0

Lol co za obrona! Carles jest wielki!

0

Trzeba to opić, bo w przeciwnym razie Milan bedzie grał w przyszłości dla Realu!

0

Fajny by był ten mecz, ale szczerze to czy Premier League ma jakieś szanse? Porównać ewentualne składy to blado premier League wychodzi!

0

Dziwne to wszystko, Villa gra lepiej niż Fabs, Pedro i Alexis a siedzi na ławie!

0

Barca dobrze grała! szkoda tylko że sędzia wypaczył wynik meczu!

0

Tello za Cesca!

0

Tak naprawde to nam bedzie trzeba 2 bramkarzy, bo przecież i Pinto kiedyś przejdzie na emeryturę!

0

Szkoda że Villi nie ma!

0

Guaita chyba za słaby...Proponuję wybulic dużo kasy i sprowadzić Neuera!

0

w rewanżu Barca zniszczy Malagę! Oby Villa zagrał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?