40 mln E jest tyle wart!! jest lepszy niż CR7 tylko brak znanej na calym swiecie marki klubu powoduje ze nie jest taki znany... powinien grać w interze:D albo u nas:) Quaresma Eto'o Messi
jak dla mnie to lepszy byłby transfer Arshavina to tylko 10 mln więcej a klasa zawodnika jest znana. fakt ze wiek brazylijczyka stawia go w lepszej sytuacji ale za 3 lata pedro i jeffren się ograją i rozwiną! arshavin odejdzie i grac beda wychowankowie
40 mln E jest tyle wart!! jest lepszy niż CR7 tylko brak znanej na calym swiecie marki klubu powoduje ze nie jest taki znany... powinien grać w interze:D albo u nas:) Quaresma Eto'o Messi
jak dla mnie to lepszy byłby transfer Arshavina to tylko 10 mln więcej a klasa zawodnika jest znana. fakt ze wiek brazylijczyka stawia go w lepszej sytuacji ale za 3 lata pedro i jeffren się ograją i rozwiną! arshavin odejdzie i grac beda wychowankowie
Komentarze
0
hahahahahahahah na tym zdjęciu jest młodzieżowy reprezentant Canarinhos Rafinha, nominalny prowy obrońca lub skrzydłowy
0
Aguero jest do wyrwania, pytanie czy cena 60mln E nie odstrasza taka własnie klauzuę odejścia w kontrakcie ma podpisaną młody gwiazdor Atletico
0
40 mln E jest tyle wart!! jest lepszy niż CR7 tylko brak znanej na calym swiecie marki klubu powoduje ze nie jest taki znany... powinien grać w interze:D albo u nas:) Quaresma Eto'o Messi
VeB!
0
jak dla mnie to lepszy byłby transfer Arshavina to tylko 10 mln więcej a klasa zawodnika jest znana. fakt ze wiek brazylijczyka stawia go w lepszej sytuacji ale za 3 lata pedro i jeffren się ograją i rozwiną! arshavin odejdzie i grac beda wychowankowie
VeB!
0
Aguero jest do wyrwania, pytanie czy cena 60mln E nie odstrasza taka własnie klauzuę odejścia w kontrakcie ma podpisaną młody gwiazdor Atletico
0
40 mln E jest tyle wart!! jest lepszy niż CR7 tylko brak znanej na calym swiecie marki klubu powoduje ze nie jest taki znany... powinien grać w interze:D albo u nas:) Quaresma Eto'o Messi
VeB!
0
hahahahahahahah na tym zdjęciu jest młodzieżowy reprezentant Canarinhos Rafinha, nominalny prowy obrońca lub skrzydłowy
0
jak dla mnie to lepszy byłby transfer Arshavina to tylko 10 mln więcej a klasa zawodnika jest znana. fakt ze wiek brazylijczyka stawia go w lepszej sytuacji ale za 3 lata pedro i jeffren się ograją i rozwiną! arshavin odejdzie i grac beda wychowankowie
VeB!