portugalczyk został zapytany o wysokie zwycięstwo Barçy (8:0 z Osasuną) tuż przed Klasykiem.''
O ile mnie pamięć nie myli to te 8:0 było z Almerią na wyjeździe.Jeżeli się mylę to przepraszam ;)
0
Czy te rotacje są ''idiotyczne'' to się okaże na koniec sezonu ;)
1
Komentarz na poziomie 13 latka :)
0
''W trwającej kampanii Brazylijczyk już w jednym meczu popisał się trzema trafieniami, a miało to miejsce przeciwko Athletikowi.'' Chyba mały błąd ;)
0
Dobrze napisałeś,że strzelił w 89 minucie,ale to było w kampanii 2012/2013 ;) W 33 minucie również strzelił bodajże w sezonie 2011/2012 w tych czarnych strojach.
0
To na Bernabeu po bramce na 2:1,grudzień 2011 ;)
22
Oj,chyba pomyłka ze zdjęciem ;)
0
Jak nie zagra to rzeczywiście nie ma problem,ale jak zagra będzie prawdopodobnie wielki problem.
0
''Mecz nie rozpoczął się dla Barcelony najlepiej, bo już po 20 minutach z boiska wyleciał Éric Abidal,''
Chyba 20 minut przed końcem.
0
Nie wiem czemu miał służyć ten artykuł Marci.
0
Wie ktoś na czym polegają te przytulanki?Domyślam się,że to forma rozgrzewki,ale ktoś wie coś o tym więcej?
0
Devestator
Piszesz o poprawności, a sam używasz niepoprawnych skrótów.
0
Prosiłbym o nazwę piosenki z tego filmiku.Z góry dziękuje i przepraszam.
0
fellow2
Cała prawda;)
0
Kiedyś musiało to nastąpić.Gratulacje dla Realu.Mimo wszystko jest szansa jeszcze na 2 puchary, w sumie byłoby ich 5.
0
Można też dodać,że bardzo dobrze gra nogami.
0
9 wychowanków w podstawowej jedenastce,coś pięknego;)
0
Nie oszukujmy się,trzeba wygrać wszystkie pozostałe spotkania,taki sposób na wygranie Ligi będzie najpewniejszy.