marek.geo
Dołączył/a: luty 2011
Bielsko-Biała
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dalej istnieje ktoś, kto uważa, że Tito panuje nad drużyną?
0
Czy ktoś może przypomnieć, kiedy ostatni raz nasz rzut rożny spowodował zagrożenie pod bramką przeciwnika?
0
Gra obrony woła o pomstę do nieba! I to wina Tito, bo on ich ma uczyć ustawień, rozwiązań taktycznych! Dlaczego nie gra Abidal? Czy ktoś wytłumaczy Alvesowi, żeby nie dośrodkowywał jak idiota?
0
Czy Pedro gra jeszcze?
0
On się nadaje do rządu Tuska! Propaganda sukcesu na całego!
0
K... czy naprawdę nie można wyćwiczyć ustawienia przy wrzutkach na pole karne? A oni dalej grają tiki-takę;/
0
Jak będą powtórki bramki zwróćcie uwagę na zachowanie Pique! Tragedia. Pedro błąkający się jeździec. Xavi spowalniacz. Abidal-profesor z Bayernem nie zagra! A Song... silny i mocny zawodnik idealny na Niemców... pewnie nie zagra! Co musi się wydarzyć, żeby jednak Villanova odszedł?
0
Jest zasada, że nie kopie się leżącego, ale...
Głównym winowajcą jest moim zdaniem Villanova! Jeżeli Messi odczuwa skutki kontuzji, człapie po boisku, to trener z jajami go zmienia! Jeżeli jest 80 minuta, niekorzystny wynik, to na co czekał tyle minut trener ze zmianami? Nie miał pomysłu jak zastąpić słabsze ogniwa? Nie potrafił przejść do innego pomysłu na granie?
Katastrofa! Połowa składu bez formy... Pedro zabłąkany, Xavi zwalniający grę, Pique wolny jak słoń! Czy nie da się skutecznie ustawić drużyny przy stałych fragmentach?
Mam nadzieję, że to tsunami spowoduje zmiany w składzie, zmiany w polityce transferowej! Przegrać można, tylko czy klub, trenerzy potrafią z tego wyciągnąć wnioski??
0
Villa... do widzenia!!
0
K.... czy nie można się nauczyć strzelać z dystansu? Może niech nie pieprzą tiki-takę tylko się uczą pakować do bramki?
0
Grają żenująco! Jeżeli od paru lat Barca nie potrafi grać z autobusem, to nie rozumiem, że nie można wypracować taktyki na taki styl? Strzały z dystansu? Szybkie kontry? A oni któryś kolejny taki mecz biją głową o mur!
0
Kateel
Ja nie jestem piłkarzem, który jest kreowany na najlepszego! Jestem kibicem Barcy i mam prawo wymagać od swojej drużyny wyższego poziomu! Na tej zasadzie to kibic nie może nikogo gry krytykować?
0
Villa jest żenujący;/ Iniesta jak jeździec bez głowy;/
0
Gra obrońców to dramat! To nie tylko kwestia zwrotności, ale też ustawienia, startu do piłki, gry w pewnym schemacie! Villanova ich tego nie uczy?
Na treningach jest tiki-taka... pięknie, ale może lepiej ćwiczyć mocne i celne strzały z dystansu? Czy ktoś przypomina sobie szybką i skuteczną kontrę?
0
Iniesta... piłka na 18 metrze, jedyne co to mocno strzelać! Ale nasz gwiazdor postanawia zagrać na 12 metr... efekt - strata piłki! Nie cierpię takiej gry!
0
a może Rossel kupi z dwóch napastników i ofensywnego pomocnika? A na obronie może zagrać szatniarz z ochroniarzem!
0
Pique do sprzedania! Wolny i słoniowaty! W zasadzie to było wiadomo, że w końcu stracą, myślę że jeszcze coś spieprzą
0
GenerałXavi
Nazywam się! Prawda jest taka, że Pique jest mało zwrotny, nie gra dobrze od miesięcy! Zaproponuj przyzwoity skład obrony na rewanż! Aha... i wskaż kto ma coś strzelić?
0
Bez Messiego i stoperów to już jest koniec:( Oby La Liga wygrana!
0
Limit pecha wyczerpany!
1) Kontuzje ważnych zawodników!
2) Jedna bramka ze spalonego, druga po rykoszecie(?)
Swoją drogą gra obrony dramatyczna! Pogratulować zarządowi, że zamiast wartościowego stopera kupił Songa!
0
Zachęcam przy oglądaniu skrótu do zobaczenia, jak zachowywał się Dani Alves przy obu straconych bramkach!
0
Thiago gra dramatycznie słabo:( jego kiwki mnie osłabiają!
0
Ile jeszcze można zmarnować setek?
0
Taka gra jak teraz to dramat! Rozkojarzeni, marnujący setki! Czy oni nie potrafią grać tak, żeby nie było nerwów?
0
Wraca stare dziadostwo. Rozkojarzeni, wolno i głupawo. A potem są niepotrzebne nerwy!
0
Myślę, że powinni trenować tiki-takę, kółeczka, zwalnianie gry, nie wyskakiwanie do rogów.... no ewentualnie samobóje:P
0
Dyskusja dotyczy błędu sędziego... A prawda jest taka, że grali żałośnie! Takiego kryzysu nie widziałem od kilku lat. Bardzo widoczny brak pomysłu, nowych rozwiązań taktycznych, czegoś czym mogliby zaskoczyć. Wolno, kółeczka, klepki. Szybkiej kontry nie ma, strzałów z dystansu. W co grał dziś Iniesta, Alves, Pedro?
0
Dani Alves gra żenująco! Iniesta gra słabo. Thiago gra irytująco! Pedro gra niewidocznie!
0
Niestety w tym stylu drużyna niczym nie zaskoczy! Brakuje: szybkiej kontry, strzałów z dystansu, szybkich podań DO PRZODU. Nie można tylko przerzucać nad ścianą obrońców, bo w starciu z nimi nasi gwiazdorzy są bezradni. Fabregas, Iniesta, Xavi, Puyol. Pedro w dniu dzisiejszym nie zrobili różnicy! Czy był jakiś pomysł taktyczny, żeby grać inaczej niż z Milanem? Ogromnie brakuje charyzmatycznego trenera... z całym szacunkiem ale Roura to za niskie progi na rywalizację z Wielkim Mułem;/
0
Brak trenera bardzo widoczny, brak przywództwa! Szczerze mówiąc bierze mnie na wymioty, jak widzę Iniestę który stojąc na 16-tym metrze wrzuca górą balonik do kogoś na 10-tym metrze... Kompletny brak wniosków po meczu z Milanem! Niestety koniec legendy Xaviego, Puyola... Jak Zarząd nie rozważy poważnego wietrzenia szatni, to będzie też koniec Barcy:(