Po co ten Vermalen był ściągany jak wiecznie kontuzjowany jest???????? To piłkarz szkło. Lepiej było wybrać innego piłkarza,najwyżej za większe pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po co ten Vermalen był ściągany jak wiecznie kontuzjowany jest???????? To piłkarz szkło. Lepiej było wybrać innego piłkarza,najwyżej za większe pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Komentarze
0
Żebyście się nie żdziwili jak u wróci,niech idzie sobie to tego Olimpiacosu i niech tu nie wraca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Po co ten Vermalen był ściągany jak wiecznie kontuzjowany jest???????? To piłkarz szkło. Lepiej było wybrać innego piłkarza,najwyżej za większe pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
1
Po co ten Vermalen był ściągany jak wiecznie kontuzjowany jest???????? To piłkarz szkło. Lepiej było wybrać innego piłkarza,najwyżej za większe pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
0
Żebyście się nie żdziwili jak u wróci,niech idzie sobie to tego Olimpiacosu i niech tu nie wraca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!