O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 24
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dlaczego Pep robi drugą reprezentacje Hiszpani obrona dwoch z reprezentacji pomoc jak cesc przyszedl by do 3 i atak villa, no chyba troche przesadzilem z ta reprezentacja ale cos w tym jest, fabregas villa i silva albo matta:D i ktos na lewa obrone i mamy calutki zespol:)

0

stworzyliby *

0

tak za 3 lata Hazard Bojan i Messi stworzyło by ładny atak ... co o tym sądzicie??

0

Valdes01: tak tak 11 w polu a bramka pusta:) idz za trenera reprezentacji Polski to mistrzostwa w RPA 2010 są nasz:)

0

Moim zdaniem Barca tego sezonu zarobiła nie mała kase. Nie powinni tego rozrzucić ale wydać część z głową, rok temu na transfery wydano okolo 90-100 mln. Tego roku liczę na sumę około 120 mln moja propozycja to:

Obrońca:lahm, ashley cole ,daniel agger

Pomocinik:Silva (Ribery) Fabregas

Napastnik:robi van persi ,vila, ibra

milito wróc i obronca z wypozyczenia obrona potrzebuje wzmocnień wkońcu jak kazda formacja:d

i hleb guddi cacares (silvinho- chciałbym aby pozostał do końca kariery lubie go:) papa :

Zobacz wszystkie

0

zal iniesta

0

3-1 jest :) ale calkowicie mi sie niee podobala znowu ten sam styl wejsc z pilka do bramki zenada

0

przyktro mi to mowic ale szkoda mi niee ktorych fanow zebranych z jednego sezonu jest jeden klub na dobre i na zle . jak chcecie takie komentarze wystawiac to idzie na strone realu :) Powodzenia kto mysli ze mam racje??;>

0

TY fffj o czym ty wogole piszesz Goraj ma racje a poza tym Milan gra w pucharze uefa zal.pl

0

wszystkiego najlepszego skurczybyk moj rocznik:D:D chcialym byc na jego miejscu:):):

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?