O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 31
  • Polecenia 0

Komentarze

0

PYTAM POWAŻNIE!!

Na jakim kanale będzie można obejrzeć mecz??

Z góry dzięki za NORMALNE odpowiedzi :)

0

Lucky - z wielką ciekawością przeczytałem Twoją wypowiedź. W większości kwestii zgadzam się z Tobą, ale niestety nie we wszystkich. W zupełności zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o pozycję bramkarza oraz o obronę. Natomiast co do pozycji defensywanego pomocnika uważam, że Barca nie potrzebuje kolejnego zawodnika, gdyż PNA, którym wszyscy straszą nie trwa rok tylko 2 miesiące. Bezsensem byłoby kupowanie zawodnika pokroju Mascherano za 30mln euro....Sergio poradził sobie w finale LM, to dlaczego miałby sobie nie poradzić w innych meczach?! A jak jeszcze zauważyleś mamy przecież Marqueza, który poradzi sobie na pozycji pivota.

Wydaje mi się jeszcze, że zbyt wielką wagę przywiązujesz do młodych zawodników, grających w Barcy Athletic. Oglądałem Wembley Cup...przyznam, niektóre zagrania naszych młodzików wzbudzały we mnie podziw, ale niestety mam wątpliwości czy są oni już gotowi do reprezentowania barw Barcy. Według mnie pozycja ofensywanego pomocnika jak i lewego skrzydłowego powinny zostać koniecznie wzmocnione przed nadchodzącym, bardzo cięzkim sezonem.

Pozdrawiam!

Visca el BARCA!!!!

0

Decoo - czepiasz się :D

0

Eto'o powoli traci w moich oczach wszystko co uzyskał przez te piękne lata gry w Barcelonie...przez szacunek do tego co było nie napiszę nic więcej. Szkoda, że tak się kończy Jego przygoda w Naszym klubie....

0

potok100 - jaka stacja transmituje te mecze??

Zobacz wszystkie

0

piotrek19912710 - w zupełności się z Tobą zgadzam!! Oby więcej takich dziewczyn :)

Wesołych Świąt!!

0

Słyszałem wiele opinii, że Alves jest świetnym stoperem. Niestety widziałem Go tylko podczas meczu LM z United, w którym zawalił bramkę... Dni Milito w Blaugranie wydają się być policznone więc przydałby się Nam środkowy obrońca światowej klasy!

0

Lucky - z wielką ciekawością przeczytałem Twoją wypowiedź. W większości kwestii zgadzam się z Tobą, ale niestety nie we wszystkich. W zupełności zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o pozycję bramkarza oraz o obronę. Natomiast co do pozycji defensywanego pomocnika uważam, że Barca nie potrzebuje kolejnego zawodnika, gdyż PNA, którym wszyscy straszą nie trwa rok tylko 2 miesiące. Bezsensem byłoby kupowanie zawodnika pokroju Mascherano za 30mln euro....Sergio poradził sobie w finale LM, to dlaczego miałby sobie nie poradzić w innych meczach?! A jak jeszcze zauważyleś mamy przecież Marqueza, który poradzi sobie na pozycji pivota.

Wydaje mi się jeszcze, że zbyt wielką wagę przywiązujesz do młodych zawodników, grających w Barcy Athletic. Oglądałem Wembley Cup...przyznam, niektóre zagrania naszych młodzików wzbudzały we mnie podziw, ale niestety mam wątpliwości czy są oni już gotowi do reprezentowania barw Barcy. Według mnie pozycja ofensywanego pomocnika jak i lewego skrzydłowego powinny zostać koniecznie wzmocnione przed nadchodzącym, bardzo cięzkim sezonem.

Pozdrawiam!

Visca el BARCA!!!!

0

el raton - weź człowieku czasem pomyśl a nie wypisuj takich głupot!! Eto'o jest jednym z najlepszych napastników na Świecie, w tym seoznie strzelił wiele wspaniałych i ważnych bramek dla NASZEGO klubu a Ty piszesz, że jest wypalony i gwiazdorzy... Słabszy mecz każdemu może się zdarzyć. Dzisiaj nic wielkiego się nie stało!!!!

0

Panowie spokojnie :) Nie przejmujcie się tym co wypisuje ten cały "tsw". Rodzice założyli dziecku neostrade i musi się wyszaleć :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?