1 lutego 2014, 17:58
0
uuuuuuuuuuu to lipa.
11 stycznia 2014, 22:09
ktoś wie co z iniesta ?
11 stycznia 2014, 22:03
ciekawe co z iniesta i messim mam nadzeje że żadnego urazu nie bedzie
4 grudnia 2013, 20:48
wszyscy sa dobrzy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
uuuuuuuuuuu to lipa.
0
ktoś wie co z iniesta ?
0
ciekawe co z iniesta i messim mam nadzeje że żadnego urazu nie bedzie
0
wszyscy sa dobrzy
0
ktoś wie co z iniesta ?
0
uuuuuuuuuuu to lipa.
0
wszyscy sa dobrzy
0
ciekawe co z iniesta i messim mam nadzeje że żadnego urazu nie bedzie