Dlaczego Pep robi drugą reprezentacje Hiszpani obrona dwoch z reprezentacji pomoc jak cesc przyszedl by do 3 i atak villa, no chyba troche przesadzilem z ta reprezentacja ale cos w tym jest, fabregas villa i silva albo matta:D i ktos na lewa obrone i mamy calutki zespol:)
Moim zdaniem Barca tego sezonu zarobiła nie mała kase. Nie powinni tego rozrzucić ale wydać część z głową, rok temu na transfery wydano okolo 90-100 mln. Tego roku liczę na sumę około 120 mln moja propozycja to:
Obrońca:lahm, ashley cole ,daniel agger
Pomocinik:Silva (Ribery) Fabregas
Napastnik:robi van persi ,vila, ibra
milito wróc i obronca z wypozyczenia obrona potrzebuje wzmocnień wkońcu jak kazda formacja:d
i hleb guddi cacares (silvinho- chciałbym aby pozostał do końca kariery lubie go:) papa :
przyktro mi to mowic ale szkoda mi niee ktorych fanow zebranych z jednego sezonu jest jeden klub na dobre i na zle . jak chcecie takie komentarze wystawiac to idzie na strone realu :) Powodzenia kto mysli ze mam racje??;>
Komentarze
0
Dlaczego Pep robi drugą reprezentacje Hiszpani obrona dwoch z reprezentacji pomoc jak cesc przyszedl by do 3 i atak villa, no chyba troche przesadzilem z ta reprezentacja ale cos w tym jest, fabregas villa i silva albo matta:D i ktos na lewa obrone i mamy calutki zespol:)
0
stworzyliby *
0
tak za 3 lata Hazard Bojan i Messi stworzyło by ładny atak ... co o tym sądzicie??
0
Valdes01: tak tak 11 w polu a bramka pusta:) idz za trenera reprezentacji Polski to mistrzostwa w RPA 2010 są nasz:)
0
Moim zdaniem Barca tego sezonu zarobiła nie mała kase. Nie powinni tego rozrzucić ale wydać część z głową, rok temu na transfery wydano okolo 90-100 mln. Tego roku liczę na sumę około 120 mln moja propozycja to:
Obrońca:lahm, ashley cole ,daniel agger
Pomocinik:Silva (Ribery) Fabregas
Napastnik:robi van persi ,vila, ibra
milito wróc i obronca z wypozyczenia obrona potrzebuje wzmocnień wkońcu jak kazda formacja:d
i hleb guddi cacares (silvinho- chciałbym aby pozostał do końca kariery lubie go:) papa :
0
zal iniesta
0
3-1 jest :) ale calkowicie mi sie niee podobala znowu ten sam styl wejsc z pilka do bramki zenada
0
przyktro mi to mowic ale szkoda mi niee ktorych fanow zebranych z jednego sezonu jest jeden klub na dobre i na zle . jak chcecie takie komentarze wystawiac to idzie na strone realu :) Powodzenia kto mysli ze mam racje??;>
0
TY fffj o czym ty wogole piszesz Goraj ma racje a poza tym Milan gra w pucharze uefa zal.pl
0
wszystkiego najlepszego skurczybyk moj rocznik:D:D chcialym byc na jego miejscu:):):