3

Teraz tylko czekać na artykuł „Malcom prosi o Transfer”

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Messi dobrze wszedł w mecz a teraz powoli zaczyna irytować.... Mam nadzieje że jeszcze się ogarnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

Cou dobrze rozgrywa, fajnie jeszcze by było gdyby szukali go na boisku.

0

Poczytaj na wykopie ogolnie musisz mieć antene satelitarną i dekoderek sobie sprawić na enigmie2 lub freesat , ja osobiscie mega polecam, cccamy dzialaja na zasadzie serwera kard kodujacych czyli dostajesz po zakupie serwer wbijasz go w odpowiedni dekoder i dziala to na zasadzie ze dzieki temu dekoder dekoduje już wykupiony przez jakiegoś człowieka abonament i dzieki temu rozkodowuje się karta , i potrzeba do tego polaczenia z netem abym moglo to zokodować, średnio co 8 sekund bierze to z internetu parę Kb , a cały obraz jest odbierany przez antene , w najlepszej jakosci jaką tylko idzie przesłać, bez opóźnień. Ja osobiscie polecam leci mi juz 5 miesiac i juz sporo zaoszczedzilem. Pozdrawiam

0

Kupujesz cccamy i masz wszyystkie kanały jakie tylko sa dostepne w polsce nie tylko sportowe

0

Ja tam wole cccamy na caly rok za 40zl kupic i miec wszystkie kanaly z platofrmy nc+ i cyfrowego polsatu w tym ppv ksw

0

Ekipe mamy lepszą, jak zostawią serce na boisku to wygramy na pewno!

1

Pozdrawiam Cię serdecznie, i mam nadzieję że jednak wyjdzie na twoje.

0

Rozgrywek w LM będzie jeszcze dziesiątki , jestem cierpliwy i Kibicuję zawsze i wszędzie, ale jak ma tak wyglądać nasza gra w LM to Lepiej żeby odpadli szybciej niz za późno , bo jest więcej drużyn które na dzień dzisiejszy pokazują wyższy poziom niż ukochana Barcelona.

0

Jak Tak będzie wyglądała nasza gra z Lyonem to optuje za tym żeby nas wyrzucili z LM, bo z taką grą nie zasługujemy na to aby być dalej niż 1/8LM, ale mam nadzieje, że się coś odmieni.

0

Jak mnie ten mecz żenuje...

1

Oddają strzały jakby mieli zanik siły w nogach...

0

Uwielbiam jak wszyscy panikują po 1 straconej bramce. Ha ha ha

0

Jeśli nawet by przeszedł (w co nie wierze) to nie zdziwiłbym się gdyby tam zaczął błyszczeć...

1

Cyk dwojeczka w drugiej i bede spokojny, nie ma co narzekać !

1

Busi zaczyna irytować

2

Valverde może i dobry trener ale tylko w momentach gdzie wystawia podstawową drużynę, gdy wystawia rezerwę to kompletnie nie potrafi nad tym zapanować, trener bez jakiekolwiek wizji i zaryzykowania a przecież powinien ją mieć, dlatego mam nadzieję ,że kolejny trener po nieszczęsnym valverde będzie mieć jaja a nie tylko pokładanie siły w 1 składzie tak to każdy poprowadziłby drużynę . VeB

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Juan Miranda González, Tragedia!

0

Może odejść i rowniez duza kase zarabiac i zdobić miejsce dla kogos lepszego w druzynie , jego szczytowa forma już minęła nic nam nie pokaze już.

0

Bramka ładna ale i tak powinien odejść

0

Na pewno nie powiem, nawet jak strzeli 5 bramek w jednym...

6

Bardzo szanuję suareza za to wszystko co dla nas zrobił ale jego czas naprawdę się już kończy i powinien szybciej schodzić aby dać szansę sie wykazać młodszym obiecującym pilkarzom, on nas niczym już nie zaskoczy, a Nudny jak flaki z olejem pan trener nie ma zamiaru go w ogóle ściągać i mega zaczyna to już irytować...

0

Zakup cccamy za 15zł na caly rok i masz wszystkie programy z nc+ i cyfrowego polsatu

0

Busi tez mnóstwo strat

1

Busi najgorzej dzisiaj wypadł , fajna szybka gra Dembele popracuje nad precyzją i będzie kosa :)

0

Kup sobie cccamy za 15zl na caly rok i bedziesz mial kazdy program z polski plus polsat sport premium itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?