0

@Safrani Czysto teoretycznie masz zdrowe podejście ale jednak ciutkę sprzeczne z zasadami kościoła. ;p

1

@macio_944 Gigantyczne są te "miniaturki" teraz. ;p

3

@clyde Pamiętam jak grałem pierwszy raz w TLOU2 i mi gierka kazała grać Abby. :D Wtedy krytykowałem cały ten zabieg fabularny dzisiaj go mocno doceniam, TLOU2 mocno kopie dupę emocjonalnie.

0

@Mario96w pierwsze gierka

i ładnie prosze od jedynki zacząć

2

@Jakchcesz Jedyny problem jaki mam to z... Ellie - o ile aktorka jeszcze pasowała do roli młodszej bohaterki z pierwszego sezonu tak teraz to już trochę meh. xD

0

@fart jeszcze niewiadomo

0




Sytuacja ponoć coraz gorsza

0

@waletpl mam delikatne deja vu xD

0

@Kgorecki2500 Dlatego kot powinien być niewychodzący, kleszczy mniej i ptaszki jakieś szczęśliwsze. ;p

3

https://x.com/LukaszBok/status/1914016774820929932

Ruskim to można ufać jedynie jak leżą 6 stop pod ziemią

1

@Luciano99 Jeszcze z makaronem!

0

@maroon No, tylko patrząc na dzisiejszą piłkę takie utemperowanie przeciwnika, który jeszcze dokłada 5 groszy od siebie może skończyć się osłabieniem zespołu. ;p

5

@MesQueUnClub96 nie trzeba komuś zrobić krzywdy żeby przypajacować. xD

1



Pierwiastek Vinicjusza wciąż w Raphie jest silny, trza go jakoś przekupić żeby na kadrę nie jeździł

2

@semafor chłopak sobie chłopie piłkę pół amatorsko z koleżkami i dostaje za to pieniądze - bez żadnej napinki i presji

powrót do Barcy totalnie mu nie jest potrzebny imo

8

@D10SLEO ale, że najlepszy rok Lewusa wygląda lepiej jak u Ronaldo to się nie spodziewałem

1

@FcPortoFan1999 Dosyć dyplomatyczna opinia. ;p

3

@Seledynowy jeszcze kilka meczów i znowu będzie sprzedawany. Pełny cykl życia De Jonga na La Bambie. ;p

1

@Neoglok czytanie komentarzy podczas meczów na la bambie porównywalne

1

@Bolton ogromna szrama na wizerunku Lewusa

1

@4drian0 btw, Sifu gorąco polecam. chyba jeden z lepszych systemów walki jakie widziałem w grach

2

@ProMILs Każda gra musi stylistycznie uderzać w realizm? nie ma już miejsca na jakąś inna wizje artystyczną? :p

1

@macio_944 Sony już pewnie zaciera rączki, swoich gier praktycznie nie mają to sprzedadzą sobie "kilka" konsol nowym GTA. ;p

1

@norbi77 Jeszcze w pierwszym sezonie, gdzie Ellie była młodsza jako tako ten wybór się bronił ale teraz kiedy ma odgrywać role starszej Ellie to mi się to totalnie nie klei xD

0

@PawkoFCB Nie no, ostatni BF z dobrze zrobioną destrukcja to Bad Company 2. Potem ten element juz był kastrowany i nie mieliśmy az takiego wpływu na mapę.

0

@Derean No tutaj pewnie też się skończy fiaskiem ale na razie przecieki (oficjalne czy też nie) z pre alphy dają dość pozytywny obraz

3



nie chce zapeszać ale wygląda to serio dobrze

0

@speed1 chomiki nie mają co jeść, to wpierdzielają ram

0

@Popitek12 herezję

38

Ale my mamy wspaniałomyślny naród. Jedni pracowaliby za darmo gdyby zaszła taka potrzeba, drudzy poszliby do pracodawcy żeby obniżył im wynagrodzenie gdyby poczuli, że zarabiają za dużo, a trzeci siedzieliby u szefa nawet gdyby nie było możliwości legalnego zatrudnienia. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?