2

Czy spodziewałem się tego? Tak.

1

Przyznawać się kto włączył?

2

Nawet piłki nie tknął. Macki Pereza sięgają daleko

1

HAHA REAL jak leci?

1

Vamos Sevilla!!!!! VAMOS RAKIETA

0

Ten mecz pokazuje znowu ile daje City Kevin De Bruyne. Lider zespołu i najlepszy zawodnik. Po zejściu z Atletico siadła gra a dziś w ogóle nie ruszyła. Oby wrócił na Real w pełni sił

0

No i gol gucciego srucciego
powrót City?

0

@Survier Panu już podziękujemy

10

To już w Polsce jest to lepiej zorganizowane niż w Hiszpanii. Kolejne upokorzenie na skale światową...

0

@draxidox Liverpoolu nigdy w życiu nie przeżyje, największe upokorzenie w historii, 0 walki, kompletne dno mentalne i początek upadku. z trypletu na jedynie mistrzostwo. Leo co grał wtedy było nie do pomyślenia a i tak nie wystarczyło

2

@mordini123 no i po kuponie...

0

jeszcze tego brakowało...
dobrze że już na końcówce sezonu, ale źle że w ogóle

2

Jest gol portugalczyków

10

Laga na Roberta tylko zapomnieliśmy ze Robert na ławce siedzi

2

@P33ck sir alex vs wenger >>>>>>>>>>
guardiola vs mourinho >>>>>>>>>>>>>

2

Ale wczoraj żeśmy pojechali białych :D
emocje dalej nie schodzą

1

Następny mecz dopiero za 2 tygodnie??? nie dam rady

25

Świetnie w rozegraniu i w defensywie. Genialny mecz

1

@Worny brakowało brameczki Geriego na 5:0 i manity..

1

10

I weź tu kibicuj komuś innemu niż Barcy.
No nie wyobrażam sobie...

1

Jedyne na co po meczu można narzekać to, że nie było tu manity...
a nawet więcej

5

Za taki meczyk 10tki dla wszystkich w ocenach pomeczowych lecą

2

Adama za Dembele i jedziemy po 5

1

tu mogło być 10:0 xd

0

JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN
NASZA BARCA UCISZA SWIAT

4

BĘDZIE 4:0 tam nie ma spalonego

3

Szaman wygwizdany po raz kolejny

0

Juve co Parisa Platynowa ma w składzie. Atmosferka w szatni musi być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?