1

@Kamil92 No jak ktoś jest wrażliwy na spadki płynności (po patchach jest lepiej) i smieszne bugi to bym się wstrzymał, to jednak 270 zeta, ale imo da się grać całkiem okej

1

@Kamil92 no mi dziala w miarę okej przez większość czasu, crashy tez nie miałem od dawna, wciąż jedynie smieszne bugi się zdarzają

0

@marcin000019 odcinając się całkowicie od spraw technicznych to cyber imo to półeczka niżej niż wiedzmin, ale wciąż bardzo dobra gra. Za totalny gniot to uważają chyba tylko osoby pokroju Lee, oddałem grę i czemu nie mogę grać xD

7

@Wojcio tego mema jeszcze chyba nie było wiec nie pitol

3

SteamSpy podaje, że tylko na samym Steamie Redzi sprzedają ponad milion kopii Cyberpunka dziennie.

Robi wrażenie


3

@Fawrf Zburzyłeś właśnie ostatecznie narrację @kacperek2005letsgo xD

0

@kacperek2005letsgo przeciez wiadomo, że chodzi o ten sezon i ma rację jak najbardziej, poza tym do takich wypowiedzi trzeba pochodzić z nutka dystansu, a nie z kijem wiadomo gdzie

8

Pierwsza zmiana, jak ja jej kurka nienawidzę...

1

@barcelona97 Ojezu, ja nie wiem czy jestem przewrażliwiony na taki sposób pisania juz, ale czy chlop co trzepal kite do ester znowu założył multi? XD

1

@Jakchcesz kurka, chyba zacznę współczuć innym XD

0

@pt9 To coś jak geforce now?

0

To teraz się zacznie najlepsze :3

1

@IronSanHybrid policja go wyprowadziła więc raczej nie xd

0

@MesQueUnClub96 ja ostatecznie na nikogo nie zagłosowałem, bo zapomniałem xdd

0

@Transu96 no to prawda, ale lepszy rydz niż nic

0

@SitvMen Rok 2020, gracze odkrywają ze rpg to zabawa w statystyki i cyferki w dużej mierze, jestem w szoku xd

1

@Transu96 Dobrze, że jeszcze jest panam xD

0

@aspider xD wyraża więcej niż 1000 slow

0

@LuisSalvano Tylko dla porównania, że nie nie ma na 100% i wszystko się może wydarzyć

0

@LuisSalvano No jest szansa, ale tys tam założył ze przyjedzie na 101% xD Rownie dobrze to z 5 milionami to może być fejk

No i co najważniejsze od jakiegoś półtorej roku Ney również na 101% przechodzi do Barcy co okienko XD

1

@Brusu Skippy, pistolet który możemy znaleźć pod jednym z znaczników na mapie ma SI. Normalnie rozmawia i podśpiewuje xD

Przynajmniej podczas zebrania go, jeszcze nie testowałem w akcji xD

2

No dobra, gadającego pistoletu w CP się nie spodziewałem. Juz mam swoja ulubiona bron XD

0

@Yosemite A niech se chłopak robi jak chce, widać że mu to frajdę sprawia

0

@DanielOOL miałoby to sens gdyby skakali w jakieś wielkiej hali xD

10

@Criss18Barca no to chyba miało być takie smieszkowate i w luźnej formie. Nie każdy "program" musi być śmiertelnie poważny

1

@fejkenq No mnie interesuje i co teraz cwaniaczku?

4

@FC1899Barca Po czasie to każdy mądry, zapewne jak Dembele przychodził to się cieszyłeś, że przychodził młody gracz z kosmicznym potencjałem który bardzo dobrze juz zaprezentował się w dwóch ligach :v

2

@IronSanHybrid to juz nie janusze, to zwykli idioci xD

1

@clyde osobiście najgorszy rok xD trochę podnosi to znalezienie pracy i gierki na które mega czekałem ale tak to jak najszybciej chciałbym zapomnieć o 2020

13

@Ratamahatta to ten sam poziom co gracze którzy marudzą, że nie mogą grać w Cybera po zwrocie gry xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?