18 października 2011, 20:51
0
kierusek_Blaugrana Dzięki za info.Czytałem,ale widocznie kiepsko.Sorki
18 października 2011, 20:44
Napiszcie mi,gdzie są wszystkie multimedia to znaczy relacje z meczów,skróty itp? W poprzedniej była taka opcja.A tu nie widzę
7 października 2011, 22:48
Chciałem zapytać,gdzie się znajduje na nowej stronie link do wszystkich multimedii tzn.mecze i inne takie filmiki? Wiem,że na poprzedniej stronie istniał taki link. Z góry dzięki za odpowiedź.
5 października 2011, 22:42
Poprzednia stronka,bezcenna !!! Po co zmieniać coś,co jest dobre? Ta strona w ogóle nie ma klimatu.
1 stycznia 2011, 15:15
Wielkie dzięki sylwestr wszystkiego dobrego w nowym roku
1 stycznia 2011, 14:59
Wie ktoś może ile meczy zagrał cristiano ronaldo przeciwko barcelonie w swojej karierze i co to były za mecze?z gory wielkie dzieki
19 marca 2010, 22:05
Obawiam się,że może być ciężko,ale damy radę.Jeśli Barca utrzyma formę z ostatnich meczy to na pewno przejdziemy dalej.
21 marca 2010, 23:27
Wie ktoś może czy jest opcja obejrzenia wszystkich komentarzy,czy nie ma takiej możliwości?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
kierusek_Blaugrana
Dzięki za info.Czytałem,ale widocznie kiepsko.Sorki
0
Napiszcie mi,gdzie są wszystkie multimedia to znaczy relacje z meczów,skróty itp?
W poprzedniej była taka opcja.A tu nie widzę
0
Chciałem zapytać,gdzie się znajduje na nowej stronie link do wszystkich multimedii tzn.mecze i inne takie filmiki?
Wiem,że na poprzedniej stronie istniał taki link.
Z góry dzięki za odpowiedź.
0
Poprzednia stronka,bezcenna !!!
Po co zmieniać coś,co jest dobre?
Ta strona w ogóle nie ma klimatu.
0
Wielkie dzięki sylwestr wszystkiego dobrego w nowym roku
0
Wie ktoś może ile meczy zagrał cristiano ronaldo przeciwko barcelonie w swojej karierze i co to były za mecze?z gory wielkie dzieki
0
Obawiam się,że może być ciężko,ale damy radę.Jeśli Barca utrzyma formę z ostatnich meczy to na pewno przejdziemy dalej.
0
Wielkie dzięki sylwestr wszystkiego dobrego w nowym roku
0
Napiszcie mi,gdzie są wszystkie multimedia to znaczy relacje z meczów,skróty itp?
W poprzedniej była taka opcja.A tu nie widzę
0
Wie ktoś może czy jest opcja obejrzenia
wszystkich komentarzy,czy nie ma takiej możliwości?