6

człowieku pionowe paski znaczą dla barcy tyle co dla ciebie matka

2

w tych koszulkach wyglądają jak więźniowie

0

gorszego badziewia to nie mogli już chyba wymyśleć

8

i do tego płakał

0

może Enrique zrobi miłą niespodziankę i da szansę Montoyi też na to liczę

1

jak dla mnie to do dupy. myślę że zmniejszy się oglądalność bo większość ludzi ma obowiązki

0

0

alexis to bardzo dobry zawodnik powinien zostać w barcie

0

argentyna będzie mistrzem świata

0

nie szkoda mi brazylii
zagrali tak jakby grało ich siedmiu ,a nie jedenastu

0

dobry wybór trenera że go wziął do barcy

0

jak kontrakt może być podpisany jak valdes nie przeszedł testów medycznych

0

fryzjer ma talent i umie go wykorzystać

0

to prawda bramkarz the best, moim zdaniem powinien występować w barcelonie w pierwszym skladzie, a nie ta ciota ter stegen.

0

nie popieram tego

0

straszny błąd obrońcy, który podawał do bramkarza, a keita to wykorzystał.

0

weźcie się ogarnijcie jeden mecz przegrany i już wszystkich wyrzucacie ze składu. Cała drużyna zagrała słabszy mecz i tyle, trzeba się z tym pogodzić.

0

Będą budować drugie muzeum

0

JonesBarca,
A poco ci Rooney w Barcie?

0

MESSIah16,
A za co niby ronaldo

0

Cescy_4,
Myślę, że messi i lewandowski nikt inny więcej

0

obstawiam finał barcelona-borussia

0

takie sobie

0

Fajny pomysł

0

dobra statystyka

0

sędziowie krzywdzą barcę

0

CulesBarcelion, a ja liczę na Galatasaray i Borussie

0

Z PSG powinno pójść łatwiej niż z milanem w pierwszym meczu

0

jak by go chcieli sprzedać to musza chcieć dużo kasy

0

jak puyol już złapie jakąś kontuzję to poważną i się długo goi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?