maks_wysocki
Dołączył/a: październik 2018
Warszawa
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czy spodziewałem się tego? Tak.
1
Przyznawać się kto włączył?
2
Nawet piłki nie tknął. Macki Pereza sięgają daleko
1
HAHA REAL jak leci?
1
Vamos Sevilla!!!!! VAMOS RAKIETA
0
Ten mecz pokazuje znowu ile daje City Kevin De Bruyne. Lider zespołu i najlepszy zawodnik. Po zejściu z Atletico siadła gra a dziś w ogóle nie ruszyła. Oby wrócił na Real w pełni sił
0
No i gol gucciego srucciego
powrót City?
0
@Survier Panu już podziękujemy
10
To już w Polsce jest to lepiej zorganizowane niż w Hiszpanii. Kolejne upokorzenie na skale światową...
0
@draxidox Liverpoolu nigdy w życiu nie przeżyje, największe upokorzenie w historii, 0 walki, kompletne dno mentalne i początek upadku. z trypletu na jedynie mistrzostwo. Leo co grał wtedy było nie do pomyślenia a i tak nie wystarczyło
2
@mordini123 no i po kuponie...
0
jeszcze tego brakowało...
dobrze że już na końcówce sezonu, ale źle że w ogóle
2
Jest gol portugalczyków
10
Laga na Roberta tylko zapomnieliśmy ze Robert na ławce siedzi
2
@P33ck sir alex vs wenger >>>>>>>>>>
guardiola vs mourinho >>>>>>>>>>>>>
2
Ale wczoraj żeśmy pojechali białych :D
emocje dalej nie schodzą
1
Następny mecz dopiero za 2 tygodnie??? nie dam rady
25
Świetnie w rozegraniu i w defensywie. Genialny mecz
6
otóż to :D
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1647813066qB7Am4Ats3gUpPzwtqqjjc,w400.jpg
1
@Worny brakowało brameczki Geriego na 5:0 i manity..
1
Na kafejce po staremu XDD
https://zapodaj.net/bcad343edd6ca.jpg.html
10
I weź tu kibicuj komuś innemu niż Barcy.
No nie wyobrażam sobie...
1
Jedyne na co po meczu można narzekać to, że nie było tu manity...
a nawet więcej
5
Za taki meczyk 10tki dla wszystkich w ocenach pomeczowych lecą
2
Adama za Dembele i jedziemy po 5
1
tu mogło być 10:0 xd
0
JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN
NASZA BARCA UCISZA SWIAT
4
BĘDZIE 4:0 tam nie ma spalonego
3
Szaman wygwizdany po raz kolejny
0
Juve co Parisa Platynowa ma w składzie. Atmosferka w szatni musi być