marianin1
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2018
3miasto
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Teraz tylko czekać na artykuł „Malcom prosi o Transfer”
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Messi dobrze wszedł w mecz a teraz powoli zaczyna irytować.... Mam nadzieje że jeszcze się ogarnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
Cou dobrze rozgrywa, fajnie jeszcze by było gdyby szukali go na boisku.
0
Poczytaj na wykopie ogolnie musisz mieć antene satelitarną i dekoderek sobie sprawić na enigmie2 lub freesat , ja osobiscie mega polecam, cccamy dzialaja na zasadzie serwera kard kodujacych czyli dostajesz po zakupie serwer wbijasz go w odpowiedni dekoder i dziala to na zasadzie ze dzieki temu dekoder dekoduje już wykupiony przez jakiegoś człowieka abonament i dzieki temu rozkodowuje się karta , i potrzeba do tego polaczenia z netem abym moglo to zokodować, średnio co 8 sekund bierze to z internetu parę Kb , a cały obraz jest odbierany przez antene , w najlepszej jakosci jaką tylko idzie przesłać, bez opóźnień. Ja osobiscie polecam leci mi juz 5 miesiac i juz sporo zaoszczedzilem. Pozdrawiam
0
Kupujesz cccamy i masz wszyystkie kanały jakie tylko sa dostepne w polsce nie tylko sportowe
0
Ja tam wole cccamy na caly rok za 40zl kupic i miec wszystkie kanaly z platofrmy nc+ i cyfrowego polsatu w tym ppv ksw
0
Ekipe mamy lepszą, jak zostawią serce na boisku to wygramy na pewno!
1
Pozdrawiam Cię serdecznie, i mam nadzieję że jednak wyjdzie na twoje.
0
Rozgrywek w LM będzie jeszcze dziesiątki , jestem cierpliwy i Kibicuję zawsze i wszędzie, ale jak ma tak wyglądać nasza gra w LM to Lepiej żeby odpadli szybciej niz za późno , bo jest więcej drużyn które na dzień dzisiejszy pokazują wyższy poziom niż ukochana Barcelona.
0
Jak Tak będzie wyglądała nasza gra z Lyonem to optuje za tym żeby nas wyrzucili z LM, bo z taką grą nie zasługujemy na to aby być dalej niż 1/8LM, ale mam nadzieje, że się coś odmieni.
0
Jak mnie ten mecz żenuje...
1
Oddają strzały jakby mieli zanik siły w nogach...
0
Uwielbiam jak wszyscy panikują po 1 straconej bramce. Ha ha ha
0
Jeśli nawet by przeszedł (w co nie wierze) to nie zdziwiłbym się gdyby tam zaczął błyszczeć...
1
Cyk dwojeczka w drugiej i bede spokojny, nie ma co narzekać !
1
Busi zaczyna irytować
2
Valverde może i dobry trener ale tylko w momentach gdzie wystawia podstawową drużynę, gdy wystawia rezerwę to kompletnie nie potrafi nad tym zapanować, trener bez jakiekolwiek wizji i zaryzykowania a przecież powinien ją mieć, dlatego mam nadzieję ,że kolejny trener po nieszczęsnym valverde będzie mieć jaja a nie tylko pokładanie siły w 1 składzie tak to każdy poprowadziłby drużynę . VeB
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Juan Miranda González, Tragedia!
0
Może odejść i rowniez duza kase zarabiac i zdobić miejsce dla kogos lepszego w druzynie , jego szczytowa forma już minęła nic nam nie pokaze już.
0
Bramka ładna ale i tak powinien odejść
0
Na pewno nie powiem, nawet jak strzeli 5 bramek w jednym...
6
Bardzo szanuję suareza za to wszystko co dla nas zrobił ale jego czas naprawdę się już kończy i powinien szybciej schodzić aby dać szansę sie wykazać młodszym obiecującym pilkarzom, on nas niczym już nie zaskoczy, a Nudny jak flaki z olejem pan trener nie ma zamiaru go w ogóle ściągać i mega zaczyna to już irytować...
0
Zakup cccamy za 15zł na caly rok i masz wszystkie programy z nc+ i cyfrowego polsatu
0
Busi tez mnóstwo strat
1
Busi najgorzej dzisiaj wypadł , fajna szybka gra Dembele popracuje nad precyzją i będzie kosa :)
0
Kup sobie cccamy za 15zl na caly rok i bedziesz mial kazdy program z polski plus polsat sport premium itd.