1

Zazdro bo was nie stać i mieliscie bana ?

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

Co wy pierdzielicie... Oficjalnie DDG w Realu... Źródło realmadrid.com

0

0

chyba dla bayernu

1

Szkoda mi prawdziwych kibiców Barcy... Niektórzy to dzieci ponizej 12 lat którzy wypowiadają się najwięcej a chuja wiedzą... Dobrze że wasz Leoś nigdy nie strzela do pustej

0

Mam nadzieję że będzie to świetny mecz ! I niech sędzia tego nie spier****. HM ! VeB !

0

HM ! VeB ! ;) Niech wygra lepszy :)

0

to jak strzelił gola z deportivo ?

0

Komentarz usunięty

1

Bo jest lepszy

1

Bo to prawda... Więc nie wiem kto wymyślił to że Messi jest kompletny 0.o

0

O ile więcej Messi ma zdobytych bramek głową od "Krystyny"

0

Chyba Lucho out chciałeś powiedzieć jak był kryzys

2

Ci co mówią że real gra dno to chyba nie oglądają ich meczów. Od porażki z Atletico zaczęli grać bardziej solidniej w defensywie. Jak dla mnie ich defensywa gra na razie na 4+ nie tracą głupich bramek i nie popełniają głupich błędów. W ataku brakuje im skuteczności.

0

prawde mówi przynajmniej

0

Widze ból dupy

1

Casillas- Lahm, Puyol, Ramos, Carlos- Kroos, Zidane, Ronaldinho- CR11, LM9, Robben

0

To miej zachowaj to dla siebie

1

Ale wy macie ból dupy... 22 zwycięstwa Realu z rzędu to też był fart ? To że wygrali z nami też był fart ? Wygrali z Bayernem 4-0 w dwumeczu, gdzie my przegraliśmy 7-0 to też fart ? To że Real gra teraz trochę poniżej poziomu nie znaczy że za tydzień lub 2 będzie tak samo... Zal mi co niektórych... Większość z nich to dzieci nawet poniżej poziomu GIMBAZY !

0

Pewnie tak... Widze że masz wehikuł czasu

0

Obaj zawodnicy są na najwyższym poziomie. Nie potraficie szanować rywala ? Kibice Realu wcale nie są lepsi od naszych. Pokażcie że potraficie szanować rywala... To że Ronadlo trochę przygasł nie znaczy że nie odzyska dawnej formy. Messi też nie będzie cały czas w kosmicznej formie. Więc nie wiem po co te teksty typu CR11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?