marian1983
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
chełm
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie zgodzę się z powyższym artykułem ponieważ nie sądzę aby jak to ujął autor "(...) notoryczne pomijanie Victora Valdésa we wszelkiego rodzaju rankingach, statystykach i plebiscytach, w których liczy się subiektywna ocena "ekspertów" był wynikiem tego że ma na nazwisko Valdes tu decydują statystyki a w tych VV wypada blado. a stwierdzenie " w statystykach liczbowych bramkarz Barçy znajduje się w absolutnej czołówce światowej, a odzwierciedleniem tego stanu rzeczy są wygrane Trofea Zamory i sukcesy klubowe" chyba miał na myśli ostatni sezon bo nie uwierzę w to że pomijany jest we wszystkim z zasady.ostatni sezon należał w Valdesa ale dużo w tym miał pomocy całej drużyny, która grała fenomenalnie (i nie mam tu na myśli samej obrony, która zresztą nieźle sobie radziła). zgodzę się że ważna jest reputacja a niestety VV zdołał sobie wyrobić jedynie tego "złego" ale to też nie jest wina ani trenerów, ani analityków tylko samego piłkarza i jego gry a ta nie porywała. w ostatnim sezonie nie ma do czego się czepi co miał wybronić to wybronił; jeśli to powtórzy będzie super i wejdzie na salony- jak zawiedzie- no cóż będzie jak zwykle "słaby Valdes".
0
Valdes jest za słaby na Barce bo nie regularnie broni. W jednym meczu jest gwiazdą i wyciąga piłki, które powinny się znaleźć w bramce( trzeba to mu jednak przyznać) , a w innym spotkaniu robi takie klopsy że głowa boli(Espanyol - klasyka w wykonaniu Valdesa podać piłkę przeciwnikowi). Ale cóż na sprowadzenie nowego klasowego bramkarza jest już za późno i jedyne co nam zostaje to trzymać kciuki za Valdesa i naszą obronę żeby dawała mu jak najmniej roboty. Jeśli chodzi o obronę to nie wiem dlaczego Pepe uparł się żeby Puyol grał na lewej obronie, nie lepiej było go ustawić z Márquez na środku a na skrzydło dać Silvinho, i dlaczego od samego początku nie zagrał Keita tylko Busquets????????
Ale i tak wieżę, że Barcelona u siebie pokona Lyon i spokojnie przejdzie do 1/4 finału.
0
ty wisla_real dobrze się czujesz????
0
ty wisla_real dobrze się czujesz????
0
KUBALA
oglądałeś mecz tak więc widziałeś jak rozgrywają piłkę obrońcy, Toure i keita to i chyba nikogonie dziwi że przegrali!!! Barca nie miła w krakowie ani środka ani skrzydeł, po za tym jeżeli masz rację że xawi ma grać tego najbardziej wysuniętego pomocnika no to też życzę powodzenia w nadchodzącym sezonie.
a jeśli chodzi o valdesa to oczywiście można mu dać 7 bo akurat wybronił 1-2 sytuacje ale co z tego jak przez jego bezmyślność mogła paść bramka. Zachował się jak amator ja nie jestem znawcą kunsztu bramkarskiego ale normalnie w takiej sytuacji to wykopuje się piłkę na aut - a mógł to zrobić bez problemu - a nie wywalać ją na pałę jak junior w dodatku najsłabszą nogą. No pomyśl trochę chłopie!!!!!!!!!!!!!!
0
mam nadzieje że pepe wyciągnie odpowiednie wnioski z tego meczu. pierwszy jak się nasuwa to to że Toure i Keita nie powinni razem grać, bo wtedy na środku nie ma miejsca dla Xavi który musi grać na skrzydle gdzie jest bez użyteczny. moim zdaniem właśnie przez to barca wczoraj przegrała że nie było na środku piłkarza który by tą piłkę rozdzielał(to co robi za wsze xawi).
no i przestańcie oceniać valdesa na 6-7 bo jestem ciekaw czy jakby łobodziński lepiej przymierzył po rewelacyjnym podaniu valdesa to też byście dawali mu najwyższe oceny ludzie zastanówcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdyby tam był zieńczuk albo brożek to by było 2-0
0
po co nam rusek??? nie rozumiem błysną koleś w dwóch meczach w dodatku przeciwko drużynom które zagrały poniżej swoich możliwości (przeciwko Hiszpanom żaden z ruskich nie błysnął, a on to w ogóle dno) i już wszyscy go chcą. co to mamy cię?:)po za tym za taką kasę lepiej ściągnąć silve!!!!!!