( mesiasz ) oczywiście też się z tym zgadzam Loris/Mandanda lub Lopez/Asenjo 4 całkiem dobrych bramkarzy a w Barcy by jeszcze doświadczenia nabrali większego bo umiejętnosci to mają spore.
nawet jakby odszedł to szkoda wiadomo ale jest takich 2 bramkarzy co mogą go z powodzeniem zastapic i wcale nie mowa tu o Buffonie czy Casillasie. 1- Hugo Loris -OL.Lyon 2- Steve Mandanda OL.Marsylia.
co tu chciec więcej ? w arsenalu był jedyną gwiazdą w zespole a u nas w barcy jest gwiazd od_niemiara . messi potem et oo ,puyol, xavi ,alves, i dopiero może henry ? gra jak gra taka jego ciężka rola na boisku to nie arsenal ,że wszyscy grali na niego i taktyka była układana pod niego. jest bardzo przydatnym zawodnikiem dla drużyny:)
nawet jakby odszedł to szkoda wiadomo ale jest takich 2 bramkarzy co mogą go z powodzeniem zastapic i wcale nie mowa tu o Buffonie czy Casillasie. 1- Hugo Loris -OL.Lyon 2- Steve Mandanda OL.Marsylia.
Komentarze
0
Koniec koncertu życzeń
BAN
0
Pato za Eto'o ?
0
To nie FM!
mod
0
( mesiasz ) oczywiście też się z tym zgadzam Loris/Mandanda lub Lopez/Asenjo 4 całkiem dobrych bramkarzy a w Barcy by jeszcze doświadczenia nabrali większego bo umiejętnosci to mają spore.
0
nawet jakby odszedł to szkoda wiadomo ale jest takich 2 bramkarzy co mogą go z powodzeniem zastapic i wcale nie mowa tu o Buffonie czy Casillasie. 1- Hugo Loris -OL.Lyon 2- Steve Mandanda OL.Marsylia.
0
Koniec koncertu życzeń
BAN
0
co tu chciec więcej ? w arsenalu był jedyną gwiazdą w zespole a u nas w barcy jest gwiazd od_niemiara . messi potem et oo ,puyol, xavi ,alves, i dopiero może henry ? gra jak gra taka jego ciężka rola na boisku to nie arsenal ,że wszyscy grali na niego i taktyka była układana pod niego. jest bardzo przydatnym zawodnikiem dla drużyny:)
0
Zdecydowanie tak SILVA
0
nawet jakby odszedł to szkoda wiadomo ale jest takich 2 bramkarzy co mogą go z powodzeniem zastapic i wcale nie mowa tu o Buffonie czy Casillasie. 1- Hugo Loris -OL.Lyon 2- Steve Mandanda OL.Marsylia.
0
I kto tu jest GALACTICOS heeeeeeeee VISCA BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!