6

szkoda że znowu do Polski nie przyjadą na mecz towarzyski

0

szymonex10 pomożesz mi bo zrobiłam nowe konto i nic dalej jest jak wcześniej

0

Ja mam ten sam problem , klikam na zawodnika i nie chce mi go kupic . Moze ktos pomoc??

0

Kto tu jedzie na mecz barcelony i bedzie kibicowal jej na sektorze X

0

Na jakim sektorze siedzisz ?

0

Czy ktos ubiera barwy barcelony na sektorze X ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?