Dlaczego nie ma podanego tak dokładnego rozpisu turnieju Audi Cup 2011? Może jednak komuś udało się znaleźć szczegółowe informacje? Będę bardzo wdzięczny.
Z chęcią poszedłbym na jakiś otwarty dla publiczności trening przed finałowym meczem w środę.
Dlaczego nie ma podanego tak dokładnego rozpisu turnieju Audi Cup 2011? Może jednak komuś udało się znaleźć szczegółowe informacje? Będę bardzo wdzięczny.
Z chęcią poszedłbym na jakiś otwarty dla publiczności trening przed finałowym meczem w środę.
Komentarze
0
38 minuta meczu HOLANDIA - DANIA po niecelnym strzale Affelaya z jego ust padają słowa: "Puta Madrid" - bezcenne
0
Dlaczego nie ma podanego tak dokładnego rozpisu turnieju Audi Cup 2011? Może jednak komuś udało się znaleźć szczegółowe informacje? Będę bardzo wdzięczny.
Z chęcią poszedłbym na jakiś otwarty dla publiczności trening przed finałowym meczem w środę.
0
DUMNI po zwycięstwie. WIERNI po porażce. GRANDE BARCA!
Whooooooooooooooooooooooooo!
0
Zajebisty felieton! Ogromny kawał dobrej roboty.
0
38 minuta meczu HOLANDIA - DANIA po niecelnym strzale Affelaya z jego ust padają słowa: "Puta Madrid" - bezcenne
0
DUMNI po zwycięstwie. WIERNI po porażce. GRANDE BARCA!
Whooooooooooooooooooooooooo!
0
Zajebisty felieton! Ogromny kawał dobrej roboty.
0
Dlaczego nie ma podanego tak dokładnego rozpisu turnieju Audi Cup 2011? Może jednak komuś udało się znaleźć szczegółowe informacje? Będę bardzo wdzięczny.
Z chęcią poszedłbym na jakiś otwarty dla publiczności trening przed finałowym meczem w środę.