0

@draxidox talizman, neuroshima - dwie ulubione

0

@MesQueUnClub08 telefon moze sprawic, ze czujesz sie wyjatkowo? nie wierze, no po prostu nie wierze xD

1

@FC1899Barca bo zyjemy w czasach gdzie wystarczy ludziom powiedziec, ze tak i tak bedzie dobrze i ludzie na wszystko sie zgodza co jest odgornie zalecone. Nastaly czasy slepej wiary, ze "gora" wie lepiej "jak nalezy". Zreszta masz kilka przykladow ponizej.

1

@Amigo_Blanco ale serio porownujesz podlewanie kwiatka do przebywania we wlasnym domu i siedzenia w kurtce?

1

@Seledynowy to jest bardzo malo. Taka temperatura to moze byc ustawiona na silowni. Sorry ale pracujac przy komputerze przy 21 czlowiek marznie jak sie nie rusza. Wiec co we wlasnym domu mialbym siedziec w kurtce czy co?

0

@tbas no tylko, ze oprocz niego tam nikt atakowac nie potrafi, przeciez to dzisiaj parodia :/

0

Czemu Kurek nie gra?

1

Ktos napotkal wiesci o tej reanimowanej osobie? Dobrze sie skonczylo? Na trybunach przywrocili go do zycia, pytanie co wydarzylo sie dalej

1

Wygrana Igi, final siatkarzy, wygrana Barcy i przede wszystkim wygrana dziadka na trybunach, cudowny dzien :)

0

@Bartula aczkolwiek strasznie k.....skie zachowanie ze strony Atletico nawet względem samego zawodnika, który ratuje im dupsko

1

@cold_play z tego powodu, że jestes młody to nie wiesz jaki wpływ miał nasz papiez chocby w latach 80tych. Ale odgrywal wazna role.

1

@Rastafarnianin a to psikus ;p a calkiem serio to najlepsze jest to, ze jest opcja, ze dwoje bialych rodzicow moze miec czarne dziecko xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3YWAY Nadia, Nikola

1

@Ojciec5tkidzieci chory swiat, do czego to zmierza... a niektorzy nadal beda wciskac kit, ze to przeciez calkiem normalne. W takim razie mogl sie do niego zwracac "ono, to" itd ;)

0

@Sulimo kisiel truskawkowy top, potem budyn. Galaretka to z miesem jak cos :D

0

@bartekvisca slabe. Sam to robie ale wiem gdzie, kiedy i przy kim ;p i potrafie sie powstrzymac. Kobietom totalnie nie pasuje. Tak samo jak palenie :D

0

Ktos sie orientuje jaki jest koszt w canal+ dla viaplay jesli ma sie full pakiet?

0

Viaplay jeszcze jest na nc+ czy darmowa skonczyla sie juz?

0

Szkoda, ze przez 3 lata na boisku nie zaimponowal

1

@Pawci023x niemasowite zwroty akcji. Tez juz myslalem, ze po Diego a tu nagly zwrot

0

@koziar alez to bedzie walka Diego vs Balboa :D ale tam juz typuje ze Rocky wygra :D

1

@Sulimo raczej na miejscu Ci zrobi lekarz

0

@gumaz gromda :)

0

@MesQueUnClub_87 biore oczywiscie, ale zakladam, ze Fati i Ferran zdecydowanie lepiej odnajduja sie na 9 od Depaya

0

@PatrykBarca to mysle, ze Fati swietnie sie odnajdzie na 9. Ferran co by nie mowic tez potrafi sobie pozycje znalezc i ladnie sie uwolnic od obroncow

0

@PatrykBarca no Depay nie sadze bo nie ma za kogo. Lewy wszystko bedzie gral a na skrzydlach mamy po 2 zawodnikow i kazdy jest od niego lepszy.

2

@Emhyr nikt w styczniu nie wypuści tak ważnego zawodnika

0

@Amok97 i caly sezon lawka

0

@KrychaFCB najwiekszy wrzod druzyny, tez mam nadzieje, ze jakos go wypchaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?