marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Quavosk Czyli to dlatego pojawiły się plotki, że Araujo ma odpocząć w najbliższym meczu xd
7
@NaFazieHitman pisiory wypowiadają się o podwyższeniu podatku przez po, hit hitów xD
3
@Jakchcesz tak można powiedzieć o wszystkich "artykułach" z pudełka xD
2
https://www.ppe.pl/news/154219/mass-effect-legendary-edition-zmieni-ujecia-kamery-by-nie-pokazywac-przykladowo-tylka-mirandy.html
Taki ikoniczny tylek wśród fanów ograniczyć xd
1
@FCB24 czy ty sugerujesz, ze Ney nie ma ego? xd
13
@BarcaInfo w sumie nie ma w tym nic śmiesznego, młody zapewne ambitny ale wciąż nie może wejść na wyższy poziom, hejt i smieszki mogą docisnąć człowieka w takiej sytuacji, a jeżeli nie jest jakoś wybitnie silny psychicznie to już w ogóle
0
@Ghotti A to nie jest druga poważna kontuzja Ansu? Tylko jedna miał w juniorach jeszcze?
1
@Crack18 Panie, z takimi rzeczami to się idzie do psychologa jak najszybciej bo prawdopodobnie będzie tylko gorzej
0
@tomek8756 Może tak, może nie ale konkurencji to on zbyt zacnej nie miał
0
@JordiElNino Imo duze kanały, które najczęściej laduja na karcie maja niewiele do zaoferowania w większości. Trzeba szukać u mniejszych twórców fajnej treści
0
@LeoMessi1994 nic słodkiego do kawy, fujka
1
@Jakchcesz weź kredyt, zmien prace. Proste jak budowa cepa
2
@Nihas Odpowiadają a potem zapewne jeszcze marudzą, że takie dyskusje lądują w gorących xD
0
@macio_944 Imo takie kroki spowodują jeszcze większe podziały, może pojawić się jeszcze wieksza niechęć od osób nietolerancyjnych i na tym może się skończyć ta walka o akceptację osób lgbt, nie gasi się ognia ogniem
Ludzie jednak są zawistni, zapewne pojawia się myśli typu "a skąd to wyróżnienie, że mają swoje osobne mieszkania" etc Moim zdaniem nie jest to zbyt dobra opcja rozwiązania tego problemu, ale rozumiem Twój punkt widzenia
1
@macio_944 No może i coś w tym jest, ale czy chcąc zwiększyć akceptację osób lgbt w Polsce powinniśmy ich w jakiś sposób oddzielać od osób hetero?
3
@macio_944 No ale właściwie to po co budować mieszkania dla bezdomnych lgbt? Nie widzę w tym zbytniego sensu, ale może ktoś coś więcej wie i mnie oswieci xd
0
@Esteban_ Wielu pamięta pewnego brazylijskiego magika, być może stąd wymagania co do dryblingu u naszych
2
@Ojciec5tkidzieci W lesie dziś nie zaśnie nikt też nie jest takie złe. Typowy durny slasher, nie można wiele oczekiwać od tego gatunku
17
@CatalanDream Tolkien byłby dumny, na naszych oczach jakiś orkowy język przechodzi do codzienności xd
2
@Rust_Cohle no może przyjedzie na wakacje kiedyś do Barcelony
0
@DonMatteo901 zaraz pismaki znajdą moment w meczu gdzie Leo spuścił głowę i znowu będzie złym kapitanem xd
0
@Avatarr Znany aczkolwiek ta napinka o to jak działa ta opcja jest dziecinna moim zdaniem, no ale jak ktoś chce wojować bo zobaczy nick osoby zignorowanej a czasami zapewne skusi się i przeczyta to juz nie mój interes, mam nadzieje ze wam ulepsza opcje ignorowania dla świętego spokoju :p
12
@Vempers Griezmann to imo fenomen pod tym względem
6
@Avatarr A co to za problem odwrócić wzrok kiedy zobaczy się ignorowany nick?
6
Zabsonowi ładnie sie obrywa za utwór pt. "Korea" od kpopowych julek, aż sobie przesłucham XD
1
@Mathew16 To się nazywa wyrobiona marka xd
4
@AlexDark00 A jednak formalnie nie podepniesz tego pod prowokowanie. Suche fakty, post Tuska na TT + ewentualna opinia. Nie ma szansy, żeby to podpiac pod prowokacje. To już bardziej moje rzeczy z internetu które tutaj wrzucam maja więcej prowokującej zawartosci dane środowisko niż posty o Tusku imo xD
7
@AlexDark00 Jak moze tutaj być prowadzona seria z aktorkami porno to tym bardziej moderacji nie powinny przeszkadzać te 2 posty z Tuskiem dziennie, bez jaj ludzie po prostu nauczcie się ignorować rzeczy które wam przeszkadzają xd
5
@BarcaInfo Uczeń przerósł mistrza xDD
0
@msmsms Byłby to do zrobienia, a jakby patrzeć pod względem "sensu" to wiesz, fabuła w wiedzminie jasno mówi, że trzeba się spieszyć i nie ma zbytnio czasu, a co robił gracz przez duza cześć gry? Gwint, pytajniki i jakieś zleconka. Niestety lub stety sens musi ustąpić po prostu grze i trzeba przymykać oko na takie rzeczy przy dużych grach z otwartym światem