2 września 2008, 20:28
0
BAN! mod
14 sierpnia 2008, 10:10
Wzieli stroje "biało - czerwone" :)
6 sierpnia 2008, 12:45
no i co z tego :D Zostawcie Messiego!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN!
mod
0
Wzieli stroje "biało - czerwone" :)
0
no i
co z tego :D
Zostawcie Messiego!
0
Wzieli stroje "biało - czerwone" :)
0
BAN!
mod
0
no i
co z tego :D
Zostawcie Messiego!