maniek666
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lol co za obrona! Carles jest wielki!
0
Trzeba to opić, bo w przeciwnym razie Milan bedzie grał w przyszłości dla Realu!
0
Fajny by był ten mecz, ale szczerze to czy Premier League ma jakieś szanse? Porównać ewentualne składy to blado premier League wychodzi!
0
Dziwne to wszystko, Villa gra lepiej niż Fabs, Pedro i Alexis a siedzi na ławie!
0
Barca dobrze grała! szkoda tylko że sędzia wypaczył wynik meczu!
0
Tello za Cesca!
0
Tak naprawde to nam bedzie trzeba 2 bramkarzy, bo przecież i Pinto kiedyś przejdzie na emeryturę!
0
Szkoda że Villi nie ma!
0
Guaita chyba za słaby...Proponuję wybulic dużo kasy i sprowadzić Neuera!
0
w rewanżu Barca zniszczy Malagę! Oby Villa zagrał.