marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca czyli Owsiak ma udawać, że pada deszcz jak ewidentnie plują mu w twarz i to takim soczystymi melami spod płuc?
6
@VegetaPolska biję desperacja na kilometr xd
15
@Aragorn33 i gitara, jak ma tylko okazje to niech ich dojeżdża jak się da
0
@zDeka jeszcze jak
0
@vangoor Warto wspomnieć, że brak napędu oznacza totalną zależność od sklepu Sony. :D
36
@Jakchcesz legendarny 17 latek z 30 letnim doświadczeniem. Marzenie każdego korpo ;p
3
@AlexDark00 Jedyny kibic Barcy, który bardziej cieszy się z tego, że Lewy nie postrzelał niż z wysokiego prowadzenia xDD
4
czyli teraz la bamba będzie chciała Penie w bramce a Flick pokaże figę z makiem i będzie stawiał na Wojtka w pierwszej jedenastce. xD
0
@Criss18Barca żeby takie coś miałoby sens musieliby pobić wośp wynikami, zasięgami i kwotami a to jest nierealne
0
@clyde Ubisoft to tak potężny mem w ostatnim czasie, że aż mi ich trochę szkoda. xD
0
Moderzy? TOP. xD
2
@Kgorecki2500 nieprawda, kratos teraz to porządny tatusiek :p
0
@Szklaner ja mam totalnie gdzieś, że podają narodowośc sprawcy
7
Widzę, że kuce na twitterku teraz przybrały taką mocno pasywną formę podsycania nastrojów anty-ukraińskich. xD
0
@Encore Ciężko mówić o najgorszym sezonie, kiedy dopiero mamy końcówkę stycznia.
Bo beznadziejnym początku Kylian zaczyna grać coraz lepiej + to po prostu Kylian, nawet z gorsza formą jest faworytem do zgarnięcia króla strzelców
0
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/475016824_1695772631289371_5652928937437235463_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296_tt6&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=aa7b47&_nc_ohc=eT1rJTarwFQQ7kNvgFL2JMG&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&_nc_gid=AnalJS00aAnLIrHuwtW4TkF&oh=00_AYBbOixSSCnKNCNjy14e_ceiV2xEyfl_nYc4gs5RdrMyUQ&oe=679B0F58
Nie popieram, ale w pełni rozumiem. xDD
1
rozumiem, że znak towarowy i trza pilnować ale myślę, że paczkomat już jest na tyle zakorzeniony w psychice ludzkiej że jest to daremna krucjata. xD
0
na wschodzie ładnie się rozszalali z gierkami - finale, wukong, stellar blade i nadciągają kolejne dobre giereczki
0
@jacobFCB loteria totalna, nie ma reguły
1
@draxidox Duda mógłby dalej być prezydentem - jest tak samo beznadziejny jak wszyscy ale chociaż memiczny.
z tej całej zbieraniny nie ma ani jednego kandydata który osiągnąłby chociaż 50% memiczności Dudy.
1
@FCB_dimiC spokojnie, zaraz dostanie jakiś zakaz jazdy
potem kogoś zabije i w końcu ktoś się ziomkiem zainteresuje.
2
https://x.com/bandyci_drogowi/status/1882469987425935767
przecież tutaj z buta wyrok jak za usiłowanie zabójstwa powinien wlecieć
0
@Striker Ktoś w zespole role jokera musi pełnić. Jak widać Ferran całkiem nieźle się odnajduje zazwyczaj w tej roli
6
@robsesh A to po części tak nie jest? Tylko bazowa pensja strasznie wywindowana
4
@Luciano99 skarb nie kobieta
0
@Czajka90 Młody już ma przekichane w sprawach sercowych, bo teraz - z jego statusem znalezienie kobiety która spojrzy na niego inaczej jak na portfel graniczy z cudem
0
@robsesh Rashford też powinien iść do jakiegoś Betisu na wypożyczenie żeby się odbudować. xD
0
@tbas Mam nadzieję, że jak Rashford przyjdzie to Fati zdecyduje się na odejście.
Wtedy będziemy mieli taką fajną ciągłość jeżeli chodzi o odrestaurowanie piłkarzy
pierwsze Dembele - w jego miejsce wbił się Fati z wypożyczenia i teraz Ansu zastąpi anglik.
3
@CLS63AMG 16 listopada 2003 - debiut Leo Messiego w pierwszej drużynie FC Barcelony.
0
@clyde dokładnie, tlenu szkoda na takie odpady