radek - Jeśli ci chodzi o MŚ to rzeczywiście teraz nie jest aż w tak dobrej formie , ale kurdee gadasz , że nie możesz słuchać już jak my piszemy iż się odblokuje , a ja ci powiem że ja nie moge juz słuchać tego że inni cały czas nawijają że nie ma fomy , .../." A wogóle to chyba rzeczywiście oglądałam wczoraj inny mecz w jego wykonaniu niż ty , bo się naprawdee starał (a że mu czasami nie wychodzi , no sorry ale nie oczekujmy że po spadku formy szybko wróci do swojej gry na 100% - bo chyba sie tak nie da ...."
NA TVP1 , ja bym wolała żeby Hiszpania dostała się do grupy C i grałaby swoje mecze grupowe na PGE Arenie :) A co do rywali to mi jest obojętne , Hiszaniaa itak najlepsza .;)))
Komentarze
0
Iniesta ma być od 1 minuty ;)
0
Iniesta jakie zagranie , ŁoŁ !!
0
Jejku tylko nie to ....;(
0
Gratulacjee , życzę dużo wspaniałych chwil z synkiem :)
0
Bardziej skład MD , jak dla mnie .
0
radek - Jeśli ci chodzi o MŚ to rzeczywiście teraz nie jest aż w tak dobrej formie , ale kurdee gadasz , że nie możesz słuchać już jak my piszemy iż się odblokuje , a ja ci powiem że ja nie moge juz słuchać tego że inni cały czas nawijają że nie ma fomy , .../." A wogóle to chyba rzeczywiście oglądałam wczoraj inny mecz w jego wykonaniu niż ty , bo się naprawdee starał (a że mu czasami nie wychodzi , no sorry ale nie oczekujmy że po spadku formy szybko wróci do swojej gry na 100% - bo chyba sie tak nie da ...."
0
nawet w takim momencie nie potraficie się powstrzymac i musicie wypisywac takie głupoty nie?? inaczej byś cie chyba nie przeżyli co???
0
Brawoooooooo Tellooo ;)
0
no , no i jeszcze mecz z Levante , ;) fajnie by było gdyby sprawił sobie jakiś prezent ..:)))
0
NA TVP1 , ja bym wolała żeby Hiszpania dostała się do grupy C i grałaby swoje mecze grupowe na PGE Arenie :) A co do rywali to mi jest obojętne , Hiszaniaa itak najlepsza .;)))