1

@Criss18Barca czyli Owsiak ma udawać, że pada deszcz jak ewidentnie plują mu w twarz i to takim soczystymi melami spod płuc?

6

@VegetaPolska biję desperacja na kilometr xd

15

@Aragorn33 i gitara, jak ma tylko okazje to niech ich dojeżdża jak się da

0

@zDeka jeszcze jak

0

@vangoor Warto wspomnieć, że brak napędu oznacza totalną zależność od sklepu Sony. :D

36

@Jakchcesz legendarny 17 latek z 30 letnim doświadczeniem. Marzenie każdego korpo ;p

3

@AlexDark00 Jedyny kibic Barcy, który bardziej cieszy się z tego, że Lewy nie postrzelał niż z wysokiego prowadzenia xDD

4

czyli teraz la bamba będzie chciała Penie w bramce a Flick pokaże figę z makiem i będzie stawiał na Wojtka w pierwszej jedenastce. xD

0

@Criss18Barca żeby takie coś miałoby sens musieliby pobić wośp wynikami, zasięgami i kwotami a to jest nierealne

0

@clyde Ubisoft to tak potężny mem w ostatnim czasie, że aż mi ich trochę szkoda. xD

0



Moderzy? TOP. xD

2

@Kgorecki2500 nieprawda, kratos teraz to porządny tatusiek :p

0

@Szklaner ja mam totalnie gdzieś, że podają narodowośc sprawcy

7



Widzę, że kuce na twitterku teraz przybrały taką mocno pasywną formę podsycania nastrojów anty-ukraińskich. xD

0

@Encore Ciężko mówić o najgorszym sezonie, kiedy dopiero mamy końcówkę stycznia.
Bo beznadziejnym początku Kylian zaczyna grać coraz lepiej + to po prostu Kylian, nawet z gorsza formą jest faworytem do zgarnięcia króla strzelców

1



rozumiem, że znak towarowy i trza pilnować ale myślę, że paczkomat już jest na tyle zakorzeniony w psychice ludzkiej że jest to daremna krucjata. xD

0



na wschodzie ładnie się rozszalali z gierkami - finale, wukong, stellar blade i nadciągają kolejne dobre giereczki

0

@jacobFCB loteria totalna, nie ma reguły

1

@draxidox Duda mógłby dalej być prezydentem - jest tak samo beznadziejny jak wszyscy ale chociaż memiczny.


z tej całej zbieraniny nie ma ani jednego kandydata który osiągnąłby chociaż 50% memiczności Dudy.

1

@FCB_dimiC spokojnie, zaraz dostanie jakiś zakaz jazdy
potem kogoś zabije i w końcu ktoś się ziomkiem zainteresuje.

2

https://x.com/bandyci_drogowi/status/1882469987425935767

przecież tutaj z buta wyrok jak za usiłowanie zabójstwa powinien wlecieć

0

@Striker Ktoś w zespole role jokera musi pełnić. Jak widać Ferran całkiem nieźle się odnajduje zazwyczaj w tej roli

6

@robsesh A to po części tak nie jest? Tylko bazowa pensja strasznie wywindowana

4

@Luciano99 skarb nie kobieta

0

@Czajka90 Młody już ma przekichane w sprawach sercowych, bo teraz - z jego statusem znalezienie kobiety która spojrzy na niego inaczej jak na portfel graniczy z cudem

0

@robsesh Rashford też powinien iść do jakiegoś Betisu na wypożyczenie żeby się odbudować. xD

0

@tbas Mam nadzieję, że jak Rashford przyjdzie to Fati zdecyduje się na odejście.
Wtedy będziemy mieli taką fajną ciągłość jeżeli chodzi o odrestaurowanie piłkarzy
pierwsze Dembele - w jego miejsce wbił się Fati z wypożyczenia i teraz Ansu zastąpi anglik.

3

@CLS63AMG 16 listopada 2003 - debiut Leo Messiego w pierwszej drużynie FC Barcelony.

0

@clyde dokładnie, tlenu szkoda na takie odpady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?