O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednikiem. Najlepszym napastnikiem ww. był Ronaldo.

0

z taka gra to barca moze zapomniec nie tylko o sukcesie e lidze mistrzow, bo tutaj to jest pelno godnych druzyn ale tez o la liga. Jestem kibicem Wisly a Barca to moj faworyzowany klub zagraniczny i bede im kibicowal w lidze mistrzow. Nie oszukujmy sie Wisla zagrala sredni mecz a barca nic nie pokazala. Nie wykorzystala kilku sytuacji ale tu chodzi o cos wiecej. Mecz zaczal sie w 52 minucie po bramce clebara. Od tego momentu barca chciala grac na 100 lub 150% widac bylo ze honor nie pozwala przegrac z wisla ale pokazali dno. Wisla jest slaba nie oszukujmy sie ale barca nie potrafila i tak jej nawet ograc. Jak przyjdzie lepszy klub strzeli pierwszy bramke i przyjdzie odrabiac straty to koniec z barca. Z taka gra mozna zapomniec o sukcesach.

0

Bilety na mecz Wisła- Real w Krakowie kosztowały 100-150zł w zależności od sektora. To było pare lat temu. Teraz myśle, że będą 200-250 zł. Mogłoby być taniej gdyby nie remont trybuny ale tak jest tylko 16 tys. miejsc. Więc nie wiem skąd ta cena 350 - 400 - chyba, że chodziło ci o wyjazd.

0

Pewnie dlatego widziałeś te oślepiająco żółte koszulki bo to trzeci strój Chelsea Londyn. Nie tylko Barca miała takie stroje.

0

Widać, że mało z was kiedykolwiek było na meczach Wisły :) Śmiech mnie ogarnia widząc, że tyle osób spoza Krakowa liczy na wejście na ten mecz a jest tylko 16 tys miejsc. Chorzów zamkniety bo wymiana murawy. Wszystkie bilety wykupią piłkarze, prezesi, reszte biletów pójdzie po znajomych od ludzi w kasach, a ochłapy zbiorą koniki i tyle was widzieli na tym meczu. Już nie mówiąc o długich kolejkach i nadziejach wielu kibiców że dostaną ten bilet, no ale tak jest w naszym pięknym kraju.

Zobacz wszystkie

0

Oby się wszyscy nie przeliczyli z tymi biletami. Wszystkie bilety pójdą do tych co mają karnety i po znajomościach się rozejdą, więc możecie pomarzyć o tym meczu. Lepiej sobie kupcie bileciki na wyjazd jak starczy. Nie wiem skąd ta radość u niektórych... Zamiast kibicować Polskiemu klubowi, żeby punkty do rankingu naszej słabiutkiej ligi zdobywał to niektórzy się cieszą, że Barca Wisłe rozjedzie. Też jestem kibicem barcy, byłem na meczu na camp nou, ale są rzeczy ważne i ważniejsze. Jak Podolski strzelał bramki dla Niemiec to też niektórzy go wyklinali, że Polak i strzela swoim bramki. A teraz niech się każdy zastanowi co tu wogóle wypisuje. eee fajnie bo rozgromią se wisełke...ehh czasem sił brakuje do niektórych komentarzy. Niech żyje polski patriotyzm i zjednoczenie.

0

Pewnie dlatego widziałeś te oślepiająco żółte koszulki bo to trzeci strój Chelsea Londyn. Nie tylko Barca miała takie stroje.

0

z taka gra to barca moze zapomniec nie tylko o sukcesie e lidze mistrzow, bo tutaj to jest pelno godnych druzyn ale tez o la liga. Jestem kibicem Wisly a Barca to moj faworyzowany klub zagraniczny i bede im kibicowal w lidze mistrzow. Nie oszukujmy sie Wisla zagrala sredni mecz a barca nic nie pokazala. Nie wykorzystala kilku sytuacji ale tu chodzi o cos wiecej. Mecz zaczal sie w 52 minucie po bramce clebara. Od tego momentu barca chciala grac na 100 lub 150% widac bylo ze honor nie pozwala przegrac z wisla ale pokazali dno. Wisla jest slaba nie oszukujmy sie ale barca nie potrafila i tak jej nawet ograc. Jak przyjdzie lepszy klub strzeli pierwszy bramke i przyjdzie odrabiac straty to koniec z barca. Z taka gra mozna zapomniec o sukcesach.

0

Widać, że mało z was kiedykolwiek było na meczach Wisły :) Śmiech mnie ogarnia widząc, że tyle osób spoza Krakowa liczy na wejście na ten mecz a jest tylko 16 tys miejsc. Chorzów zamkniety bo wymiana murawy. Wszystkie bilety wykupią piłkarze, prezesi, reszte biletów pójdzie po znajomych od ludzi w kasach, a ochłapy zbiorą koniki i tyle was widzieli na tym meczu. Już nie mówiąc o długich kolejkach i nadziejach wielu kibiców że dostaną ten bilet, no ale tak jest w naszym pięknym kraju.

0

Bilety na mecz Wisła- Real w Krakowie kosztowały 100-150zł w zależności od sektora. To było pare lat temu. Teraz myśle, że będą 200-250 zł. Mogłoby być taniej gdyby nie remont trybuny ale tak jest tylko 16 tys. miejsc. Więc nie wiem skąd ta cena 350 - 400 - chyba, że chodziło ci o wyjazd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?