O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna , Muzyka
  • Ulubiony zawodnik Iniesta , Messi , Alba
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie 5339
  • Liczba komentarzy 54
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Iniesta ma być od 1 minuty ;)

0

Iniesta jakie zagranie , ŁoŁ !!

0

Jejku tylko nie to ....;(

0

Gratulacjee , życzę dużo wspaniałych chwil z synkiem :)

0

Bardziej skład MD , jak dla mnie .

Zobacz wszystkie

0

radek - Jeśli ci chodzi o MŚ to rzeczywiście teraz nie jest aż w tak dobrej formie , ale kurdee gadasz , że nie możesz słuchać już jak my piszemy iż się odblokuje , a ja ci powiem że ja nie moge juz słuchać tego że inni cały czas nawijają że nie ma fomy , .../." A wogóle to chyba rzeczywiście oglądałam wczoraj inny mecz w jego wykonaniu niż ty , bo się naprawdee starał (a że mu czasami nie wychodzi , no sorry ale nie oczekujmy że po spadku formy szybko wróci do swojej gry na 100% - bo chyba sie tak nie da ...."

0

nawet w takim momencie nie potraficie się powstrzymac i musicie wypisywac takie głupoty nie?? inaczej byś cie chyba nie przeżyli co???

0

Brawoooooooo Tellooo ;)

0

no , no i jeszcze mecz z Levante , ;) fajnie by było gdyby sprawił sobie jakiś prezent ..:)))

0

NA TVP1 , ja bym wolała żeby Hiszpania dostała się do grupy C i grałaby swoje mecze grupowe na PGE Arenie :) A co do rywali to mi jest obojętne , Hiszaniaa itak najlepsza .;)))

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?