29 sierpnia 2012, 22:25
0
jazdaaaa!!!
29 sierpnia 2012, 22:24
bo on to dopiero kaleczy...
dobrze, ze nie szpakowski;)
20 sierpnia 2012, 10:53
dowiemy sie juz o 17;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
jazdaaaa!!!
0
bo on to dopiero kaleczy...
0
dobrze, ze nie szpakowski;)
0
dowiemy sie juz o 17;)
0
dowiemy sie juz o 17;)
0
dobrze, ze nie szpakowski;)
0
bo on to dopiero kaleczy...
0
jazdaaaa!!!