O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 4
  • Polecenia 0

Komentarze

0

hahahahahahahah na tym zdjęciu jest młodzieżowy reprezentant Canarinhos Rafinha, nominalny prowy obrońca lub skrzydłowy

0

Aguero jest do wyrwania, pytanie czy cena 60mln E nie odstrasza taka własnie klauzuę odejścia w kontrakcie ma podpisaną młody gwiazdor Atletico

0

40 mln E jest tyle wart!! jest lepszy niż CR7 tylko brak znanej na calym swiecie marki klubu powoduje ze nie jest taki znany... powinien grać w interze:D albo u nas:) Quaresma Eto'o Messi

VeB!

0

jak dla mnie to lepszy byłby transfer Arshavina to tylko 10 mln więcej a klasa zawodnika jest znana. fakt ze wiek brazylijczyka stawia go w lepszej sytuacji ale za 3 lata pedro i jeffren się ograją i rozwiną! arshavin odejdzie i grac beda wychowankowie

VeB!

Zobacz wszystkie

0

Aguero jest do wyrwania, pytanie czy cena 60mln E nie odstrasza taka własnie klauzuę odejścia w kontrakcie ma podpisaną młody gwiazdor Atletico

0

40 mln E jest tyle wart!! jest lepszy niż CR7 tylko brak znanej na calym swiecie marki klubu powoduje ze nie jest taki znany... powinien grać w interze:D albo u nas:) Quaresma Eto'o Messi

VeB!

0

hahahahahahahah na tym zdjęciu jest młodzieżowy reprezentant Canarinhos Rafinha, nominalny prowy obrońca lub skrzydłowy

0

jak dla mnie to lepszy byłby transfer Arshavina to tylko 10 mln więcej a klasa zawodnika jest znana. fakt ze wiek brazylijczyka stawia go w lepszej sytuacji ale za 3 lata pedro i jeffren się ograją i rozwiną! arshavin odejdzie i grac beda wychowankowie

VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?