malt23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
ledziny
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
stary a glupi, mysli ze pogral z ogorkami iles tam lat to jest mega fachowcem, Pelego jedyny profesjonalny klub to kosmos, a z neymara bedzie klerisson
0
i bardzo dobrze
nie beda smrodzic innym
0
dzieki za wrzutke
mala prosba o wrzucanie na inne stronki bez reklam:/
0
Barca MAV piekny filmik powiadasz, dla mnie zalosny tak jak i ty
0
witam mam troche nie typowe pytanie, ale jak sie wymawia Culés
0
fajnie napisane w wiekszym rozmiarze:P chyba tylko oprawic w ramke i powiesisc na scianie bo do kompa sie nie na daje:P
0
m.szoja6 - potrzebuje czegos wiekszego:P
0
szukam tego zdjecia co jest w AS lezicy casilias i na kolanach ronaldo- ma ktos?
0
nom do czasu wejscia Xavi'ego, to real mial wieksze posiadanie pilki, potem sie zmienilo na nasza korzysc:P
0
zacznijmy od tego, ze fabri to facet bez jaj i nie odmowi wagnerowy gry, chyba ze w koncu sie obudzi kom jest:/
0
http://www.youtube.com /watch?v=l9XzVppVJYI
Erik Abidal
http://www.youtube.com /watch?v=CjrwDFlR09c&hd=1
Henrik Larsson
0
krajana masz dziwne myslenie ale nikt ci tego nie zabroni
0
ale sie spinacie to ze komus sie kibicuje nie znaczy ze komus brak szacunku.dla rywali wszystko zalezy od kibica osobiscie lubie pooglac czasem akcje np. realu,choc jestem zagorzalym fanem barcy ale cenie niektorych galaktyczych
a dwa fakt marwijk podal 4w/g niego najlepszych graczy swiata to cos w tym jest bo z pewno ma wiecej doswiadczenia niz wszyscy na forum razem wzietych i jak widze jak ktos podane swoje to smiac mi sie chce maja po 13~17 i chca uchodzic za znawcow tematu,dorosnijcie
szacun dla wielkich pilkarz min Barcy i Real za piekny ofensywny futbol
0
witam zrobi ktos do fiesty napisy po polsku?!?!?!?!?!